Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zapewnij sobie rozrywkę podczas długich lotów dzięki tym wciągającym aplikacjom

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zapewnij sobie rozrywkę podczas długich lotów dzięki tym wciągającym aplikacjom

Jestem pewien, że wszyscy znacie powiedzenie: „Szanowni Państwo, proszę wyłączyć wszystkie urządzenia elektroniczne”. Osoby często podróżujące znają tę mowę na wylot, ale wiedzą też, jak nudny może być długi lot, zwłaszcza gdy nie masz dobrej książki lub nie oglądasz filmu.

Jednym ze sposobów przetrwania kolejnego lotu jest rozrywka na urządzeniu mobilnym, smartfonie lub tablecie. Jednak, jak również wiesz, nie będziesz mógł pobierać aplikacji w trakcie lotu, więc musisz się przygotować przed startem. Chociaż w każdym sklepie z aplikacjami dostępnych jest mnóstwo aplikacji, wybranie tej właściwej na długi lot nie jest takie proste.

Najlepsze aplikacje lotnicze do użycia

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś wybierać aplikacje samolotowe, które nie wymagają logowania się na serwerze, czyli aplikacje offline. Większość gier działa w trybie offline, więc w tym dziale nie ma problemów. Pamiętaj tylko, aby przed wejściem na pokład samolotu sprawdzić, czy działają prawidłowo. Należy także unikać aplikacji, które znacznie wyczerpują baterię, zwłaszcza jeśli masz długi lot.

Trzeba wziąć pod uwagę, ile trzyma bateria, aby mieć działające urządzenie w miejscu docelowym. W zależności od tego, jak długo trwa lot i jak długo wytrzymuje bateria, istnieje wiele aplikacji, które pomogą Ci w rozrywce.

Zwykle podczas lotu użytkownicy ustawiają swoje urządzenia w trybie samolotowym i w tym przypadku nie mają połączenia z Internetem ani nawet zasięgu komórkowego. Niektóre linie lotnicze oferują jednak łączność Wi-Fi, ale za odpowiednią cenę. Ponadto, jeśli Twój samolot ma gniazda ładowania, będzie to dla Ciebie pomocne, ponieważ możesz przestać martwić się o to, jak długo wytrzyma bateria.

Aplikacje wakacyjne do wykorzystania podczas lotów

Informacje są kluczem do udanej podróży. Dlatego przed wyjazdem pamiętaj o zainstalowaniu w telefonie aplikacji samolotowych offline, które będą działać bez połączenia Wi-Fi lub transmisji danych. Wcześniej prezentowaliśmy listę aplikacji wakacyjnych, które użytkownicy mogą zainstalować na swoich urządzeniach z Androidem i chociaż nie wszystkie z nich działają w trybie offline, możesz znaleźć takie, które to robią i oferują ciekawe usługi.

Rekommenderad:  Usuwaj niechciane zrzuty ekranu z biblioteki zdjęć szybciej dzięki Screenderowi

Warto pomyśleć także o aplikacjach do nauki języków. Jeśli planujesz wakacje w innym kraju, godziny, które tam spędzisz, możesz dobrze wykorzystać i nauczyć się kilku słów w tym języku, które pomogą Ci lepiej się dogadać.

W tej samej kategorii aplikacje mapowe mogą zdziałać wiele dobrego. Istnieje wiele aplikacji mapowych obsługujących tryb offline i idealnie nadają się do użycia w samolocie. Można ich także użyć po dotarciu do celu. Jeśli nie planujesz wysokich rachunków za transmisję danych w roamingu, aplikacje offline będą bardzo przydatne. Aplikacje mapowe są dostępne zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Rozrywka Aplikacje do użytku podczas lotów

Jeśli często podróżujesz i ciągle podróżujesz służbowo, prawdopodobnie najlepszym sposobem na zabicie czasu jest granie w grę lub wykonywanie innych rozrywek na urządzeniu mobilnym. Chociaż będzie to wybór większości użytkowników, należy pamiętać, że one również bardzo szybko wyczerpują baterię. Mimo to istnieje wiele aplikacji, które możesz wypróbować.

Gier nie brakuje. Właściwie większość gier nie wymaga połączenia z Internetem, chyba że je pobierzesz. Jeśli Twój lot trwa tylko kilka godzin, możesz zdobyć kilka gier i zagrać w nie w samolocie. Na dłuższe loty pamiętaj o pobraniu gier z dużą liczbą poziomów, aby nie ukończyć ich zbyt szybko.

