Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Zaloguj się do Narzędzi Google dla webmasterów w ciągu kilku sekund

Jedną z rzeczy, których wielu użytkowników szuka i o które zadaje pytania po zainstalowaniu Google Search Console w samouczkach Google Search Console, jest sposób wejścia do Narzędzi Google dla webmasterów. W tym artykule z cyklu pełnych artykułów szkoleniowych na temat Google Search Console zamierzamy przedstawić Państwu sposób wejścia do Google Search Console po zarejestrowaniu się w niej. Jeśli podobnie jak inni użytkownicy szukasz tego szkolenia, zostań z nami do końca tego artykułu.

Tematy, które zostaną poruszone w tym artykule:

 • Co to jest Google Search Console?
 • Jak pracować z Google Search Console

Jak zalogować się do Narzędzi Google dla webmasterów

Zakładamy, że zarejestrowałeś już swoją witrynę za pomocą przewodnik po rejestracji witryny w Google Search Console . Aby wejść do Google Search Console, musisz wykonać następujące kroki:

 • Najpierw otwieramy Narzędzia dla webmasterów w naszej przeglądarce poprzez link w konsoli.
 • W konsoli wpisujemy e-mail, który został użyty w kroku rejestracji serwisu wraz z jego hasłem.

Wreszcie środowisko konsoli Google jest do Twojej dyspozycji! 🙂 Poniżej omówimy szczegółowy opis tego zabiegu wraz ze szczegółami.

Co to jest Google Search Console?

Google Search Console to bezpłatna usługa wprowadzona przez Google. Usługa ta umożliwia użytkownikom śledzenie ich wyników w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek Google i ich ulepszanie. Poza tym będziesz mieć również możliwość zarejestrowania mapy witryny, aby indeksowanie było szybsze i skuteczniejsze. Ponadto, korzystając z wyrażenia służącego do sprawdzania adresów URL w konsoli wyszukiwania Google, będziesz mógł zaindeksować żądane strony i naprawić błędy narzędzi dla webmasterów.

W nowej konsoli Google, która właśnie została wprowadzona przez tę firmę, wprowadzono kolejne nowości i narzędzia, za pomocą których możesz poprawić wydajność swojej witryny. Jeśli chcesz lepiej poznać te różnice, możesz przeczytać pełny artykuł porównujący nową konsolę wyszukiwania Google i starą wersję.

Jeśli chcesz poznać tę cenną usługę Google i dowiedzieć się, jak z niej korzystać, możesz przeczytać artykuły „Co to jest Google Search Console i Szkolenie 0 do 100 Google Search Console”.

Jak pracować z Google Search Console

 1. W pierwszym kroku musisz wpisać w przeglądarce przeciwny link https://search.google.com/search-console/about. Następnie wejdziesz na następną stronę, która jest równoznaczna z wejściem do konsoli wyszukiwania Google. Na tej stronie musisz kliknąć opcję Rozpocznij teraz.
  Jak pracować z Google Search Console
 2. W następnym kroku musisz wpisać swój adres e-mail w określonym polu. Następnie kliknij następną opcję. Pamiętaj, że musisz wybrać adres e-mail, którego będziesz zawsze używać, aby wejść do konsoli wyszukiwania. (To jest ten sam adres e-mail, który podałeś wcześniej w Search Console).
  Zaloguj się do Google Search Console
 3. W następnym kroku musisz podać wybrane hasło e-mail. Następnie kliknij następną opcję, tak jak poprzednio.
  Zaloguj się do webmastera Google

  4. Jeżeli wpisany adres e-mail i hasło są prawidłowe, po wykonaniu powyższych kroków wejdziesz na stronę główną swojej konsoli wyszukiwania Google.
  Zaloguj się do Google Search Console

Ponadto zapisując odpowiednie informacje w przeglądarce Microsoft Edge i pamięci przeglądarki, możesz zalogować się do konsoli Google Surge bez podawania adresu e-mail i hasła.

Wejście do Narzędzi Google dla webmasterów jest jednym z wyzwań, przed którymi staje wiele osób próbujących skorzystać z tej potężnej usługi. Po zarejestrowaniu się w Google Search Console, aby ponownie wejść do tej usługi, należy wykonać pewne czynności, które zostały omówione w tym artykule z bazy wiedzy Fa Host. Naszym celem było pomóc Ci w ten sposób, udostępniając samouczek krok po kroku

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobierz motywy WordPress za darmobezpłatny kurs online