Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zespół społecznościowy Bambu by Sprout skutecznie opracowuje treści dla klientów korporacyjnych

Podczas pracy z klientami korporacyjnymi oczekiwania zwykle rosną. Od wsparcia i obsługi do samej relacji z klientem, doświadczenie musi być bezproblemowe.

Sprout Social, dostawca rozwiązań do zarządzania mediami społecznościowymi, analiz i rzecznictwa, dobrze o tym wie. Jedno z ich rozwiązań, Bambu, to platforma, która upraszcza rzecznictwo pracowników — działania pracowników firmy promujące organizację — w mediach społecznościowych. W tym celu Bambu umożliwia firmom wybieranie zatwierdzonych treści i dostarczanie sugerowanych komunikatów społecznościowych, aby ich pracownicy mogli łatwo czytać i udostępniać wiadomości firmowe i branżowe.

Rzecznictwo na tym poziomie może zapewnić Twojej firmie znakomitych rekrutów, zwiększyć świadomość marki oraz promować Twoje produkty i usługi. Aby pomóc w zarządzaniu rosnącym popytem i wspierać klientów w ukierunkowanej kuracji treści, zespół usług Bambu starał się zautomatyzować kurację treści, alerty i filtrowanie odpowiednich treści. W tym celu zwrócili się do narzędzia do automatyzacji aplikacji Zapier.

Zapier pomaga klientom Bambu, za pośrednictwem naszego zespołu usług, być bardziej produktywnym w obszarze kuracji treści.

Stephan Hovnanian, architekt ds. rozwiązań treściowych, Bambu by Sprout Social

Automatycznie wybieraj treści z wielu źródeł

„Używamy Zapier, aby szybko i automatycznie wprowadzać treści do Bambu” — mówi Stephan Hovnanian, Content Solutions Architect w Bambu by Sprout Social. „Pozyskujemy te treści z różnorodnej puli stron internetowych i platform społecznościowych, wszystkie dostosowane do klienta i jego branży”.

Ten Zap, nasze określenie zautomatyzowanych przepływów pracy, łączy Feedly z Bambu, Digest od Zapier i Email od Zapier. Digest by Zapier zbiera treści, powiadomienia itp. i wysyła je za jednym razem, aby podsumować treści wybrane przez zespół ds. usług.

Kiedy zespół usług Bambu dodaje odpowiedni artykuł w Feedly, Zapier tworzy nową historię z tego artykułu na karcie Źródła w Bambu, aby można ją było przejrzeć i opracować dla zespołu klienta.

Rekommenderad:  ▷ Apple iPad Pro 2019 - data premiery, specyfikacje, cena, pogłoski i nowości

Jednocześnie Digest by Zapier dodaje te artykuły do ​​zaplanowanego podsumowania. Wreszcie, gdy nadejdzie zaplanowany czas, Email by Zapier wysyła podsumowanie do administratora programu klienta jako podsumowanie treści dostępnych do przejrzenia.

Dzięki temu przepływowi pracy firma Bambu firmy Sprout Social oddała czas swojemu zespołowi ds. usług. Koniec z ręcznie wyzwalanymi wiadomościami e-mail lub budowaniem podsumowania kawałek po kawałku. Aby skalować swoją ofertę dla klientów korporacyjnych, zespół przyjął stare powiedzenie: pracuj mądrzej, a nie ciężej.

Podzieliliśmy ten przepływ pracy związany z kuracją treści na kilka różnych Zapów, aby lepiej dostosować je do własnego procesu. Wybierz i wybierz potrzebne części lub wypróbuj całość:

Przebij się przez hałas dzięki automatycznym filtrom

Wielu klientów oznacza wiele kanałów. Wiele kanałów oznacza dużo treści. Jednak nie wszystkie treści związane z klientem lub jego branżą nadają się do rzecznictwa pracowników. Aby uniknąć sytuacji, w której jeden lub kilku pracowników musi przeglądać każdy element, zespół ds. usług Bambu korzysta z funkcji Filtruj przez Zapier.

„Możesz sobie wyobrazić, jak głośne są te kanały” — mówi Stephan. „Możliwości filtrowania Zapier pomagają nam zapewnić, że tylko określone i odpowiednie rodzaje treści są wprowadzane do Bambu, aby pracownicy mogli je udostępniać”.

Stephan i jego koledzy z zespołu usług Bambu przebijają się przez szum za pomocą Zapa, którego celem jest znalezienie określonych słów kluczowych w treści. Dzięki filtrowaniu na podstawie słów kluczowych zespół usług może automatycznie dostarczać swoim klientom odpowiednie treści.

Zap zaczyna się od RSS autorstwa Zapiera. Kiedy nowy artykuł trafia do kanału RSS, Zapier filtruje go, szukając określonego słowa kluczowego. Jeśli treść zawiera słowo kluczowe, Zapier tworzy dla niej Historię na karcie Źródła w Bambu.

Rekommenderad:  Wyciekła promocyjna promocja Canon EOS M6 Mark II ujawniła ...

Śledź błędy w Slacku

Staraj się jak możesz ich unikać, błędy pojawiają się nawet w najbardziej wydajnych przepływach pracy. Może reset połączenia. W aplikacji może wystąpić awaria. Tak czy inaczej, ponieważ Zapier odgrywa kluczową rolę w przepływach pracy zespołu Bambu, jeśli coś pójdzie nie tak, ich zespół usług zostanie natychmiast powiadomiony w Slack.

„Aplikacja Zapier o tej samej nazwie okazała się całkiem przydatna do śledzenia błędów w Zapsach klientów” — mówi Stephan. „Łączymy to ze Slackiem, aby pomóc nam być na bieżąco z krytycznymi błędami w Zapsach klientów”.

Za każdym razem, gdy Zapier zwraca błąd w Zap, zespół Sprout Social otrzymuje wiadomość w Slacku. Ta wiadomość informuje zespół, który Zap popełnił błąd i kiedy, aby mógł określić, czy kontakt z klientem jest konieczny do rozwiązania problemu.


Tam, gdzie Bambu tworzy prostą ścieżkę do rzecznictwa pracowników, Zapier przedziera się przez chwasty skomplikowanych przepływów pracy. Dzięki uproszczeniu zarządzania treścią zespół ds. usług Bambu może skupić się na rozwijaniu relacji z klientami i zapewnianiu, że ich programy rzecznictwa pracowników są angażujące, strategiczne i skuteczne.

Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Sprout Social.