Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Zdobądź pomysły na ten rok, oglądając te kreatywne zdjęcia bałwanów

Zima to nie tylko zimno i mróz. Płatki śniegu, które pięknie tańczą na niebie w zimowy wieczór i wpadają w objęcia ziemi, obiecują mieszkańcom miasta, że ​​zbudują atrakcyjnego bałwana.

Jeśli należysz do osób, które codziennie rano muszą uruchamiać samochód, aby dojechać do pracy, śnieg jest prawdopodobnie Twoim największym wrogiem o tej porze roku. Skupmy się jednak na bałwanach, które możemy uformować z zebranego śniegu.

Można śmiało powiedzieć, że większość z nas lubi tworzyć, a nawet oglądać bałwan.

W dzisiejszej migawce rozbudzimy Waszą ciekawość i pasję do tworzenia różnych bałwanów z pierwszego w tym roku śniegu, pokazując zdjęcia bałwanów, które zostały twórczo stworzone.

bałwan

Rzeźba śnieżna to rodzaj sztuki zaliczany zwykle do kategorii performance; Ponieważ jest to bardzo podobne do rzeźbienia z lodu lub piasku, które wykonuje się głównie na świeżym powietrzu i większość ludzi to widziała.

W zależności od właściwości lodu ludzie do jego kształtowania używają czegokolwiek (od gołych rąk po łopaty i piły); Ale dzisiejszym tematem jest rzeźbienie w śniegu. Do zrobienia bałwana wystarczy pasja i siła robocza.

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

bałwan

***

Mamy nadzieję, że podobał wam się ten odcinek migawki. Który bałwan podobał Ci się najbardziej? Jakie macie pomysły na tegoroczne lepienie bałwana? Czy zdjęcia w tym artykule przekonały Cię do zrobienia w tym roku bałwana zamiast marchwi i suchych gałęzi?

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobieranie premium motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo