Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Zdjęcia dzieci wykonujących męskie czynności

Ojciec wcześniaka imieniem Ryan stworzył ciekawe i nieoczekiwane zdjęcia, fotografując swojego syna podczas męskich zajęć.

Zdjęcia dzieci wykonujących męskie czynności. Ryan jest wcześniakiem, który urodził się dziewięć tygodni wcześniej i ważył niecałe 1,3 kg. Pierwsze sześć tygodni swojego życia spędził na OIOM-ie; Sześć tygodni, które upłynęły dla jego rodziców, są jak lata.

Ojciec Ryana mówi, że kiedy dwa lata temu urodziła się jego córka, przerobił w Photoshopie zdjęcie przedstawiające ją podczas ćwiczeń, a teraz chce zrobić to samo dla swojego syna. Chociaż nie wszystko poszło tak, jak chcieli rodzice Ryana, nie zawiedli się.

Według ojca żartobliwie nazywali swoje wcześniak „zaawansowanym” i dlatego w ich głowach zrodził się pomysł robienia mu zdjęć przy męskich czynnościach. Ojciec Ryana opisuje swoje przeżycia w następujący sposób:

„Każde zdjęcie zajmuje około 15–20 minut. Większość pracy poświęcona była kreowaniu przestrzeni i edycji obrazu. Najpierw musiałem znaleźć rekwizyty i kostiumy do każdej sceny. Kolejnym krokiem było ustawienie sceny, które obejmowało oprawienie zdjęcia, ustawienie podpory i dopasowanie oświetlenia.

Niektóre ujęcia były trudne do wyreżyserowania, jak na przykład ujęcie w klatkę piersiową. Aby zrobić to zdjęcie, zrobiłem urządzenie przymocowane do sufitu. Do tego urządzenia przymocowałem aparat i obciążnik, a Ryan zamiast go podnosić, po prostu trzymał go rękami.

CZYTAĆ:  Jak zresetować aplikację do zdjęć w systemie Windows 10?

Moja żona często mi pomagała, trzymając ją, żebym mógł ułożyć jej dłonie lub stopy w określonych pozycjach, na przykład podczas trzymania rzeczy.

Po tym, jak dostałem od Ryana potrzebne zdjęcia, zacząłem fotografować narzędzia i przedmioty, których nie mógł utrzymać, jak topór czy ryba na haczyku. Po zrobieniu każdego zdjęcia przeglądałem setki jego zdjęć, jakie miałem, i wybierałem to najlepsze.

Następnie za pomocą programu Photoshop odsunąłem się od obrazów i połączyłem odpowiednią część jego ciała z inną postacią.

Ludzie pokochali te zdjęcia i byli bardzo smutni, gdy kolekcja się zakończyła. Większość osób uznała te zdjęcia za interesujące, ale niektórzy obawiali się o bezpieczeństwo Ryana. Zawsze wyjaśniałam, że nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo, że te przerażające sceny zostały przerobione w Photoshopie i że on i jego mama trzymali Ryana.

Ciekawa jestem, co Ryan pomyśli o tych zdjęciach za 18 lat, kiedy będzie już dorosły.

Mam trzy zalecenia dla rodziców wcześniaków: bądźcie cierpliwi, bądźcie pozytywnie nastawieni i proście o pomoc innych.”

Poniżej możecie zobaczyć te śmieszne obrazki:

Golenie twarzy z samego rana

Kosić trawę

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Zbieraj liście jak bohater

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Grając z przyjaciółmi

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Ryan, drwal

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Łapanie pierwszej ryby

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Naprawa samochodu mamy

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Nalot na indyka w Święto Dziękczynienia

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

W drodze do opóźnionej kontroli (sami zrobiliśmy małą walizkę)

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Rekord wyciskania klatki piersiowej

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Hantle

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Ryan ma teraz sześć lat i przechodzi normalny proces wzrostu.

Śmieszne zdjęcia wcześniaków

Pobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPressdarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie redmiBezpłatne pobieranie motywów WordPressdarmowy kurs on-line