Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zarabiaj na obróbce drewna we własnym garażu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zarabiaj na obróbce drewna we własnym garażu

Zarabiaj na obróbce drewna we własnym garażu

Możliwość wzięcia kawałka drewna i przekształcenia go w coś pożądanego to fantastyczna umiejętność.

Nawet początkujący stolarz może podjąć się prostych projektów obróbki drewna i stworzyć drewniane elementy, które będą się sprzedawać.

Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie narzędzia, miejsce do pracy i kawałki drewna.

Najważniejsze pytanie brzmi: czy możesz zarabiać na obróbce drewna we własnym garażu?

Tak, możesz. Dowiedzmy się jak.

Czy możesz zarabiać na obróbce drewna we własnym garażu

Tak, możesz zarabiać na obróbce drewna we własnym garażu. Być może będziesz musiał zacząć od małego. Zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz pracę z drewnem.

Daje to jednak czas na doskonalenie umiejętności obróbki drewna. Gdy zdobędziesz doświadczenie, pewność siebie i większą bazę klientów, możesz zacząć tworzyć bardziej złożone projekty z drewna.

Kiedy tak się dzieje, masz małą firmę. To, jak duży będzie Twój biznes związany z obróbką drewna, zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz zachować to jako dodatkowe zajęcie, przynoszące przyzwoity dodatkowy dochód. Alternatywnie możesz chcieć zamienić swoje hobby związane z obróbką drewna w pełnoetatowy biznes.

Bez względu na to, jakie masz plany związane z obróbką drewna, dzięki ciężkiej pracy możesz je osiągnąć.

Aby rozpocząć obróbkę drewna, będziesz potrzebować odpowiednich narzędzi. Nie martw się. Nie musisz wydawać tysięcy dolarów, dopóki Twój garaż nie będzie wyglądał jak Home Depot.

Wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia, które są potrzebne do większości projektów związanych z obróbką drewna. Ponadto zawsze możesz kupić specjalistyczne narzędzia, gdy będziesz ich potrzebować w przyszłości. Nie ma potrzeby kupowania wszystkiego od razu.

Oto podstawowe narzędzia potrzebne do rozpoczęcia każdego projektu obróbki drewna w warsztacie garażowym.

Dłuta z fazowaną krawędzią

Dłuta są istotną częścią zestawu narzędzi stolarskich. Problem polega na tym, że jest wiele dłut do wyboru. Trudno wiedzieć, od czego zacząć.

Kiedy zakładasz swój sklep z drewnem, najlepiej zacząć od zestawu 4 Lub 6 dłuta z ukośnymi krawędziami. Te dłuta są niedrogie i mogą być używane do większości podstawowych projektów obróbki drewna.

Piła tarczowa

A Piła tarczowa jest wspaniałą inwestycją, ponieważ może być stosowany w większości projektów związanych z obróbką drewna. Kupując pilarkę tarczową z gąsienicą, możesz uzyskać doskonałe cięcie wzdłużne i poprzeczne. I to niezależnie od wielkości kawałka drewna.

Jeśli musisz wybierać między pilarką tarczową, piłą ukośną lub piłą stołową, zawsze kup najpierw piłę tarczową. Piła tarczowa jest tańsza, zajmuje mniej miejsca do przechowywania i jest łatwiejsza do nauki dla początkujących.

Zaciski

Masz osiem rąk? NIE? W takim przypadku będziesz potrzebować zacisków. Zaciski są niezbędne podczas samodzielnej pracy nad projektami w warsztacie stolarskim. Zaciski mogą utrzymać twoją pracę na miejscu podczas pracy nad projektem, sklejania elementów lub składania gotowego produktu.

Podstawowe projekty można zamocować za pomocą zaciski barowe. Inwestować w obejmy do rur kiedy warto zacząć. Nie potrzebujesz setek odmian zacisków. Wystarczy, aby móc bezpiecznie pracować i wykonać zadanie.

Plac Kombinacyjny

Kątownik kombinowany jest niezbędnym pierwszym narzędziem dla każdego początkującego stolarza. To dlatego, że dwa najważniejsze kąty w obróbce drewna to 90 i 45 stopni. Do znakowania i cięcia pod tymi precyzyjnymi kątami potrzebny jest kątownik kombinowany.

Nawet jeśli używasz elektronarzędzia do większości prac, użycie kwadrat kombinowany uzyskanie właściwych kątów jest tym, co zrobi profesjonalny stolarz.

