Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zarabiaj na pisaniu i rysowaniu online: 30 witryn z kartkami z życzeniami, które faktycznie płacą

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zarabiaj na pisaniu i rysowaniu online: 30 witryn z kartkami z życzeniami, które faktycznie płacą

Bardzo niewielu ludzi wie, że mogą rzeczywiście zarabiać pieniądze po prostu przesyłanie wierszy, zwrotów, fotografii i grafiki firmom produkującym kartki z życzeniami. Cóż, teraz już wiesz. Jeśli jesteś dobry w napisaniu czegoś ciekawego i sentymentalnego, co można wykorzystać w kartkach z życzeniami, lub potrafisz robić piękne zdjęcia lub rysować, możesz zarobić trochę pieniędzy na swoim talencie. Oto 30 witryn z kartkami z życzeniami, które faktycznie płacą:

Zarabiaj na pisaniu i rysowaniu online: 30 witryn z kartkami z życzeniami, które faktycznie płacą

Amerykańskie pozdrowienia

Ta firma produkująca kartki z życzeniami płaci freelancerom za przesyłanie różnych pism, które zostaną użyte w kartkach z życzeniami. Istnieje jednak formalny proces, który należy wykonać, aby zostać zaakceptowanym jako pisarz.

Prasa Avanti

To kolejna firma produkująca kartki z życzeniami, która płaci osobom fizycznym za ich pisanie. W tej chwili nie zatrudniają, ale możesz wysłać im swoje próbki pisania, aby wziąć je pod uwagę w ich przyszłych projektach.

Sztuka Niebieskiej Góry

Ta firma koncentruje się na zgłoszeniach dotyczących kreatywnych pism, takich jak miłość, przyjaźń i inspiracja. Jeśli jesteś dobry w pisaniu na te tematy, powinieneś spróbować szczęścia tutaj.

Wydawnictwo Amber Lotus

Ta firma umożliwia pisarzom przesyłanie dzieł sztuki drogą elektroniczną. Otrzymasz zapłatę, gdy Twoja grafika zostanie zatwierdzona i opublikowana. Chociaż firma przyjmuje pisemne zgłoszenia przez cały rok, najlepszy czas na składanie wniosków to okres od kwietnia do lipca.


Wymaga dwóch

Ta firma pisze większość swoich wierszy we własnym zakresie, jednak płaci również freelancerom, którzy mają coś wyjątkowego i specjalnego do zaoferowania.

PS Pozdrawiam

To kolejna firma oferująca kartki z życzeniami, która płaci freelancerom za ich pisemne zgłoszenia. Jednak akceptują tylko zgłoszenia przesłane wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Rekommenderad:  Grunge Ekstremalna objętość 2: 10 wysokiej jakości darmowych tekstur Grunge

Galanckie pozdrowienia

Chociaż obecnie nie przyjmuje pisemnych zgłoszeń, Gallant Greetings należy do tych firm, które płacą freelancerom za ich umiejętności pisania i talent.

Karty do pudełek po butach

Ta strona umożliwia przesyłanie kreatywnych i zabawnych pomysłów na ich dowcipne karty. Nie można jednak złożyć jednocześnie więcej niż ośmiu pisemnych oświadczeń.

CardGnom

Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych stron dla freelancerów, którzy kochają dzieła sztuki i potrafią rysować. Witryna umożliwia przesyłanie prac, a także umożliwia założenie własnego sklepu. Klienci mają możliwość personalizacji swoich kart, a za każdą sprzedaną kartę zarabiasz tantiemy.

Artyści do obejrzenia

Ta firma akceptuje przesyłanie zdjęć. Możesz przesłać kilka swoich najlepszych zdjęć, a nawet link do swojej witryny do recenzji. Co kwartał przeglądają zgłoszenia i odpowiadają na nie.

Prasa opactwa

Ta firma prasowa umożliwia freelancerom przesyłanie prac graficznych do rozpatrzenia wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Do rozpatrzenia należy dołączyć obraz o niskiej rozdzielczości.


[adsense468x15]


Prasa BayView

Ta firma zawsze zatrudnia świeże i nowe talenty z silnymi, czystymi i podnoszącymi na duchu umiejętnościami malarskimi. Nie są wymagane żadne ilustracje.

