Zdobądź Echo Input za pomocą 4 Darmowe miesiące nieograniczonej muzyki za 87% rabatu

Echo Input Deal Featured

Nie ma wątpliwości AmazonUrządzenia Echo są jednymi z najlepszych dostępnych zewnętrznych głośników. Grają muzykę w dobrej jakości, a także są wyposażone w AmazonAsystentka głosowa o imieniu Alexa. Większość użytkowników, którzy kupują te urządzenia, naprawdę chce Alexy, a niekoniecznie głośników. Jeśli nie lubisz AmazonZ jakiegoś powodu głośniki Echo, ale chcesz użyć Alexy, możesz włączyć Alexę dla istniejących głośników za pomocą urządzenia.

Echo Input jest Amazon urządzenie, które pozwala używać dowolnego z głośników jako urządzenia Alexa. Oznacza to, że możesz grać Amazon Słuchaj muzyki, poproś Alexę o pomoc i rób wszystko, co robiłeś z Alexą na swoich urządzeniach Echo. Jedynym wymaganiem dla twoich głośników jest to, że muszą one mieć albo 3Gniazdo 5 mm lub obsługa Bluetooth.

Echo Input łączy się z głośnikami za pomocą jednej z tych technologii i zamienia głośniki w głośniki z obsługą Alexa. To urządzenie jest dość smukłe, lekkie i pasuje prawie wszędzie. Nie zajmuje dużo miejsca na biurku i prawie nie zauważysz, że tam jest.

Echo Input Deal Produkt

Jeśli chcesz zdobyć Echo Input, zdecydowanie zalecamy zamówienie już teraz Amazon. Obecnie obowiązuje umowa, która może zaoszczędzić do 87 procent na urządzeniu, a Ty masz cztery bezpłatne, nieograniczone miesiące Amazon Muzyka. Prawdopodobnie zechcesz zamówić urządzenie tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nie ma informacji o zakończeniu umowy.

Dostać Amazon Echo Input

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?