Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zmiana platformy z Volusion na 3dcart dla rozwoju

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zmiana platformy z Volusion na 3dcart dla rozwoju

Przedsiębiorcy odnoszący sukcesy są zawsze czujni, gotowi wykorzystać nadarzające się okazje i reagować na pojawiające się problemy. Sprzedawca online potrzebuje kompletnego zestawu potężnych, niezawodnych narzędzi, aby wykorzystać i doprowadzić swój biznes do pełnego potencjału, a coraz więcej handlowców przechodzi na 3dcart, ponieważ stwierdzają, że ich obecne platformy, niezależnie od wielkości lub znanej nazwy, nie są zaspokojenie ich potrzeb.

Allison Crane jest dobrym przykładem przedsiębiorcy, który szukał nowych rozwiązań dla swojej firmy, zarówno po to, by poradzić sobie z jej rozwojem, jak i rozwiązać problemy, które uniemożliwiały jej sklepowi osiągnięcie pełnego potencjału.

Allison założyła swoją firmę eLeMeNO-Pee w Fayetteville w stanie Arkansas w 2009 roku po tym, jak ona i jej mąż odkryli zalety pieluch wielorazowych. Zauważywszy poprawę w budżecie i wygodę dziecka, zaczęły prowadzić sprzedaż bezpośrednią, odwiedzając rodziców w ich domach, aby omówić naturalne rodzicielstwo. Firma rozwijała się i do 2012 roku sprzedawali online. Jednak Allison zaczęła czuć, że ich platforma eCommerce, Volusion, powstrzymuje ich. „Byliśmy w punkcie, w którym wykonałem wszystkie ulepszenia i optymalizacje, jakie mogłem samodzielnie Platforma Volusionale chcieliśmy wejść na wyższy poziom sprzedaży” – wspomina. „W 2014 roku postanowiliśmy rozpocząć poszukiwania nowej platformy”.

Najgorsze o Woluzja, dla Allison, była rejestrem prezentów. Witryna eLeMeNO-Pee została zmuszona do korzystania z zewnętrznego rejestru prezentów, który sugerował jej klientom konkurencyjne witryny. Rejestr prezentów ma kluczowe znaczenie w branży związanej z produktami dla dzieci i rodziców, więc była to ogromna wada.

Allison studiowała wiele innych platformy handlu elektronicznego zanim zdecydujesz się na 3dcart ze względu na solidną listę funkcji, w tym wbudowany rejestr prezentów. Odkryła również, że jest w stanie łatwo dostosować sklep 3dcart eLeMeNO-Pee, aby uzyskać pożądany wygląd. „Wygląda to na profesjonalnie zaprojektowaną witrynę zbudowaną na zamówienie” — mówi.

Rekommenderad:  The 5 Najlepsze społeczności online dla rowerzystów górskich do łączenia się i jazdy

Wkrótce po przejściu na 3dcart sprzedaż eLeMeNO-Pee poszybowała w górę. „W ciągu pierwszych sześciu miesięcy… przekroczyliśmy łączną sprzedaż z poprzedniego roku, a teraz, w ósmym miesiącu, zbliżamy się do podwojenia całkowitej sprzedaży z ubiegłego roku. Zakończymy ten rok z 200-300% wzrostem sprzedaży brutto”. Allison mówi. “[We] są obecnie na dobrej drodze do naszego najlepszego roku w historii”.

Odwiedzać Historie sukcesu 3dcart aby dowiedzieć się więcej o eLeMeNO-Pee i innych odnoszących sukcesy sklepach internetowych.