Znajdź odpowiedni sterownik w katalogu sterowników Microsoft

Koncepcja sterowników lub sterowników nie jest skomplikowana i jest obsługiwana przez wielu użytkowników do tego stopnia, że ​​tworzą własne instalacje. Elementy te mogą być problematyczne, jeśli zostaną niepoprawnie zainstalowane, co oznacza, że ​​jeśli włączysz nieobsługiwany sterownik do komputera, tak zwane ekrany śmierci Windows. Aby tak się nie stało, ideałem jest mieć zawsze pod ręką kontrolerów naszego zespołu, a do tego chcemy przedstawić doskonałą alternatywę.

To jest katalog sterowników Microsoft, strona internetowa zawierająca dziesiątki ogólnych sterowników Windows 10, bez kosztów.

Znajdź sterowniki dla Windows 10

Znajdź odpowiedni sterownik w katalogu sterowników Microsoft 1

Sterowniki są odpowiedzialne za ustanowienie komunikacji między sprzętem komputerowym a sistema operativo. Widzimy to tak, jakby komponenty sprzętowe miały w sobie sterownik odpowiedzialny za zarządzanie ich ruchami. sistema. W tym sensie instalacja niezgodnego powoduje nieprawidłowe działanie komponentu.

Aby uniknąć tych problemów Windows Ulepszyło zarządzanie tym oprogramowaniem do tego stopnia, że ​​zawiera ogólne sterowniki, dzięki czemu komputer nie wymaga dodatkowych instalacji, gdy tylko sistema operativo. Zawsze jednak trzeba mieć pod ręką sterowniki i do tego można uzyskać dostęp do katalogu Microsoft Update.

Znajdź odpowiedni sterownik w katalogu sterowników Microsoft 2

Możesz uzyskać dostęp do witryny z linku na końcu tego artykułu, a otrzymasz pasek wyszukiwania. Tam należy wprowadzić nazwę urządzenia, którego sterownik należy znaleźć, a następnie kliknąć „Wyszukaj” lub nacisnąć „Enter”.

Znajdź odpowiedni sterownik w katalogu sterowników Microsoft 3

Natychmiast przejdziesz do listy z dostępnymi wynikami i wystarczy kliknąć przycisk „Pobierz”, aby rozpocząć pobieranie na komputer. Dodatkowo, jeśli klikniesz nazwę sterownika, pojawi się wyskakujące okno z dodatkowymi informacjami.

Na tej stronie można znaleźć sterowniki do dziesiątek modeli sprzętu i komputerów w ogóle. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni sterownik, nie wahaj się skorzystać z niego, ponieważ jest on również bezpłatny.

Aby odwiedzić katalog Microsoft, kliknij ten link.