Zaoszczędź 230 USD na systemie Wi-Fi NETGEAR Orbi Voice Whole Home Mesh

Czy masz martwe strefy Wi-Fi w domu lub biurze? Zaaranżowanie przestrzeni może być trudne, gdy musisz być świadomy obszarów, w których nie możesz uzyskać dobrego sygnału. Świetny sposób na rozwiązanie tego problemu NETGEAR Orbi Voice System Wi-Fi do całej sieci domowej które możesz teraz otrzymać za mniej niż 200 USD.

Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o martwe strefy dzięki temu całemu domowemu systemowi Wi-Fi z kratką, który zapewnia zasięg nawet do 4, 500 stóp kwadratowych dla ponad 25 urządzeń. Będziesz mógł pozostać w kontakcie z materiałami, gdzie jesteś w domu lub biurze. Możesz potencjalnie rozszerzyć zasięg jeszcze bardziej 2, 000 stóp kwadratowych, kupując dodatkowe satelity.

Deal Orbi Mesh Wi Fi Content

Będziesz mógł zastąpić istniejący router Wi-Fi i przedłużacz systemem NETGEAR Orbi Voice Whole Home Mesh Wi-Fi, który jest kompatybilny ze wszystkimi dostawcami Internetu, w tym kablowymi, satelitarnymi, światłowodowymi i DSL. ZA 1 port Gigabit Ethernet i AC3000 Wi-Fi zapewniają przesyłanie strumieniowe wideo HD, gry, pobieranie lub surfowanie w Internecie 3Gbps. Oddzielne pasmo między routerem Orbi a satelitą uwalnia pozostałe dwa pasma, zapewniając maksymalną prędkość na urządzeniach.

Jako bonus, satelita działa jako inteligentny głośnik z Amazon Wbudowana Alexa i dźwięk dostarczone przez Harmana Kardona. Będziesz mógł słuchać Amazon Muzyka, Pandora, Spotify, iHeart Radio, TuneIn itp., Z bogatym dźwiękiem podczas korzystania z asystenta głosowego Alexa, aby otrzymywać wiadomości, sprawdzać pogodę, a nawet kontrolować Orbi.

Kiedy to Amazon-Certyfikowany system Wi-Fi dla całej sieci domowej jest pierwotnie wyceniony na 429,99 USD, z tą ofertą można go kupić za jedyne 199,99 USD.

NETGEAR Orbi Voice System Wi-Fi do całej sieci domowej

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?