Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zamień nudną strzałkę nawigacyjną na nowy samochód w Mapach Google

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zamień nudną strzałkę nawigacyjną na nowy samochód w Mapach Google

Być może Google wie, że jego użytkownicy nie przepadają za widokiem poruszającej się strzałki lub kropki w aplikacji Mapy w trybie nawigacji. Właśnie dlatego gigant wyszukiwania stale zastępuje strzałkę różnymi elementami. Nie tak dawno temu umieścił Mario na Mapach Google, zaznaczając Twoją aktualną lokalizację podczas jazdy do celu, a teraz daje ci możliwość wyboru pojazdów, które będą pokazywać, gdzie jesteś podczas nawigacji. Nie, nie jest tak spektakularny jak Mario, ale z pewnością przewyższa patrzenie na strzałkę poruszającą się po mapie.

Ta funkcja była w momencie pisania tego tekstu dostępna w Mapach Google na iOS (tak, tak, doceniamy ironię), więc jeśli masz zaktualizowaną wersję aplikacji na iPadzie lub iPhonie, w ten sposób możesz ułatwić sobie nawigację doświadcz więcej, cóż, pojazdowy:

  1. Uruchom aplikację Mapy Google (aha), a następnie wpisz nazwę miejsca docelowego, do którego chcesz się udać, w polu wyszukiwania na górze.
  2. Aplikacja wyświetli nazwę lokalizacji przy wazonie aplikacji i wyświetli dwa pola „start” (z czasem, jaki zajmie) i „wskazówki”. Nie martw się o wybrany środek transportu – możesz zdecydować się na spacer, samochód, a nawet transport publiczny – a pojazd i tak się pojawi!
  3. To wszystko – Twój punkt początkowy będzie teraz wskazywał pojazd, a w razie potrzeby możesz go powiększyć, aby uzyskać bliższy widok.
  4. Jeśli nie jesteś zadowolony z pojazdu, po prostu go dotknij, a w dolnej części aplikacji pojawią się inne alternatywy. W chwili pisania tego tekstu do wyboru był czerwony samochód, zielony pickup i coś, co przypomina żółtego SUV-a.
  5. Zacznij się ruszać, a pojazd też się ruszy. Tak, to wszystko, czego w tej chwili potrzeba.

Tak proste jak to. Chcielibyśmy mieć więcej opcji pojazdów w nadchodzących dniach, a także więcej opcji kolorów. Niektóre dźwięki również nie zaszkodzą przyczynie, chociaż mogą rozpraszać. Ale wszystko powiedziane i zrobione; uwielbiamy obsługę pojazdów w Mapach Google. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się na Androidzie.

Rekommenderad:  TEST: Jak dobry dźwięk zapewnia Google za 999 koron?

Mapy Google na iOS możesz pobrać ze strony Sklep z aplikacjami iTunes. To nadal nic nie kosztuje.