Piła ręczna

Dawno, dawno temu narzędzie ręczne, takie jak np Piła ręczna był jedynym sposobem na wykonanie jakichkolwiek projektów związanych z obróbką drewna. W dzisiejszych czasach większość ludzi preferuje elektronarzędzia z różnymi załącznikami. Bądźmy szczerzy, używanie elektronarzędzi jest szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jednak nadal dobrym pomysłem jest posiadanie w warsztacie jednej lub dwóch pił ręcznych. Być może nie stać Cię jeszcze na elektronarzędzia, a piły ręczne są tanie. Nie tylko są tanie w zakupie, ale także tanie w wymianie.

Jeśli twoje elektronarzędzia nagle się psują, posiadanie piły ręcznej oznacza, że ​​masz zapasowe narzędzie, z którego możesz korzystać, dopóki elektronarzędzie nie zostanie naprawione.

Puzzle

Wyrzynarka służy do wycinania krzywych lub skomplikowanych kształtów w drewnie.

Jeśli kupisz puzzle można go używać do wycinania różnych wzorów i skomplikowanych projektów.

drewniany młotek

Dobry drewniany młotek jest idealny do wbijania rzeczy w ich ostateczne miejsce lub rozbijania dłuta na kawałki drewna.

Ponadto wydaje tak satysfakcjonujący dźwięk, że będziesz chciał to robić w kółko.

Miernik do znakowania

Przyrząd do znakowania jest przydatny zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych projektów obróbki drewna. Każdy początkujący stolarz powinien mieć miernik znakowania.

Rekommenderad:  Jak kupować akcje na Wealthsimple Trade 2023 (szczegółowy przewodnik)

Są łatwe do nauczenia się, jak ich używać i są niezbędne do wytwarzania szerokiej gamy produktów z drewna.

Szlifierki orbitalnej

Aby stworzyć polerowane wykończenie, potrzebujesz Szlifierki orbitalnej. Jasne, możesz to zrobić ręcznie, używając papieru ściernego, ale jeśli chcesz zrobić z tego biznes, musisz zaoszczędzić czas.

Czas zaoszczędzony przez szlifierkę orbitalną oznacza, że ​​możesz pracować nad większą liczbą projektów.

Wiertarka elektryczna

Większość projektów związanych z obróbką drewna obejmuje wiercenie. Powinieneś sprawić sobie dobrze wiertarka elektryczna który poradzi sobie z intensywnym użytkowaniem. Najlepiej kupić wiertarkę, która ma duży moment obrotowy.

Chociaż można uzyskać modele wiertarek przewodowych, wiertarka akumulatorowa jest zwykle lepsza. Są o wiele wygodniejsze w użyciu.

kamienie do ostrzenia

Każde narzędzie tnące, którego używasz, w końcu będzie wymagało naostrzenia. Inwestowanie w kamienie do ostrzenia oznacza, że ​​narzędzia tnące mogą być tak ostre, jak w dniu ich zakupu.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, to kupuj płytki diamentowe używać. W przeciwnym razie weź trochę kamienie wodne do ostrzenia narzędzi.

Wygładzanie płaszczyzny

Kiedy dopiero zaczynasz swoją działalność związaną z obróbką drewna, to proste płaszczyzna wygładzania to wszystko, czego potrzebujesz. Wydawanie dużych pieniędzy nie jest konieczne, gdy uczysz się swojego rzemiosła.

Zawsze możesz zdobyć elektronarzędzie do wykonania pracy, gdy staniesz się bardziej ugruntowany.

Narzędzie do wypalania drewna

Do precyzyjnej obróbki drewna, takiej jak dodanie monogramu lub dekoracyjnej pirografii do stolarki, potrzebujesz narzędzie do wypalania drewna.

Dodanie odrobiny zawiłości do twoich kreacji oznacza, że ​​możesz naliczyć wyższą cenę.

Jakiego drewna użyć

Możesz użyć dowolnego drewna do swoich projektów obróbki drewna. Używanie drogiego drewna oznacza, że ​​możesz sprzedawać swoje drewniane kreacje za wyższą cenę. Dzieje się tak dlatego, że zwykle oznacza to, że elementy są wykonane zgodnie z wyższym standardem, co jest popularne wśród kupujących, ponieważ wiedzą, że element lepiej zniesie zużycie.

Jeśli szukasz szybkich projektów, które są tanie, możesz użyć sklejki do takich rzeczy, jak prosty stolik kawowy. Możesz szybciej odwrócić projekty, ale Twój zysk może być niższy.

Najczęściej kupowanym drewnem jest drewno iglaste. Prawie całe drewno iglaste to sosna, a to drewno doskonale nadaje się do większości projektów drewnianych. Jest to również najbardziej przystępne cenowo drewno.

