Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Zdjęcie irańskiego pacjenta zakażonego koroną zwyciężyło w konkursie fotograficznym firmy Nikon 2024

Firma Nikon ogłosiła zwycięzców swojego konkursu fotograficznego na lata 2021–2021, a wśród nich wyróżnia się nazwisko Amina Nazari z Iranu.

Pacjent z koroną wygrał konkurs Nikon Photography 2021 Firma Nikon ogłosiła zwycięzców swojego konkursu fotograficznego 2021–2021. Konkurs, który od ponad 50 lat stanowi wyzwanie dla wielu fotografów z całego świata.

Tegoroczne zwycięskie zdjęcie przedstawia starszego obywatela Iranu, który był hospitalizowany z powodu leczenia koronowirusa.

Zdaniem Petapixela Firma Nikon twierdzi, że zwycięzcy poszczególnych sekcji konkursu zostali wybrani spośród łącznie 65062 zdjęć nadesłanych przez około 26 000 osób z ponad 150 krajów.

Jak już wspomniano, główną nagrodą w konkursie fotograficznym została praca zatytułowana „Radiance” nadesłana przez Amina Nazari (Islamska Republika Iranu).

Konkurs fotograficzny Nikona

Starszy obywatel widoczny na powyższym zdjęciu został przyjęty do szpitala Razi w Ahvaz w celu leczenia koronowirusa.

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa koronawirus ten starszy obywatel został przyjęty do szpitala Razi w Ahvaz w Iranie na leczenie. Koronawirus rozprzestrzenił się na ludzi w grudniu 2019 r. i wkrótce potem dotarł do Iranu. W szczytowych dniach rozprzestrzeniania się wirusa w Iranie codziennie umierało około 350 osób. Wirus ten stworzył poważne problemy we wszystkich interakcjach społecznych, firmach, uniwersytetach, szkołach itp.

Nagrodę Excellence Award otrzymał Ares Yonkson Saragi z Indonezji za cykl prac poświęconych pandemii korony w jego kraju, które można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

  • Konkurs fotograficzny Nikona Konkurs fotograficzny Nikona Konkurs fotograficzny Nikona Konkurs fotograficzny Nikona

W czasie pandemii dyrektor pogrzebowy pochował co najmniej 30–50 osób podejrzanych o zakażenie koroną lub tych, których wyniki testów uznano za pozytywne. Nie ma ostatecznych informacji na temat liczby osób chowanych każdego dnia, dlatego przez większość czasu osoby te proszone są o stanie z boku i oczekiwanie na przybycie ciał.

Co sądzisz o zwycięskich zdjęciach w tym konkursie i związanej z nimi bolesnej historii?

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobieranie premium motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumkurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie CoolpadaPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpobierz płatny kurs Udemy za darmo