Zbuduj 19645 z Windows 10 zawiera aktualizację jądra Linux

Microsoft wypuszcza kompilację 19465 Insider od Windows 10, który wprowadza zmiany w utrzymaniu usługi jądra Linux, ponieważ nastąpi ona Windows Aktualizacja, a także inne ulepszenia.

Użytkownicy Windows Insider będzie mógł uzyskać dostęp do nowej wersji Windows 10, który pochodzi z nową aktualizacją jądra Linuksa, która została usunięta z obrazu Windows, ale możesz uzyskać dostęp za pośrednictwem Windows Aktualizacja, nowość dla wszystkich, którzy myśleli, że zniknie na zawsze.

Zmieniliśmy model usługi dla jądra Linux w podsystemie Windows dla dystrybucji Linux 2. Ta kompilacja obejmuje tę zmianę, aby usunąć jądro z obrazu Windows i zamiast tego, należy go serwisować za pośrednictwem Microsoft Update, w taki sam sposób, jak sterowniki innych firm, takie jak sterowniki grafiki lub touchpada, które są dziś instalowane i aktualizowane na twoim komputerze.

Microsoft wprowadził niektóre z nowych funkcji, a wśród nich nowy sposób sterowania dźwiękiem sistema operativoNie było to jednak jeszcze dostępne dla ogółu społeczeństwa. Ta funkcja pozwoli nam kontrolować głośność komputera z urządzenia mobilnego za pośrednictwem aplikacji „Twój telefon” na stronie sistema operativo.

Ta funkcja oferuje możliwość zmiany ścieżek audio, wybierania różnych źródeł, z których chcesz odtwarzać na komputerze i sterowania głośnością muzyki.

Ponadto, ta nowa Kompilacja pojawia się z nowymi ulepszeniami i poprawkami w funkcjach, które wcześniej miały pewne problemy. Jednym z nich jest poprawka w zakresie obsługi zagnieżdżonej wirtualizacji w procesorach AMD, zawiera także ulepszenia niektórych błędów w podglądzie paska zadań, które czasami nie mogły poprawnie wyświetlać miniatur.