Zapasy AirPods Pro kończą się powoli: jak zdążyć na święta

Zapasy AirPods Pro kończą się powoli: jak zdążyć na święta 1

AppleNowy AirPods Pro będzie prawdopodobnie jednym z najlepszych prezentów w tym sezonie świątecznym. Ale jeśli chcesz kupić parę, być może będziesz musiał działać szybko lub szukać czegoś innego Apple samo.

W chwili pisania tego artykułu szacunkowe dostawy nowych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth przeszły już Święta Bożego Narodzenia. Jeśli więc potrzebujesz pary (lub kilku) przed 25 grudnia, oto co powinieneś zrobić.

Note że możemy otrzymać prowizję, jeśli zamówisz AirPods Pro za pomocą naszych linków.

Lokalizacje cegieł

Podczas gdy online Apple W sklepach AirPods Pro kończy się mało produktów, możesz mieć więcej szczęścia, próbując od podstaw Apple Lokalizacja sklepu. Istnieje duża szansa, że ​​niektórzy Apple Sklepy nadal są dostępne.

Co więcej, możesz zaoszczędzić sobie podróż do rzeczywistości Apple Przechowuj za pomocą AppleOpcja odbioru w sklepie na swojej stronie internetowej.

Jeśli mają dostępne zapasy, zalecamy złożenie zamówienia na odbiór w sklepie. W ten sposób Twoje AirPods Pro będą przechowywane, dopóki nie będziesz mieć czasu na ich odzyskanie z Apple Sklep.

W każdym razie warto też sprawdzić lokalne Apple lokalizacje handlowe okresowo w tym sezonie wakacyjnym. Nawet jeśli konkretny sklep jest obecnie niedostępny, mogą otrzymywać nowe przesyłki od teraz do Bożego Narodzenia.

Detaliści zewnętrzni

Istnieje wiele sprzedawców zewnętrznych, którzy również oferują AirPods Pro. Niestety zapasy różnią się znacznie między nimi wszystkimi – więc musisz tylko sprawdzić każdego sprzedawcę, czy jest dostępny.

AirPods Pro są obecnie w magazynie Amazon, na przykład przy zamówieniach przybywających do grudnia 9. Jako dodatkowy bonus Amazon obniża AirPods Pro o około 14 USD.

Obecnie sprzedawcy tacy jak Walmart, Target i Best Buy oferują AirPods Pro z prognozami wysyłki na początku grudnia – do grudnia. 2, w momencie pisania tego utworu.

Sklepy tylko dla członków, takie jak Costco i Sam's Club, mogą również oferować dobre alternatywy. Oba sprzedają AirPods Pro online, ale wymagają członkostwa, aby je kupić.

Możesz także mieć szczęście z innymi sklepami internetowymi, takimi jak B&H Photo. Ten konkretny sprzedawca nadal ma w magazynie AirPods Pro, a także oferuje bezpłatną wysyłkę na zamówienie.

Wreszcie, twój własny przewoźnik może być świetnym źródłem do zdobycia AIrPods Pro. AT&T, Verizon i T-Mobile mają AirPods Pro w magazynie w fizycznych lokalizacjach detalicznych. Obecnie oferują również wysyłkę do pierwszego tygodnia grudnia.

Co ze zwykłymi słuchawkami AirPods?

Wiele z powyższych porad będzie miało również zastosowanie do AppleStandardowe AirPods drugiej generacji, z kilkoma różnicami.

W szczególności standardowe AirPods są nadal dostępne w AppleStrona internetowa. Gigant technologiczny z Cupertino obecnie podaje szacunkowe dostawy pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego tygodnia – co sugeruje, że nadal mają wygodne zapasy w tym momencie.

Zewnętrzni detaliści mają również dostępne AirPods. Amazon, na przykład, może być doskonałym wyborem, ponieważ obecnie mają AirPods drugiej generacji z etui ładującym już za 134 USD.

Biorąc to pod uwagę, nadal będziesz chciał zamówić wcześniej niż później. Nie ma gwarancji, że zapasy AirPods pozostaną obfite po Święcie Dziękczynienia 28 listopada.