Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zarabiaj od 50 do 150 USD za godzinę, uczestnicząc w płatnych grupach fokusowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zarabiaj od 50 do 150 USD za godzinę, uczestnicząc w płatnych grupach fokusowych

Chcesz zarabiać uczestnicząc w płatnych grupach fokusowych? W tym poście znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o zarabianiu na badaniach rynku.

Po raz pierwszy uczestniczyłem w grupie fokusowej na drugim roku studiów. To było dla nowej stacji radiowej. The 2Dwugodzinny segment wymagał ode mnie wysłuchania fragmentów muzyki i oceny każdego utworu w skali ok 1 do 10. Po sesji otrzymałem kopertę ze 100 $ w gotówce — nieźle jak na kilka godzin spokojnego słuchania.

Przez lata brałem udział w wielu różnych grupach fokusowych, w których zdobywałem gotówkę lub karty podarunkowe.

Co ciekawe, nie aplikowałem na te możliwości; pojawiły się, ponieważ użyłem produktu lub wziąłem udział w rozdaniu.

Zarabiaj pieniądze uczestnicząc w płatnych grupach fokusowych

Jeśli chcesz zarobić trochę dodatkowej gotówki, uczestnicząc w internetowych grupach fokusowych, jest wiele miejsc, w których możesz się zgłosić. Co najlepsze, te możliwości dobrze się opłacają, zwykle 50-150 USD za godzinę twojego czasu. I często dostaniesz darmowe produkty do spróbowania, miły mały dodatek!

Za krótsze ankiety online i telefoniczne spodziewaj się zarobić $5-20 USD za 15-20 minut.

Czy jesteś gotowy, aby zarobić na płatnych grupach fokusowych?

Oto lista miejsc, w których można znaleźć firmy zajmujące się badaniami konsumenckimi.

1. Pozwany

Uruchomiony w 2016 r., Pozwany to firma zajmująca się badaniem rynku, która oferuje szeroki zakres badań grup fokusowych. Po prostu utwórz konto i przeglądaj różne projekty, które są w toku. Niektóre grupy fokusowe odbywają się osobiście, podczas gdy inne online.

Kilka badań, które odbywały się, gdy przeszukiwałem platformę, to:

1) Podziel się swoimi doświadczeniami z bankowości cyfrowej – 45 USD za 30 minut

2) Testowanie strony internetowej poświęconej modzie męskiej – 50 USD za 60 minut

Według ich strony internetowej średnia stawka godzinowa wynosi 140 USD za godzinę, a płatności są dokonywane za pośrednictwem PayPal. Możesz także zarabiać, polecając platformę znajomym i rodzinie. Jeśli jeden z Twoich poleconych zakończy badanie, zarobisz 20 $!

Koniecznie przeczytaj naszą pełną recenzję respondenta.

2. Grupa fokusowa Schlesingera

Grupa fokusowa by Schlesinger (która przejęła Focus Pointe Global) prowadzi badania rynkowe za pomocą ankiet internetowych, wywiadów telefonicznych, wydarzeń osobistych i możliwości testowania produktów.

Aby wziąć udział, wypełnij wniosek online i odpowiedz na badania, do których się kwalifikujesz. W przypadku osobistych grup fokusowych musisz znajdować się w Stanach Zjednoczonych, ale możliwości online są dostępne na całym świecie. Za każde badanie, w którym weźmiesz udział, zdobędziesz punkty, które możesz wymienić na karty podarunkowe i karty debetowe Visa. 100 punktów ma wartość $10,00 w gotówce i nagrodach.

3. Wywiady z użytkownikami

Wywiady z użytkownikami rekrutuje ludzi ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Republiki Południowej Afryki, Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii do płatnych grup fokusowych, ankiet i testów stron internetowych. Studia odbywają się online, przez telefon i osobiście, a średnia wypłata wynosi od 40 do 200 USD za godzinę Twojego czasu. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję dotyczącą wywiadów z użytkownikami, aby dowiedzieć się więcej.

Rekommenderad:  Jak wpisać uchwyt Snapchata

4. Badania Adlera Weinera

Badania Adlera Weinera akceptuje uczestników grup fokusowych w niewielkiej odległości od Chicago, Los Angeles i hrabstwa Orange. Działają na rynku od 1960 roku i przeprowadzają badania rynku za pośrednictwem grup fokusowych, wywiadów pogłębionych, wizyt domowych i wizyt w sklepie. Aby złożyć wniosek, wypełnij kwestionariusz online i czekaj na zaproszenia pocztą elektroniczną. Firma Adler Weiner Research uzyskała ocenę A+ w Better Business Bureau (BBB).