Możesz pracować z dowolnym kawałkiem drewna, który ci się podoba. Zwłaszcza, gdy jesteś początkującym stolarzem. Złom, drewno paletowe i każdy inny rodzaj drewna można wykorzystać do projektu DIY. Chociaż niestandardowy kawałek wykonany z taniego drewna prawdopodobnie nie będzie sprzedawał się za dużo. Daje możliwość eksperymentowania.

Jeśli masz miejsce, możesz zainstalować stojak na drewno do przechowywania różnych kawałków drewna. To zwolni miejsce w sklepie, ponieważ nie będziesz mieć wszędzie stosów drewna. W końcu chcesz mieć możliwość zamknięcia bramy garażowej.

Zarabiaj na obróbce drewna we własnym garażu

Możesz zrobić wszystko, co chcesz z własnego garażu. Te projekty obróbki drewna są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych stolarzy. Każdy, kto zaczyna, powinien opanować proste projekty obróbki drewna, zanim przejdzie do trudniejszych elementów.

Proste projekty obróbki drewna

Proste projekty obróbki drewna to świetne miejsce do rozpoczęcia. Nie potrzebujesz wielu narzędzi, większość można wykonać przy użyciu tańszego drewna i każdy może się nauczyć, jak je wykonać.

Stół kuchenny

Stół kuchenny jest bardzo łatwy do wykonania. To tylko deska stołowa na czterech drewnianych nogach.

Stojak na czasopisma

Regały na czasopisma są łatwe do wykonania, można je zbudować z dowolnego drewna, a montaż nie zajmuje dużo czasu. Prosty stojak na czasopisma składa się z dwóch 3-częściowe ramki połączone ze sobą. Bardzo łatwe do zrobienia dla początkujących.

Plenerowa ławka Lub Krzesła

Tworzenie niestandardowych mebli do użytku na zewnątrz jest niezwykle proste. Prosty leżak na podwórku można wykonać za pomocą piły tarczowej, wiertarki elektrycznej i tarcicy. W ciągu kilku godzin masz solidne krzesło ogrodowe, które możesz sprzedać.

Ramki na zdjęcia

Jednym z najłatwiejszych projektów obróbki drewna jest tworzenie ramek do zdjęć. Można je zrobić szybko i sprzedawać na targach, wyprzedażach na podwórku lub przyjaciołom i rodzinie.

Półki

Półki są zdecydowanie łatwym projektem do obróbki drewna, ponieważ można je łatwo wykonać w ciągu jednego popołudnia. Robiąc je, pomyśl o tym, do czego służą. Półki używane do przechowywania książek lub antyków będą wymagały mocnych kawałków drewna. Jeśli ma to być tylko do zdjęć lub ozdób, to tańsze drewno będzie ok.

Inne proste projekty obróbki drewna to:

 • Domy ptaków
 • Kręgle
 • Wieszaki na ubrania
 • Deska do krojenia
 • Budy dla psów
 • Sadzarki
 • Stojak na wino
Rekommenderad:  InboxDollars Review 2023: Zarabiaj za łatwe zadania

Trudniejsze projekty obróbki drewna

Jeśli masz umiejętności, możesz zacząć tworzyć bardziej złożone projekty obróbki drewna. Te projekty mogą wymagać więcej narzędzi i będą trwać dłużej. Możesz jednak zażądać wyższej ceny za te szczegółowe elementy.

Niestandardowe elementy drewniane

Niestandardowe drewniane elementy mogą obejmować meble, rzeźby lub inne wykonane na zamówienie elementy drewniane. Dodanie skomplikowanych elementów dekoracyjnych dodaje wartości temu elementowi, ale oznacza również, że jest to znacznie trudniejszy projekt do wykonania.

Pomysły na meble obejmują:

 • Fotele bujane
 • Komody
 • Szafki
 • Taborety
 • Pudła

Drewniane zabawki

Drewniane zabawki nie muszą być skomplikowanymi projektami obróbki drewna. Są one jednak w tej sekcji, ponieważ możesz tworzyć złożone projekty, jeśli chcesz. Ręcznie robione drewniane zabawki są popularne, ponieważ nie potrzebują baterii, a jeśli są odpowiednio pielęgnowane, mogą służyć przez dziesięciolecia. Popularne drewniane zabawki, które możesz zrobić, to:

 • Samochody i pojazdy
 • Domek dla lalek
 • Grzechotka
 • Bloki
 • Deska do balansowania
 • Kamera
 • Układanka do pizzy
 • Koń na biegunach

Tworzenie drewnianych zabawek dla dzieci oznacza, że ​​możesz uwolnić swoją kreatywność. Pomaluj je jasnymi kolorami, dodaj dekoracyjne akcenty, które uwielbiają dzieci, i eksperymentuj z projektami. Zawsze będzie rynek na drewniane zabawki.

stoł warsztatowy

Budowanie stołu warsztatowego dla siebie lub innych to wyzwanie, którego nie powinieneś podejmować, dopóki nie zdobędziesz większego doświadczenia. Funkcjonalny, solidny i oszałamiający stół warsztatowy można wykonać we własnym garażu, używając jedynie piły stołowej, strugarki i drewna.

