Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Znajomość darmowych aplikacji społecznościowych

Aplikacje społecznościowe to oprogramowanie i narzędzia służące do komunikacji i interakcji, które działają w Internecie. W dzisiejszych czasach wszyscy mówią o mediach społecznościowych i chcę przedstawić Wam te aplikacje, ale mój cel w tym artykule jest inny. W tym artykule chciałbym być trochę bardziej wyspecjalizowany i przeprowadzić analizę statystyczną bezpłatnych aplikacji społecznościowych, aby oprócz poznania więcej o tych, którzy prowadzą biznesy internetowe, zwłaszcza tych, którzy zajmują się marketingiem, w lepszym zrozumieniu i wykorzystanie marketingu w Te aplikacje społecznościowe pomogły. Kontynuuj czytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o bezpłatnych aplikacjach społecznościowych.

Niewątpliwe znaczenie aplikacji społecznościowych

Aplikacje społecznościowe, szczególnie w marketingu, mogą pomóc w rozwijaniu zainteresowań ludzi i znajdowaniu wśród nich podobnych zainteresowań. Niezwykłą cechą mediów społecznościowych jest to, że ludzie coraz lepiej poznają nowe pomysły, miejsca pracy, firmy i biznesy w oparciu o ich potrzeby i zainteresowania. Ta wyjątkowa cecha aplikacji społecznościowych uczyniła je jedną z najważniejszych części naszego dzisiejszego życia. Część, która rozszerzając się, dziwnie wpływa na decyzje, wybory i ogólnie na wszystkie aspekty naszego życia.

Obecność aplikacji społecznościowych w całym naszym życiu

Aplikacje społecznościowe były darem interakcji i komunikacji, o jakim nawet nie marzyliśmy. Nawet dzisiaj nie wiemy, co byśmy zrobili w czasach, gdy ich nie mieliśmy. Kto by pomyślał, że tak łatwo będzie zapewnić komunikację pomiędzy wszystkimi częściami świata? W dzisiejszych czasach aplikacje społecznościowe są obecne nie tylko w naszym życiu osobistym, ale także w każdym momencie życia biznesowego związanego z marketingiem. Ponieważ obecnie wiele osób i firm na całym świecie korzysta z aplikacji takich jak Instagram i Twitter, aby reklamować swoje istniejące lub przyszłe firmy.

Załóżmy, że chcemy wskazać jedne z najlepszych aplikacji społecznościowych w rozległym i nieskończonym świecie Internetu. W takim przypadku możemy powiedzieć, że pięć mediów społecznościowych, Instagram, YouTube, WhatsApp, Telegram i Facebook, należy do najpopularniejszych i najważniejszych w tej dziedzinie. Mimo to musimy przyznać, że aplikacje społecznościowe wykraczają poza Instagram i Telegram. Z tego powodu nie zapomnij sprawdzić mediów społecznościowych i znaleźć najlepsze dla swojej firmy. W tym artykule wspomnę o tych pięciu aplikacjach, ponieważ te pięć aplikacji jest najbardziej znanych i najlepszych w marketingu internetowym, szczególnie w Iranie.

Pięciu królów w jednym regionie; Darmowe aplikacje społecznościowe

1. Facebook

Jest to jeden z serwisów i aplikacji społecznościowych, którego nie trzeba wyjaśniać, ponieważ cała sieć jest pełna wskazówek i funkcji tych mediów w zakresie marketingu, marketingu i SEO.

Pokazało wszystkim, jak możliwa jest interakcja międzyludzka za pośrednictwem Internetu. Rzeczywiście nastąpiło ogromne odejście od tych mediów, szczególnie w Iranie, ale obecnie mają one prawie 500 000 aktywnych użytkowników na całym świecie. Oczywiście media te nie są najchętniej odwiedzane wśród mediów, a YouTube znacznie je wyprzedza, z prawie 10 miliardami wyświetleń więcej. Zmniejszył się także odsetek popularności Facebooka z około 58% w 2015 r. do 32% w 2020 r., co pokazuje, że jego popularność spadła w tych latach; Ale nie zapominaj, że Facebook jest najważniejszą częścią marketingu internetowego i nigdy nie należy go ignorować.

