Zbliżający się głos estetyczny DLC na Anno 1800 obejmuje diabelski młyn, lodziarnię i cyrk

Anno 1800 ma po drodze nowy pakiet kosmetyków DLC, a programista Ubisoft Blue Byte chce, abyś głosował, aby pomóc dokładnie określić, jak to będzie. Podobnie jak w przypadku wakacji w ubiegłym roku, studio otworzyło głos dla budowniczych miast, aby wybrać jedną z kilku różnych opcji, a zwycięzca zdecydował się przyjechać „tego lata” – opcje obejmują stadiony, parki i cyrki.

Jest to zgodne z artykułem na temat gry strategicznej na stronie internetowej Anno Union, w której Dave mówi: „Chcemy, abyś włączył się w temat nadchodzącego pakietu kosmetyków DLC, który daje wybór pomiędzy trzema tematami. Po zakończeniu głosowania zaczniemy opracowywać nowe treści, które planujemy opublikować na blogach Anno Union. Tak wygląda wybrany motyw.

Trzy opcje uwzględnione w głosowaniu zależą od tematu rozrywki dla wszystkich szczęśliwych mieszkańców Anno 1800 i chociaż są to tylko kosmetyki (bez wpływu na rozgrywkę), zostały zaprojektowane tak, aby oferować coś „Możesz z dumą zaprezentować całe swoje imperium – przez cały rok”.

Trzy opcje głosowania są następujące (przez Ubisoft Blue Byte):

  • Tętniące życiem miasto: budowanie stadionów, straganów z kawą, lodów i podobnych wydarzeń.
  • Podróż na Wielki Szczyt: Niech cyrk przyjedzie do miasta, kiedy tylko masz na to ochotę!
  • A Day In The Theme Park: Otwórz niesamowity park rozrywki dla swoich mieszkańców.

Studio planuje wydać nadchodzący pakiet DLC „Tego lata”, przeczytaj post „At A Price”. 499 € / 40,99 USD, które będą zawierać od 15 do 20 ozdób, z dokładną liczbą zależną od przedmiotu i zakresu (na przykład z diabelskim młynem, znacznie więcej niż dwie małe monety). „Można go było zdobyć jako niezależny zakup, a nie jako Część biletu okresowego Anno 1800 2.

Cyrk, diabelski młyn czy lodziarnia? Jakie akcesoria chciałbyś dla swojego miasta na # Anno1800? Udaj się do Anno Union, aby głosować na ulubiony motyw na drugi pakiet kosmetyków DLC! https: //t.co/E76Klq9ApD pic.twitter.com/yl7tJueeos

ANNO 1800 (ANNO_EN) 29 kwietnia 2020 r

Głosowanie jest teraz bezpośrednie i potrwa do 14 maja o 22:59 UK / 17:59 ET / 14:59 PT. Możesz udać się tutaj do Anno Union i oddać swój głos, jeśli chcesz pomóc nakreślić kolejną porcję gadżetów, które przejdą do gry.