Zdobądź sierpniową inteligentną blokadę, aby zabezpieczyć swój dom za 38% zniżki

Oferta Smart Lock w sierpniu Wyróżniona

Zabezpieczanie domów stało się ważniejsze niż kiedykolwiek. Istnieją teraz produkty techniczne, które pomogą Ci dodać kolejną warstwę bezpieczeństwa do twoich drzwi, windowsi ogólnie cały dom. Dzięki takim produktom, jak inteligentne zamki i dzwonki do drzwi wideo, możesz oglądać swój dom i zarządzać nim, nawet gdy znajdujesz się tysiące kilometrów od niego. Wszystko to odbywa się przez Internet i za pomocą kliknięcia kilku przycisków w aplikacjach na smartfony.

The August Smart Lock jest jednym z tych urządzeń, które pozwalają zabezpieczyć drzwi przy pomocy Internetu. Oferuje możliwość odblokowania i zablokowania drzwi w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Instalacja urządzenia zajmuje około dziesięciu minut, zanim zaczniesz z niego korzystać. Dzięki aplikacji na smartfona możesz zapewnić ludziom dostęp do domu, cofnąć dostęp, dać dostęp dostosowany tylko na kilka dni, a nawet wykrywa twoje drzwi i mówi, czy są zablokowane, czy odblokowane.

Sierpniowy Smart Lock Deal Produkt

Jeśli zawsze chciałeś mieć takie urządzenie, AmazonProwadzi ofertę na sierpniową Smart Lock, w której oferuje produkt o 38% mniej niż pierwotna cena. Zwykle sprzedaje za 149,99 USD, ale umowa obniża cenę do zaledwie 93,00 USD. To może być najlepsza cena za takie urządzenie i zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo twojego domu.

Zdobądź sierpniowy Smart Lock

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?