5. Alibaba

Alibaba prowadzi różnego rodzaju badania użytkowników, w tym ankiety, wywiady i badania użyteczności. Uczestnicy otrzymają rekompensatę pieniężną w postaci czeku, kuponu lub karty podarunkowej za udział.

6. Praca w terenie

Praca w terenie prowadzi ogólnokrajowe płatne grupy fokusowe i badania osobiste w Seattle, San Francisco, hrabstwie Orange, Denver, Phoenix, Dallas, Minneapolis, Chicago, Atlancie, Bostonie, Fort Lee i Nowym Jorku, ale także zakłada tymczasowe lokalizacje dla swoich klientów w zależności od potrzeb. Prowadzą badania ogólne i medyczne oraz aktywnie poszukują pielęgniarek, lekarzy, asystentów lekarskich i innych zawodów medycznych. Aby rozpocząć, wypełnij wniosek online i poczekaj na zaproszenia. Badania są najczęściej prowadzone w formie grup fokusowych, ale mają również możliwość testowania smaku, prób produktów, wywiadów telefonicznych i badań online. Wynagrodzenie waha się od 50 do 100 dolarów.

7. Znajdź grupy fokusowe

Znajdź grupy fokusowe jest platformą internetową zawierającą listę ogólnokrajowych grup fokusowych. Na ich stronie możesz przeglądać według lokalizacji, zobaczyć, jakie tematy są dostępne i ile kosztuje każde badanie. Ta firma nie jest firmą zajmującą się badaniem rynku, ale rynkiem grup fokusowych. Według ich strony internetowej sprawdzają wszystkie możliwości wymienione na ich stronie.

8. Użyteczność Google

Badania opinii użytkowników Google prowadzi badania konsumenckie dotyczące własnych produktów i usług internetowych. Badania są prowadzone online i osobiście, a za każde ukończone badanie otrzymasz drobny upominek, taki jak karta podarunkowa od dużego sprzedawcy detalicznego lub karta debetowa Visa lub MasterCard.

9. Grupa fokusowa Apex

Grupy fokusowe Apex prowadzi grupy fokusowe, badania kliniczne i panele płatnych ankiet w USA. Studia odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online, a uczestnicy muszą posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej. Średnie wynagrodzenie wynosi 35-75 USD za pojedynczą sesję i 350-750 USD za badanie wielosesyjne. Apex Focus Group ma ocenę B+ w Better Business Bureau.

10. Rekrutacja Nelsona

Uruchomiony w 1980 r., Rekrutacja Nelsona prowadzi płatne grupy fokusowe, ankiety, wywiady telefoniczne i internetowe, testy smakowe, testowanie nowych aplikacji i symulowane jury w USA. Najpierw wypełnij profil online i czekaj na odpowiednie okazje. Po zakończeniu badania firma hostingowa zapłaci gotówką, czekiem lub kartą podarunkową Visa.

Rekommenderad:  Para wymiennych nauszników do słuchawek AirPods Max kosztuje 69 USD

11. Roje umysłów

MindSwarms to platforma innej firmy, na której dzielisz się swoją opinią za pośrednictwem wideo na kamerze internetowej, smartfonie lub tablecie. Aby dołączyć, wypełnij aplikację online i odpowiedz na pytania za pośrednictwem wideo dotyczące badań, do których się zakwalifikowałeś. Uczestnicy zarabiają od 10 do 50 USD za każdą wypełnioną ankietę; płatności są dokonywane za pośrednictwem systemu PayPal.

12. Badania Nicholsa

Badania Nicholsa prowadzi badania konsumenckie za pośrednictwem grup fokusowych, ankiet, wywiadów osobistych i telefonicznych, testów produktów, badań online i nie tylko. Aby złożyć wniosek, zarejestruj się online i czekaj na możliwości za pośrednictwem poczty elektronicznej. Za poświęcony czas i uczestnictwo uczestnicy otrzymują upominek lub honorarium. Nichols Research ma ocenę A+ z BBB.

13. Sonda badania rynku

Sonda badania rynku oferuje szeroki zakres możliwości, takich jak grupy fokusowe, ankiety online, koncerty Mystery Shopping, pozorowane ławy przysięgłych, próby produktów i wiele innych. Grupy fokusowe płacą od 50 do 400 USD za badanie. Probe Market Research ma ocenę A+ w Better Business Bureau.

14. Badania L&E

Badania L&E prowadzi badania rynku od 2011 roku. Oferuje badania online, telefoniczne i osobiste w Austin, Charlotte, Cincinnati, Columbus, Denver, Minneapolis, New Your City, Raleigh, San Francisco, St Louis i Tampa. Wiele z ich badań jest przeznaczonych dla pracowników służby zdrowia, ale mają także grupy fokusowe i możliwości dla zwykłych konsumentów. Średnia płaca wynosi 50-100 USD, a studia opłaca się gotówką, czekiem lub kartą podarunkową Visa. L & E Research ma ocenę A+ w Better Business Bureau.

