Znaczek samochodowy i opłata Rai: fałszywe wiadomości są wciąż uderzające we Włoszech

podatek samochodowyTam fałszywe wiadomości dotycząca podatek samochodowy i Opłata Rai wciąż uderzające we Włoszech, naprawdę jest wielu użytkowników, którzy ślepo wierzyli w możliwość ich zniesienia podatek nienawidzisz bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ są one uważane za częściowo niekonstytucyjne i niesprawiedliwe wobec ludności.

To, co krąży w sieci od początku roku, wywołało wiele wrażeń, użytkownicy w rzeczywistości czytali o możliwych zniesienie z dwóch okiennic, z parzystym zwrot kosztów z już zapłaconych rat. Pierwsza część wiadomości okazała się jedna fałszywe wiadomości, ponieważ rząd w żaden sposób nie zainicjował ani nie pomyślał o takiej ewentualności; główną motywacją jest czysto ekonomiczny, należy pamiętać, że okres historyczny podyktował wielkie trudności w przypadku kasetonów państwowych jest zatem nie do pomyślenia, by państwo mogło się pozbawić 7,5 miliarda euro rocznie gwarantowany dochód.

Znaczek samochodowy i opłata Rai: między fałszywymi wiadomościami a oszustwami

Druga część prowadzi jednak nawet do oszustwoi z tego powodu musimy zwrócić jeszcze większą uwagę. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy otrzymali SMS-a, bardzo często za pośrednictwem SMS-a, który szczycił się możliwością otrzymania zwrotu pieniędzy, naciskając połączyć wewnętrzny do połączenia z hipotetyczną stronąAgencja z dochód, wiedz, że jesteś w niebezpieczeństwie.

Łącząc się z wyżej wymienionymi, nie będziesz pozycjonować się na oficjalnej stronie, ale na dodatkowej wersji stworzonej ad hoc przez przestępców i zarządzanej przez nich; natychmiast po wprowadzeniu danych konta bankowego do zwrotu, otrzymasz wszystko w swoich rękach, którzy mogą następnie zdecydować o dostępie do Twoje konto ukraść każdy grosz.

Zapamiętaj podatek samochodowy i Opłata Rai nie zostaną one zniesione ani zwrócone.