Aplikacje takie jak Angry Birds, Gdzie jest moja woda i właściwie dowolne puzzle Lub arkada gra ma wiele poziomów i zapewnią ci rozrywkę na długi czas. Jeśli chcesz zobaczyć więcej niesamowitych gier, w które możesz grać w samolocie, sprawdź nasze najlepsze gry 3D na Androida i iOS lub 10 gier, które nigdy nie są nudne dla użytkowników Androida. Możesz także rzucić okiem na nasze cotygodniowe listy z najlepszymi aplikacjami i grami na Androida oraz iPhone’a/iPada – jest z czego wybierać.

Rekommenderad:  Oficjalny: Samsung Unpacked to wirtualne wydarzenie włączone 5 Sierpień (w tym Galaxy Uwaga 20)

Odtwarzacze muzyczne zwykle pracujesz w trybie samolotowym, a jeśli masz kolekcję ulubionych plików MP3 na karcie SD, wystarczy para słuchawek i ładna poduszka, a lot będzie bardzo relaksujący. Unikaj aplikacji radiowych, ponieważ wymagają one połączenia z Internetem lub sygnału radiowego, a żaden z nich nie jest dostępny w trybie samolotowym.

Jeśli nie zadowala Cię domyślna aplikacja do odtwarzania muzyki na Twoim urządzeniu, możesz skorzystać z wielu innych. Na przykład użytkownicy iOS mogą wypróbować Planetary, DotknijTunes lub in:play, podczas gdy użytkownicy Androida to zrobili podwójnyTwist, Wzmacniacz i Winampa do ich dyspozycji.

Jeśli jesteś fanem podcast, powinieneś pobrać aplikację do podcastów na Androida lub iOS i pobrać kilka odcinków przed lotem. Dzięki temu będziesz mieć co oglądać i czego słuchać podczas lotu.

Oglądać film na urządzeniu mobilnym również może być rozwiązaniem, ale jeśli Twój lot nie oferuje portu ładowania, możesz unikać odtwarzaczy wideo, ponieważ często zużywają one baterię. Z drugiej strony, jeśli Twoje urządzenie ma dużo energii, pobierz odtwarzacz wideo taki jak Gracz B.SVLC, PlayerXtreme HD lub flex: player.

Jeśli masz wątpliwości, przeczytaj książkę

Jeśli nie jesteś typem osoby, która gra w gry na urządzeniu mobilnym lub nie ma muzyki zapisanej na smartfonie, przeczytanie książki jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Jeśli zwykle nie podróżujesz lekko, prawdziwa książka nie jest czymś, co chcesz ze sobą nosić. Ale nie bój się; Twoje urządzenie mobilne jest w stanie zapewnić Ci mnóstwo materiałów do czytania.

Twoje urządzenie mobilne może odtwarzać audiobooki dla tych, którzy nie chcą zbytnio obciążać oczu. Miejsc, gdzie możesz bezpłatnie pobrać audiobooki i później przenieść je na swój smartfon lub tablet, jest mnóstwo. Jeśli chodzi o graczy, użytkownicy Androida mogą dać Odtwarzacz audiobooków 2 Lub MortPlayer na wynos, a dla użytkowników iOS zawsze dostępna jest usługa Audible, z której mogą pobierać i słuchać audiobooków. Dostępna jest również dla użytkowników iOS Konsola multimedialna OverDrive który działa zarówno jako odtwarzacz audiobooków, jak i aplikacja do czytania e-booków.

Rekommenderad:  Historia sukcesu Milkbasket - hiperlokalna aplikacja do dostarczania artykułów spożywczych

Powiązane: Najlepsze alternatywy dźwiękowe

Oprócz książek audio użytkownicy mogą cieszyć się czytaniem książki. Istnieje wiele serwisów, w których można kupić lub pobrać bezpłatne e-booki, a do ich czytania można użyć domyślnego czytnika dokumentów w smartfonie, programu Adobe Reader lub dedykowanej aplikacji do czytania e-booków, w zależności od typu pliku książki. Właściciele Androida mogą korzystać Czytnik Księżyc+, Książki Google Play Lub FBReader do czytania książek elektronicznych, podczas gdy użytkownicy iOS mają możliwość Kindle aplikacja, domyślna iBooki aplikacja i KĄCIK aplikacja.