Mądry Aleks

Smart Alex koncentruje się na humorystycznych kwestiach dla dorosłych. Jeśli myślisz, że potrafisz pisać takie frazy, to jest strona dla Ciebie. Płacą 100 $ za zaakceptowane i zatwierdzone zgłoszenia.

Caspari Online

Tutaj koncentrują się tylko na ilustracjach, a nie na fotografii. Dzieje się tak dlatego, że nie odtwarzają obrazów fotograficznych.

Fotofolio

Ta firma przyjmuje zgłoszenia fotograficzne. Przeglądają kolorowe i czarno-białe fotografie do publikacji na pocztówkach, plakatach, kartkach pocztowych i koszulkach.

Grafika z punktami korony

Crown Point Graphics przyjmuje zgłoszenia do recenzji i rozpatrzenia ich kart. Warto je sprawdzić i dowiedzieć się, co oferują.

Gina B. Projekty

Projekty Gina B. akceptują projekty o wyjątkowej kompozycji i świetnym wykorzystaniu koloru. Jeśli wiesz, jak używać kolorów i tworzyć świetne projekty, rozważ przesłanie swoich prac tutaj.

Rekommenderad:  4 Rzeczy, które musisz wiedzieć przed rozpoczęciem działalności e-commerce

Wielka Strzała

Przyjmują zgłoszenia dzieł sztuki od freelancerów dla ich nagradzanej linii kart. Zawierają wytyczne, których powinni przestrzegać freelancerzy.

Szlachetne dzieła

Dla tych, którzy kochają sztukę, możesz sprawdzić tę firmę, która płaci freelancerom za ich pracę. Oferują a pełne wytyczne dla artystów dla osób do obserwowania podczas przesyłania dzieł sztuki.

Pochylone drzewo

To kolejna firma, która przyjmuje zgłoszenia od freelancerów. Wolą kopie wysyłane pocztą, drukowane i wysyłane pocztą e-mail pliki PDF.

Prasa Palmowa

Firma ta skupia się na wyjątkowych i pięknych zdjęciach na specjalne okazje do tworzenia swoich kart okolicznościowych.

Wydawnictwo Madison Park

Aby zrozumieć, jak przesłać swoją pracę do tej firmy, zalecamy sprawdzenie oficjalnej strony internetowej firmy.

Planeta Zoo

Ta firma koncentruje się na fotografii dzikiej przyrody i zwierząt. Jednak akceptują Tylko 10 obrazów o niskiej rozdzielczości.

Magia papieru

Grupa Paper Magic przyjmuje zgłoszenia dotyczące wersetów pisanych oraz innych treści. Musisz jednak najpierw skontaktować się z nimi w celu uzyskania wskazówek dotyczących przesyłania, ponieważ wytyczne te nie są publikowane online.

Sprzedawcy RSVP

Sprzedawcy RSVP zawsze poszukują wielkich talentów, koncepcji i pomysłów. Pozwala na 20 obrazów na jedno zgłoszenie. To jest świetne, jeśli kochasz rysować!

Granat

To dobra firma oferująca kartki z życzeniami, która płaci freelancerom za ich talent do rysowania. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat przesyłania prac, zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi przesyłania prac.

Up Z Papierem

Up With Paper przyjmuje zgłoszenia grafik na swoje kartki z życzeniami i płaci freelancerom za ich pracę. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub poczty.

Pozdrowienia z papieru makulaturowego

Ta witryna umożliwia jednoczesne rozpatrzenie do 10 zgłoszeń. Jednak proces recenzji zajmuje trochę czasu.

Rekommenderad:  8 Miesięczne wyzwania fitness online, aby dobrze rozpocząć nowy rok

Małe nadruki

Jest to strona internetowa, która współpracuje z wieloma niezależnymi freelancerami zajmującymi się fotografią. Możesz przesłać swoje portfolio fotograficzne do rozpatrzenia.

Nie pozwól, aby Twój talent się zmarnował, podczas gdy możesz otrzymać zapłatę za prezentację i przesłanie swojego talentu online do firm oferujących kartki z życzeniami, które faktycznie płacą.

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak zarabiać na pisaniu online? Przeczytaj te też!

Zarabiaj na pisaniu wierszy online: zarabiaj co miesiąc dodatkową gotówkę!

6 Legalne oferty pracy dla niezależnych pisarzy online, które możesz rozpocząć już dziś

Jak znaleźć pracę copywritera w domu: 8 Miejsca do sprawdzenia otworów