Zamówienia z wyprzedzeniem na Mac Pro i Pro Display XDR będą dostępne 10 grudnia

Nowe źródło ujawnia, że ​​nowy Mac Pro i zewnętrzny wyświetlacz Pro Display XDR wyświetlają Apple będzie można zamówić 10 grudnia, jak wspomniano Apple w przeszłości podczas Worldwide Developers Conference (WWDC) 2019.

Podczas tego wydarzenia w czerwcu ubiegłego roku Apple ogłosił, że nowy Mac Pro i zewnętrzny wyświetlacz Pro Display XDR będą dostępne na zamówienie jesienią tego roku, jednak firma Cupertino nie ujawniła konkretnej daty, przynajmniej do tej pory.

Mac Pro i zewnętrzny wyświetlacz Pro Display XDR

Zgodnie z źródło, jak pokazuje ten użytkownik za pośrednictwem swojego konta pod adresem Twitter Apple ogłosił za pośrednictwem wiadomości e-mail, że zamówienia na Mac Pro i zewnętrzny wyświetlacz Pro Display XDR zostaną włączone od 10 grudnia, daty, która jest zgodna z ogłoszeniem z Apple.

Ze źródła wskazują, że nowy podstawowy poziom Mac Pro będzie dostępny w cenie $ USD 5, 999, natomiast 32-calowy wyświetlacz zewnętrzny Pro Display XDR będzie dostępny w cenie $ USD 4, 999 jako cena podstawowa, ale użytkownicy muszą wykupić wsparcie, które będzie kosztować dodatkowe 999 USD.

Niektóre funkcje

Te ceny ubezpieczenia wydają się nieco przesadzone, ale ma to powód, a nowy Mac Pro nie jest zwykłym komputerem i jest znacznie mniej dostępny, ponieważ jest przeznaczony dla wybranych użytkowników, którzy zasługują na duże jednostki przetwarzania, tacy jak: artyści, montażyści wideo, muzycy, między innymi.

Wreszcie wiadomo, że sprzęt ten otrzyma 32 GB pamięci, ośmiordzeniowy procesor Intel Xeon, kartę graficzną Radeon Pro 580X i dysk SSD 256 GB. Ponadto pojawi się nowy Mac Pro z opcjami aktualizacji i rozszerzenia, które są idealne dla wybranych użytkowników.