Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zmieniono liczniki: oszustwo ma tylko jeden magnes

Oszustwa-MAGNETY

Umysł oszusta z pewnością nie jest naiwny i przebiegły. Wręcz przeciwnie. Potwierdzają to oszustwa, które trwają od miesięcy, które widzą: zmodyfikowane liczniki w całych Włoszech. Wyrosły one całkowicie ze względu na nadmierne zużycie światła i energii elektrycznej w okresie podyktowanym wymuszoną kwarantanną. W rzeczywistości wielu było zmuszonych do ciągnięcia liny dłużej podrabiaj swój licznik za pomocą prostego magnesu.

Zmodyfikowane liczniki: w 2020 roku nie jest już tak trudno je odkryć

Ale działanie niezgodne z prawem nigdy nie jest najlepszym rozwiązaniem. W rzeczywistości w ostatnim czasie obywatele zobowiązali się niższe koszty skrzyżowania zostały odkryte i ukarane dużymi karami i konsekwencje kryminalne nie obojętny. Firmy dawców, przyzwyczajone teraz do magii, były tak zaniepokojone, widząc zmianę kursu, która zaalarmowała policję.

Dlatego dobrze jest nie stosować nielegalnych metod, jeśli nie chcesz ryzykować otrzymywania jeszcze wyższych kwot. Biorąc pod uwagę nadmierny kryzys spowodowany głównie przez awarię Coronavirus, firmy dawcy postanowili pomóc Włochom w raczej ludzki sposób.

Zaproponowali dodanie rabaty za pomocą polecenia zapłaty (usługa windykacji, która umożliwia automatyczne dokonywanie płatności w formie powtarzalne płatności w ustalonym terminie, np. płacenie „rachunków” za dostawę użytkownika) na rachunku bieżącym. Dali też możliwość otrzymywania codziennie ilości darmowej energii, która nie będzie obciążać miesięcznych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, biegnij tutaj!

Table of Contents