15. Miłośnik ankiet

Ankieta ćpuna to platforma internetowa, która nagradza użytkowników (z USA, Kanady i Australii) punktami za udział w ankietach, grupach fokusowych, pokazach testowania produktów i przeszukiwaniu sieci. Zdobędziesz punkty do Amazon karty upominkowe lub gotówkę za pośrednictwem konta PayPal za każde badanie lub ankietę. W przypadku Survey Junkie Twoje konto musi osiągnąć saldo w wysokości 500 punktów ($5.00), zanim będziesz mógł poprosić o płatność. Survey Junkie ma również aplikację mobilną, dzięki której możesz brać udział w badaniach w podróży. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz sprawdzić naszą recenzję na Survey Junkie.

16. Spostrzeżenia GLG

Spostrzeżenia GLG to firma zajmująca się badaniem rynku, która prowadzi badania w wielu branżach zawodowych. Badania są gromadzone za pomocą wywiadów telefonicznych, osobistych badań badawczych i prostych ankiet internetowych. Dzięki GLG Insights ustalasz swój profil i stawkę godzinową za uczestnictwo i czekasz na zaproszenia na studia, które pasują do Twojej wiedzy zawodowej. Po ukończeniu badania otrzymasz zapłatę w postaci przelewu bezpośredniego.

17. Ipsos

Ipsos rekrutuje osoby do udziału w badaniach rynku poprzez płatne ankiety internetowe. Akceptują użytkowników z całego świata i łatwo jest zacząć. Załóż bezpłatne konto, zweryfikuj swój adres e-mail i numer telefonu oraz odpowiedz na kilka prostych pytań profilowych. Możesz od razu zacząć wypełniać ankiety lub wypełnić pytania profilowe, które dopasują Cię do większej liczby możliwości. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty, które możesz wymienić na cyfrowe karty podarunkowe do głównych sprzedawców detalicznych, gotówkę za pośrednictwem PayPal lub kartę Visa. 500 punktów to równowartość $5 w gotówce!

Rekommenderad:  Dzień, w którym zresetowaliśmy sieć, Netflix kontra Verizon, Prognozy Mistrzostw Świata [Tech News Digest]

18. Ping-Pong

Tenis stołowy prowadzi badania wideo dla szerokiej gamy firm. Dzięki PingPong możesz zarobić od 10 do 100 euro, czasem więcej. Będziesz jednak potrzebować komputera lub laptopa z kamerą internetową i mikrofonem oraz łącza internetowego o szybkości co najmniej 20 Mb/s. Płatności są dystrybuowane przez PayPal lub Transferwise i akceptują uczestników na całym świecie.

19. Rekrut + Pole

Rekrut + Pole to firma zajmująca się badaniem rynku, która prowadzi badania konsumenckie, B2B i opieki zdrowotnej. Badania są prowadzone za pośrednictwem osobistych grup fokusowych, ankiet online, ankiet telefonicznych i testów produktów. Za każde badanie, w którym weźmiesz udział, otrzymasz wynagrodzenie. Recruit + Field działa na rynku od 1977 roku i przyjmuje uczestników z całego świata.

Wniosek

Uczestnictwo w płatnych badaniach grup fokusowych może być doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowej gotówki. Będziesz musiał odpowiedzieć na kilka wstępnych pytań, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do badania, ale kiedy zostaniesz zaakceptowany, jest to łatwy i elastyczny sposób zarabiania pieniędzy z domu.

Sugeruję utworzenie oddzielnego konta e-mail tylko do tych działań, ponieważ będziesz otrzymywać wiele wiadomości e-mail od tych firm. Kolejną rzeczą do rozważenia jest to, że jeśli nie czujesz się komfortowo, udostępniając informacje takie jak wiek, płeć i dochód gospodarstwa domowego, prawdopodobnie nie jest to odpowiednia okazja dla Ciebie. Firmy zajmujące się badaniem rynku chcą poznać te szczegóły wraz z zachowaniami, przemyśleniami i opiniami.

Chociaż istnieje wiele legalnych grup fokusowych, z których można skorzystać, musisz być świadomy oszustw. Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami dotyczącymi zapobiegania oszustwom i dogłębnie badaj firmy, zanim zdecydujesz się skorzystać z okazji.

Czy brałeś udział w grupach fokusowych za dodatkowe pieniądze? Chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach!

Pierwotnie opublikowany we wrześniu 32015. Aktualizacja treści: marzec 2023 r.