Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zdezynfekuj swoją technologię, aby powstrzymać zarazki w tym sezonie grypowym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zdezynfekuj swoją technologię, aby powstrzymać zarazki w tym sezonie grypowym

Wszędzie zabieramy ze sobą telefony. Od toalety po biuro, kuchnię i happy hour po pracy — Twój telefon jest do wszystkiego. Co więcej, używamy tych samych rąk, którymi trzymamy nasze telefony, do dotykania klamek, podawania dłoni, spłukiwania toalet… lista jest długa.

Pomimo mycia rąk przez cały dzień, w chwili, gdy ponownie dotykamy naszych telefonów, ponownie wprowadzamy się w te paskudne zarazki, które tam się kręcą. A my naprawdę lubimy dotykać naszych telefonów – wynika z niedawnej ankiety przeprowadzonej przez firmę AKKO 2000 Amerykanów i nauczyłem się tego przeciętna osoba dotyka telefonu raz na 12 minut.

Niestety sezon grypowy znów się rozpoczął, a zarazki są wielkimi fanami naszych dłoni. Jasne, twoją pierwszą linią obrony jest umycie rąk mydłem i wodą, ale czy wiesz, że zarazki mogą żyć na dowolnej powierzchni przez dwie godziny lub dłużej? Nie pozwól, aby Twój telefon był winowajcą rozprzestrzeniania bakterii — zapoznaj się z tymi wskazówkami naszego zespołu ekspertów technicznych, jak bezpiecznie dezynfekować swój sprzęt.

Jak wyczyścić telefon:

  1. Ze względów bezpieczeństwa wyłącz telefon lub tablet przed czyszczeniem.
  2. Użyj ściereczki z mikrofibry z roztworem czyszczącym (zalecane: 50/50 woda i alkohol).
  3. Spryskaj szmatkę, a nie urządzenie.
  4. Unikaj chusteczek czyszczących. W zależności od składników mogą uszkodzić powłokę zewnętrzną lub makijaż wewnętrzny.

Jak często należy czyścić telefon?

Prostą odpowiedzią jest regularne czyszczenie technologii.

Jak często jest regularnie? Cóż, to zależy. Gdzie używasz swojego urządzenia? Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy zabierają telefon do toalety, powinieneś go wycierać częściej niż ktoś, kto tego nie robi. Jeśli masz tendencję do jedzenia podczas przewijania urządzenia, dobrym pomysłem byłoby codzienne przecieranie go ściereczką z mikrofibry.

Rekommenderad:  15 najlepszych książek o rachunkowości dla początkujących (2022)

Prostym rozwiązaniem byłoby mycie rąk przed jedzeniem i nie dotykanie urządzenia podczas posiłków. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, im częściej je czyścisz, tym lepiej.

Jeśli członek rodziny, przyjaciel lub współpracownik jest chory, staraj się nie udostępniać urządzeń. Oprzyj się pokusie udostępniania zdjęć i oglądania filmów — wiemy, jakie to proste, ale jeśli musisz, szybko wyczyść urządzenie.

Chroń swój telefon

Od ponad 25 lat AKKO pomaga 300 milionom klientów chronić, łączyć się i cieszyć technologią, którą kochają najbardziej. I smartphones nie są wyjątkiem. Twoje życie jest na twoim urządzeniu, upewnij się, że jest chronione. Dowiedz się więcej o planach ubezpieczenia telefonu AKKO już dziś.