Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Zaprezentowano pierwszy inteligentny monitor LG z systemem operacyjnym WebOS i 32-calowym panelem 4K

Zaprezentowano pierwszy inteligentny monitor LG z 32-calowym panelem 4K, różnymi portami i systemem operacyjnym Webos 22. W tym monitorze zastosowano również dwa głośniki o mocy pięciu W.

Samsung zaprezentował inteligentne monitory z serii M pod koniec 2020 roku i od tego czasu co roku jesteśmy świadkami wypuszczania na rynek nowych produktów z tej rodziny. Dwa lata później firma LG, jeden z głównych konkurentów Samsunga na rynku telewizorów, ogłosiła, że ​​wyprodukuje inteligentny monitor.

Według raportu z Gizmochinypierwszy inteligentny monitor LG nosi nazwę LG Smart Monitor 32SQ780S i jest wyposażony w 32-calowy panel LCD o częstotliwości odświeżania 60 Hz. Ten monitor wyświetla treści wizualne w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli (4K) i może pokryć 90% przestrzeni kolorów DCI-P3.

Pierwszy inteligentny monitor LG LG 32SQ780S, widok z przodu

Inteligentny monitor LG wyposażony jest w dwa porty HDMI, z czego jeden jest kompatybilny z eARC. Monitor ten wykorzystuje także trzy porty USB Type-A i jeden port USB Type-C o mocy 65 W oraz port Gigabit Ethernet. 32SQ780S obsługuje także Wi-Fi i Bluetooth oraz ma dwa pięciowatowe głośniki (o łącznej mocy akustycznej 10 watów).

Tryb pionowy pierwszego inteligentnego monitora LG LG 32SQ780S

Monitor LG dostępny jest z systemem operacyjnym webOS 22, wyposażonym we wszystkie funkcje oferowane w telewizorach smart tej firmy. Jedną z ekscytujących funkcji jest dostęp do wszystkich ważnych usług przesyłania strumieniowego treści, takich jak Netflix.

Inteligentny monitor LG obsługuje ThinkQ Home, Magic Remote, a nawet Apple AirPlay 2.

Według oficjalnego komunikatu, 32-calowy monitor 32SQ780S wyposażony jest w podstawkę Ergo. Korzystanie z tego stojaka umożliwia regulację wysokości i pochylenia monitora; Można nawet obrócić monitor w pionie.

Widok z tyłu pierwszego inteligentnego monitora LG 32SQ780S z białą podstawą

Pierwszy inteligentny monitor LG będzie dostępny w USA za 500 dolarów. W tej chwili nie jest jasne, czy produkt ten będzie dostępny na innych rynkach, czy nie.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie intexPobieranie premium motywów WordPressdarmowy płatny kurs Udemy do pobrania