Ile kosztuje obróbka drewna we własnym garażu

Aby obróbka drewna we własnym garażu stała się dochodowym biznesem, musisz obniżyć koszty. Oto zestawienie wydatków, które musisz wziąć pod uwagę.

Elektryczny

Praca poza garażem oznacza wzrost rachunków za prąd. Jest to nieuniknione, ale możesz uwzględnić ten koszt w swoich cenach.

Opłaty za sprzedaż

Jeśli sprzedajesz swoje projekty obróbki drewna online lub na targach rzemieślniczych, być może będziesz musiał uiścić opłaty sprzedawcy. Weź to pod uwagę przy ustalaniu cen.

Ewentualnie spróbuj sprzedawać za pośrednictwem mediów społecznościowych, własnej strony internetowej lub z domu, ponieważ możesz zatrzymać wszystkie pieniądze. Minusem jest dotarcie do mniejszej liczby potencjalnych klientów.

Narzędzia

Narzędzia to Twój pierwszy koszt. Do większości projektów będziesz potrzebować przynajmniej podstawowych narzędzi. Warto kupować wysokiej jakości narzędzia tutaj, ponieważ będą one działać dłużej.

Gdy potrzebujesz specjalistycznego narzędzia, taniej może być wypożyczenie niż zakup. Wszelkie narzędzia, których nie będziesz często używać, nie muszą być kupowane od razu.

Drewno

Projekty obróbki drewna, które osiągają wysokie ceny, wymagają drewna, które jest drogie. Jeśli dopiero zaczynasz, trzymaj się tanich projektów, do których możesz użyć tańszego drewna.

W miarę rozwoju firmy możesz przeznaczyć swoje zyski na wytwarzanie droższych elementów.

Jeśli chcesz, aby obróbka drewna była czymś więcej niż hobby, musisz ustalić ceny, które to odzwierciedlają. Weź pod uwagę wszystkie te wydatki, aby upewnić się, że nie stracisz pieniędzy.

Jak wycenić projekty obróbki drewna

Wycena projektów obróbki drewna może być początkowo trudna. Częstym błędem popełnianym przez nowych stolarzy jest niedocenianie ich ciężkiej pracy.

Oprócz wydatków należy wziąć pod uwagę również koszty własnej pracy i umiejętności.

Pracując nad projektem, dokładnie śledź, ile czasu Ci to zajęło. Te godziny spędzone nad projektem powinny być naliczane jako koszt twojej pracy.

Połącz koszty robocizny z wydatkami, a teraz wiesz, ile naliczyć.

Czy naprawdę możesz zarabiać na obróbce drewna ze swojego garażu

Tak! Naprawdę możesz zarabiać na obróbce drewna w swoim garażu.

Na początku możesz nie zarobić dużo. Gdy budujesz reputację w branży dzięki wysokiej jakości pracy, powinieneś zobaczyć wzrost sprzedaży dzięki przekazom ustnym.

Stale doskonaląc swoje umiejętności obróbki drewna, możesz zacząć tworzyć bardziej skomplikowane elementy. Skomplikowane drewniane elementy są sprzedawane za wyższą cenę. Oznacza to większy zysk dla Ciebie.

Według danych dostarczonych przez firmę Indeed, przeciętny stolarz w USA zarabia nieco ponad 52 000 $. To nie jest złe, jeśli pracujesz w garażu.

Gdzie sprzedawać swoje projekty obróbki drewna

Istnieje wiele sposobów sprzedaży projektów związanych z obróbką drewna. Możesz sprzedawać online, osobiście lub łączyć obie te metody. Oto jak.

Sprzedawaj online

Sprzedaż projektów obróbki drewna online ma wiele zalet.

Po pierwsze, nie musisz transportować elementów do straganów. Wszystko można przechowywać w domu, oszczędzając sobie wielu ciężkich rzeczy.

