Zen, edytor tekstu, który promuje twoją koncentrację

Kiedy myślimy o edytorach tekstu lub edytorach tekstu, pierwszą i być może jedyną rzeczą, która przychodzi na myśl, jest Word. Niewątpliwie rozwiązanie Microsoftu jest normą, jeśli chodzi o narzędzia do pisania lub tworzenia dokumentów, jednak jesteśmy w erze, w której rozwiązania stały się znacznie prostsze i czasem tego właśnie potrzebujemy. Dlatego chcemy zaprezentować bardzo interesujący internetowy edytor tekstowy, który pozwoli Ci skupić się na tym, co piszesz, bez tylu opcji.

Nazywa się Zen i ma minimalistyczny design, który zapewni Ci podejście potrzebne do tworzenia najlepszych tekstów.

Edytor tekstu, na którym można się skupić

Zen, edytor tekstu, który promuje twoją koncentrację 1

Ci, którzy poświęcają się pisaniu, wymagają dużej koncentracji i skupienia na tekście, nad którym pracują, czego wielu prawdopodobnie nie znajdzie w interfejsie Word. Podczas gdy standardowy program do tworzenia i edytowania tekstów jest najlepszym rozwiązaniem na poziomie ogólnym, jeśli chodzi o koncentrację i projekt, który pomaga nam pozostać skupionym, Zen jest doskonałym wyborem. Jest to opcja bezpłatna i online, jednak fakt, że jest ona online, nie oznacza, że ​​stracisz pracę, ponieważ za każdym razem, gdy wejdziesz, znajdziesz swój tekst.

Korzystanie z edytora nie wymaga płatności ani procesu rejestracji, chodzi tylko o wejście na stronę i rozpoczęcie pracy nad tekstem.

Zen, edytor tekstu, który promuje twoją koncentrację 2

Konstrukcja Zen jest bardzo minimalistyczna, interfejs składa się z prawie 95% obszaru roboczego z bardzo cienkim paskiem po prawej stronie, gdzie znajdują się dostępne opcje. Opcje oferowane przez Zen są oparte na 4 Różne kroje, zmiana schematu kolorów, a także bardzo interesujący, który aktywuje dźwięk klawiszy. Daje to efekt pisania na maszynie do pisania i może być pomocny w tworzeniu potrzebnej atmosfery.

Inną doskonałą funkcją jest obsługa znaczników, idealna do tworzenia tekstów bezpośrednio przez stosowanie znaczników języka znaczników. Wszystkie te funkcje są dostępne za pomocą małych ikon na pasku po prawej stronie, dzięki czemu masz wystarczająco dużo miejsca na napisanie wszystkiego, co chcesz. Zen jest bardzo interesującą alternatywą dla każdego, kto szuka prostego narzędzia do pisania, najlepiej, aby był darmowy i za każdym razem, gdy wejdziesz, twój tekst będzie.

Wypróbuj w tym linku.