2. YouTube

Liczba użytkowników YouTube’a jest mniejsza niż użytkowników Facebooka, ale jego odsłon jest znacznie więcej niż Facebooka, ponieważ każdy może z niego korzystać niezależnie od tego, czy jest członkiem tego medium. YouTube jest jednym z najlepszych narzędzi marketingowych. Zwłaszcza marketing biznesowy związany z dziećmi. Bo choć Facebook nie pozwala, aby jego użytkownikami mogły być osoby poniżej 13 roku życia, to statystyki oglądania YouTube przez dzieci na całym świecie są niesamowite. 80% rodziców w krajach rozwijających się stwierdziło, że ich dzieci regularnie oglądają filmy w YouTube. Połowa tej liczby wspomniała nawet, że ich dzieci oglądają filmy w YouTube przynajmniej raz dziennie.

Oprócz tego YouTube jest również bardzo popularny wśród młodzieży i dorosłych. Z oszałamiających statystyk wynika, że ​​ponad 70% dorosłych w krajach rozwijających się twierdzi, że codziennie korzysta z YouTube.

3. WhatsApp

Chociaż ze względu na odporność WhatsApp na tradycyjne reklamy, aplikacja ta oferuje bardzo niewiele opcji marketingowych dla firm w porównaniu z innymi aplikacjami społecznościowymi, ta aplikacja społecznościowa, z której korzysta ponad 2 miliardy użytkowników, jest jedną z wielu podobnych aplikacji społecznościowych. Wyprzedził Chat, Telegram i Facebook Messenger, które działają jako komunikatory. To sprawia, że ​​WhatsApp jest jednym z najważniejszych w marketingu internetowym. Te aplikacje społecznościowe dodają firmom dużą wartość marketingową, zwłaszcza tym, które potrzebują narzędzia do komunikacji w formie pisemnej.

4. Instagrama

Instagram jest niewątpliwie królem królów. Największym wkładem tej aplikacji społecznościowej w marketing cyfrowy jest stworzenie i rozwinięcie koncepcji influencera. Influencera można uznać za jeden z najlepszych sposobów marketingu internetowego.

Wiele osób zyskało wyjątkową popularność za pomocą Instagrama. Ta popularność sprawiła, że ​​zwykli ludzie i celebryci wykorzystują swoją popularność i zarabiają na tej aplikacji społecznościowej. Kontynuacją tego numeru narodził się świat i zupełnie nowa koncepcja w marketingu internetowym, influencer.

Statystyki pokazują, że Instagram swoją ogromną atrakcyjność i popularność zawdzięcza użytkownikom poniżej 35 roku życia. To niewiarygodne, ale spośród 1,22 miliarda aktywnych użytkowników tej aplikacji społecznościowej, ponad 70% to użytkownicy poniżej 35 roku życia.

Instagram to także jedna z aplikacji społecznościowych uznawana za najlepszą platformę do tzw. marketingu B2C. B2C oznacza bezpośrednią komunikację pomiędzy użytkownikiem końcowym a właścicielami firm. Oznacza to, że ta aplikacja społecznościowa jest najlepszym miejscem do stworzenia bezpośredniego połączenia pomiędzy firmą, usługą lub produktem, a jej użytkownikiem, konsumentem lub klientem końcowym.

5. Telegram

Telegram jest jednym z najpoważniejszych konkurentów WhatsApp. Marzec 2018 r. do stycznia 2021 r. można uznać za wiosnę tej aplikacji społecznościowej. Ponieważ w ciągu tych trzech lat Telegram zwiększył liczbę aktywnych użytkowników o ponad 150%.

Pozytywnym punktem marketingowym Telegramu jest atrakcyjność tej aplikacji dla odbiorców. Według statystyk możemy powiedzieć, że użytkownicy korzystający z Telegramu spędzają więcej czasu w tej aplikacji społecznościowej niż użytkownicy innych aplikacji społecznościowych. Statystyki pokazują, że użytkownicy Telegramu spędzają w tej aplikacji prawie 3 godziny miesięcznie, co jest oszałamiającą i bardzo atrakcyjną statystyką dla firm.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmodarmowy płatny kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie karbonnPobieranie premium motywów WordPressdarmowy kurs on-line