Zaplanuj wysyłanie wiadomości na WhatsApp dzięki tej aplikacji

WhatsApp to aplikacja najwyższej jakości, jeśli chodzi o komunikację i wiadomości, zarówno w kraju, jak i biznesie. Pomimo wielu korzyści, jakie zawiera, wciąż istnieją pewne funkcje, których brakuje użytkownikom. Przykładem tego jest możliwość programowania wiadomości tak, aby były one wysyłane o określonej godzinie. Jeśli potrzebujesz tej funkcji, nie martw się, ponieważ istnieją aplikacje innych firm, które możemy wykorzystać do tych celów, takie jak Wasavi. Jest to dodatek do WhatsApp, który zawiera funkcje planowania wiadomości.

W ten sposób, jeśli szukasz sposobu na pisanie wiadomości i wysyłanie ich w określonym czasie, ta aplikacja da ci taką możliwość.

Zaplanuj wiadomości w WhatsApp

Zaplanuj wysyłanie wiadomości na WhatsApp dzięki tej aplikacji 1

W korporacyjnej wersji WhatsApp, WhatsApp Business, możemy zaplanować odpowiedzi, jednak Wasavi przybywa, aby zaoferować zaplanowane wiadomości według daty i godziny. W ten sposób, jeśli musisz wysłać powiadomienie w określonym dniu, dacie i godzinie, nie będziesz musiał czekać na ten moment, ale możesz go natychmiast zaplanować. Ta funkcja jest niezwykle przydatna w obszarach roboczych, do obsługi klientów lub wysyłania powiadomień. Jest to jednak również doskonałe rozwiązanie dla zwykłych użytkowników, którzy nie chcą zapomnieć o wysyłaniu wiadomości.

Wasavi to aplikacja, która nie wymaga żadnych kosztów i aby ją uzyskać, wystarczy jedynie skorzystać z linku na końcu tego artykułu.

Zaplanuj wysyłanie wiadomości na WhatsApp dzięki tej aplikacji 2

Po zainstalowaniu całe zarządzanie i tworzenie zaplanowanych wiadomości zostanie wykonane z aplikacji, która przechwytuje wszystkie twoje rozmowy WhatsApp. Wasavi oferuje opcje tworzenia przypomnień, spotkań i notatek, a po dotknięciu konwersji zobaczysz klasyczne opcje wyszukiwania wraz z wiadomościami, takimi jak kalendarz. Dzięki temu możesz lepiej zarządzać terminami i spotkaniami oraz wysyłać wiadomości polecające, wszystkie z tej samej aplikacji.

Zaplanuj wysyłanie wiadomości na WhatsApp dzięki tej aplikacji 3

Z Wasavi możesz generować szablony do dystrybucji wiadomości w różnych grupach i czatach. Podobnie, możesz zaplanować wiadomości urodzinowe lub rocznice, a zatem nigdy nie zapomnij pogratulować komuś. Ogólnie jest to doskonałe uzupełnienie WhatsApp skierowane do tych, którzy potrzebują więcej opcji organizacyjnych.

Aby obniżyć kliknij ten link.