Sprzedaż online pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Możesz także zaprezentować swoje dzieła, używając wysokiej jakości zdjęć i opisów.

Rekommenderad:  Jak zarabiać na oglądaniu Netflix — oglądaj i zarabiaj

Obróbka drewna jest procesem samotnym, a wielu stolarzy ma cichy charakter. Radzenie sobie z ludźmi online eliminuje interakcje twarzą w twarz, których obawiają się cisi lub introwertyczni ludzie.

Istnieje kilka sposobów sprzedaży online i możesz sprzedawać się za pomocą więcej niż jednego.

Pamiętaj, aby sprawdzić zasady i opłaty każdej witryny, na której sprzedajesz. Amazon Wykonany ręcznie jest również warte zbadania, jak możesz dotrzeć Amazonmiliony klientów na całym świecie.

Ustaw stoisko

Możesz ustawić stoisko sprzedawcy, aby sprzedawać swoje projekty obróbki drewna. Za posiadanie stoiska mogą obowiązywać opłaty, więc pamiętaj o tym przy ustalaniu cen.

Stoiska handlowe można ustawić w następujących miejscach:

 • Targi rękodzieła i rękodzieła
 • Sklepy z antykami
 • Pchle targi
 • Sklepy z artykułami używanymi

Sprzedaż podwórkowa

Innym sposobem sprzedaży projektów obróbki drewna jest sprzedaż stoczni. Lub wyprzedaż garażowa, jeśli wolisz.

Możesz reklamować to za pośrednictwem lokalnych grup internetowych na Facebook lub Sąsiedztwo.

Powiedz wszystkim znajomym, rodzinie i sąsiadom. Pamiętaj, aby poprosić ich, aby powiedzieli wszystkim, których znają. Możesz nawet wydrukować ulotki i roznieść je po okolicy.

Najlepsze w sprzedaży z domu jest to, że możesz zatrzymać wszystkie pieniądze.

Wskazówki dotyczące obróbki drewna

Przekształcenie obróbki drewna z hobby w biznes zajmie trochę czasu. Oto kilka wskazówek dla każdego, kto zaczyna.

Bądź cierpliwy

Nie odniesiesz sukcesu z dnia na dzień. Zbudowanie reputacji wykwalifikowanego stolarza zajmie trochę czasu.

Budowanie społeczności online, uczestnictwo w targach rękodzieła i założenie własnej strony internetowej może zająć miesiące ciężkiej pracy, zanim zobaczysz stały dochód.

Jeśli jednak jesteś cierpliwy, ciężko pracujesz i tworzysz wysokiej jakości produkty, pewnego dnia to się opłaci. Twoja reputacja będzie Cię wyprzedzać, a potencjalni klienci zaczną szukać u Ciebie zamówień na zamówienie.

Buduj rzeczy, które lubisz

Będziesz kuszony do budowania rzeczy, które Twoim zdaniem będą opłacalne. To zrozumiałe, prawda?

Zło.

Powinieneś budować projekty obróbki drewna, które chcesz. Aby przekształcić to w biznes, będziesz robić to samo wielokrotnie. Budowanie czegoś, co ci się nie podoba, oznacza większą szansę na poddanie się.

Trzymaj się tworzenia rzeczy, które kochasz, ponieważ łatwiej jest to robić wielokrotnie.

Twórz próbki

Jeśli produkujesz większe przedmioty, takie jak huśtawki na werandzie lub inne meble, niepraktyczne jest branie wszystkiego przy sprzedaży na straganie.

Zamiast tego zrób kilka próbek i ulotek z wysokiej jakości zdjęciami, aby pokazać te większe kawałki.

W ten sposób potencjalni klienci mogą zobaczyć wszystko, co masz do zaoferowania.

Często zadawane pytania

Czy można zarobić na obróbce drewna we własnym garażu?

Możesz zarabiać na sprzedaży swoich projektów obróbki drewna. Na początku może to nie być dużo, ale dzięki ciężkiej pracy można zbudować dochód w pełnym wymiarze godzin.

Jestem nowy w obróbce drewna, czy mogę gdzieś znaleźć darmowe instrukcje?

Bezpłatny plan obróbki drewna to wyjątkowe źródło informacji online dla każdego, kto szuka bezpłatnych instrukcji obróbki drewna.

Możesz także znaleźć świetne przewodniki wideo YouTube.

Czy będę potrzebował kleju do drewna?

Chociaż nie jest to potrzebne we wszystkich projektach, niektóre wyroby z drewna będą używać kleju do drewna. Zawsze możesz to kupić w razie potrzeby.

Zarabiaj na obróbce drewna we własnym garażu