Zaktualizuj, zainstaluj i usuń aplikacje

Zaktualizuj, zainstaluj i usuń aplikacje 1

Gratulacje! Musisz mieć niedawno zakupiony Amazon Kindle Fire TV. Niedawno otrzymałem jeden w prezencie i świetnie się z nim bawiłem. Jest tyle różnych rzeczy, które mogę zrobić, których wcześniej nie mogłem. Ponieważ mój wzrok jest tak zły, absolutnie uwielbiam odzwierciedlać ekran mojego telefonu na moim 60-calowym telewizorze! Omówimy jednak, jak to zrobić – i więcej – za pomocą Fire TV Stick w innym artykule. Zanim zrobisz jedną z tych rzeczy, będziesz chciał wiedzieć, jak zainstalować, odinstalować i zaktualizować wiele aplikacji, których możesz chcieć lub potrzebować.

Instalowanie aplikacji

Każda z tych rzeczy jest dość prosta, wystarczy kilka kroków. Po pierwsze, oczywiście musisz upewnić się, że masz Amazon konto. Przewiń główne menu Fire TV za pomocą pilota i wybierz „Aplikacje. ”Podobnie jak w Androidzie i iOS na urządzeniu mobilnym, istnieje wiele różnych kategorii. Sprawdzaj je, aż znajdziesz coś, co Cię interesuje. Możesz wybrać takie rzeczy jak Netflix, YouTube i wiele więcej. Istnieje wiele gier do pobrania i grania oraz – podobnie jak w innych sklepach z aplikacjami – znajdziesz zarówno oferty bezpłatne, jak i płatne.

Przed pobraniem aplikacji dotknij przycisku koła na środku przycisków kierunkowych, aby przeczytać pełny opis. Teraz, gdy już coś wybrałeś, kliknij okólnik „Wybierz”, A następnie„Dostać”, Aby rozpocząć instalację. Gdy tylko pliki zostaną pobrane, instalują się automatycznie. Gdy tylko każda aplikacja będzie gotowa do użycia, przycisk zmieni się na „otwarty. ”


Aktualizowanie aplikacji

Najłatwiejszym sposobem, aby wszystkie Twoje aplikacje były całkowicie zaktualizowane, sugeruję włączenie automatycznych aktualizacji i umożliwienie im robienia swoich rzeczy w razie potrzeby. Konfiguracja jest prosta i już nigdy nie będziesz się o to martwić.

Otwórz interfejs Fire TV i przejdź do menu głównego. Przewiń w prawo u góry ekranu i wybierz „Ustawienia. ”Przewiń ponownie w prawo i kliknij„Aplikacje" i wtedy "Sklep z aplikacjami. ”Teraz dotknij„Automatyczne aktualizacje”I zmień na„Na. ”Wszystkie aplikacje będą się teraz same aktualizować.


Wyłącz aktualizacje

Wiele osób nigdy nie zezwala na automatyczną aktualizację, a to jest w porządku – jestem jednym z nich. Lubię mieć kontrolę nad tym, kiedy i jak rzeczy są aktualizowane. Aby ręcznie sprawdzić i zastosować aktualizacje aplikacji w wybranym czasie, wykonaj następujące kroki:

Otwórz Fire TV i przejdź do Dom menu. Przewiń w dół do wiersza o nazwie „Twoje aplikacje i gry„. Jeśli aplikacji, którą chcesz zaktualizować, nie ma na liście, przewiń w prawo i wybierz „Widzieć wszystko„. Podświetl dowolny obraz aplikacji, a następnie kliknij mały przycisk przycisk menu (trzy linie) na twoim pilocie. Spowoduje to wyświetlenie kolejnego małego menu w prawym dolnym rogu ekranu.
Wybierz "Więcej informacji”I kliknij przycisk pilota. Jeśli dostępna jest aktualizacja dla wybranej aplikacji, nowa opcja pojawi się obok „otwarty„. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie potwierdzenia z pytaniem, czy chcesz pobrać i zainstalować aktualizację.

Zaktualizuj, zainstaluj i usuń aplikacje 2


Usuwanie aplikacji

Na koniec możesz zdecydować, że nie chcesz już instalowanej aplikacji i chcesz ją usunąć. Jest to dość szybkie do osiągnięcia. Przejdź do ekranu głównego i wybierz „Ustawienia. ”Teraz wybierz„Aplikacje," następnie "Zarządzaj wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami„. Przewiń w dół i wybierz aplikację, której chcesz się pozbyć, a następnie wybierz „Usuń lub odinstaluj„.

Jeśli jesteś nowy w Fire TV Stick lub Box, jakie są twoje ulubione rzeczy z tym związane? W jakich innych rzeczach chciałbyś się dowiedzieć, jak zrobić ze swoim urządzeniem, w czym możemy Ci pomóc?