Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Znajomość narzędzi do audytu SEO w Internecie

SEO w Internecie to jedna z dzisiejszych potrzeb każdej firmy działającej obecnie cyfrowo. Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie pracujesz, możesz pracować w polu cyfrowym. Tak jak potrzebujemy narzędzi do wykonywania jakiejkolwiek działalności, aby odnieść sukces w dziedzinie SEO, tak musimy przygotować narzędzia, dzięki którym będziemy mogli osiągnąć najlepsze rezultaty. W tym artykule poznamy różne narzędzia SEO, które pozwolą uzyskać najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie.

Narzędzia do poprawy SEO witryn WordPress

Każda witryna może skorzystać z usług SEO online, niezależnie od tego, czy jest napisana w językach programowania, czy przy użyciu narzędzi do tworzenia witryn. Niektóre narzędzia poprawiające SEO online tych dwóch typów witryn są różne. W tej sekcji przedstawimy narzędzia, których używamy do poprawy SEO witryn WordPress.

1. Wtyczka Yoast SEO:

Yoast SEO to jedno z najlepszych narzędzi do poprawy SEO stron internetowych. Ta wtyczka może sprawdzić całą Twoją treść pod kątem obecności tagów i zgodności z zasadami SEO. Uważaj, aby w pełni wykorzystać tę wtyczkę. Musisz go poprawnie skonfigurować.

2. Wtyczka przekierowująca:

Przekierowanie to kolejne narzędzie, którego będziemy potrzebować, aby poprawić SEO witryn WordPress. Ta wtyczka przekierowuje wybrane strony za darmo. Wtyczka przekierowująca może również łatwo rozwiązać błędy 404.

3. wtyczka wzmacniacza:

Wtyczka amp to kolejne odpowiednie narzędzie dla witryn WordPress, które zwiększa prędkość ładowania witryny na telefonach komórkowych. Instalacja tej wtyczki jest nieco trudna.

4. Wtyczka Lightspeed:

Wtyczka Lightspeed może znacznie poprawić szybkość Twojej witryny i jest bardzo przydatna do poprawy rankingu SEO Twojej witryny.

Poznanie dwóch darmowych narzędzi seo

Niektórych narzędzi do optymalizacji SEO można używać zarówno w przypadku witryn WordPress, jak i witryn kodujących. Niektóre z tych narzędzi, jak Google Search Console czy Google Analytics, są dostarczane przez samego Google i pozytywnie wpływają na uzyskanie najwyższych rankingów Google. Poniżej przeanalizujemy te dwa narzędzia i ich wpływ na SEO witryn internetowych.

1. Google Analytics:

Google Analytics to narzędzie do analizy SEO online, które może dostarczyć administratorom sieci wielu informacji. Narzędzie to jest również bardzo popularne ze względu na informacje, które dostarcza SEO. Informacje dostarczane przez Google Analytics obejmują:

 • Ile czasu odwiedzający spędzają w mojej witrynie?
 • Jak atrakcyjna jest treść mojej witryny?
 • Jakiego rodzaju treści lubią odwiedzający moją witrynę?
 • Ile osób odwiedziło moją stronę internetową?
 • Gdzie znajduje się lokalizacja geograficzna osób odwiedzających witrynę?
 • Czy potrzebuję responsywnej witryny, czy nie?
 • Które strony mojej witryny są najczęściej i najmniej odwiedzane?
 • Jaki procent moich gości przekształca się w klientów?
 • Którzy odwiedzający zamieniają się w klientów?
 • Co zrobić, aby poprawić szybkość strony?

2. Konsola wyszukiwania Google:

Kolejnym narzędziem bardzo skutecznym w ulepszaniu SEO w Internecie jest Search Console. Za pomocą tego narzędzia możemy indeksować strony i analizować rodzaj wyszukiwań w serwisie. Musisz wiedzieć, że dostęp do tego narzędzia jest łatwiejszy niż Google Analytics. Aby dowiedzieć się więcej o Search Console, przeczytaj nasze inne artykuły.

Przedstawiamy trzy bezpłatne narzędzia poprawiające SEO w Internecie

Niektóre firmy udostępniające narzędzia do analizy SEO online udostępniają te narzędzia specjalistom SEO za darmo. Bez wątpienia korzystając z tych narzędzi możesz podjąć skuteczne działania mające na celu poprawę statusu SEO Twojej witryny. W tej sekcji zamierzamy przedstawić trzy bezpłatne narzędzia dla specjalistów SEO:

1. Ubersuit:

Ubersearch to jedno z najprostszych narzędzi przydatnych w SEO, które pozwala w łatwy sposób znaleźć słowa kluczowe związane z dziedziną pracy i na ich podstawie awansować artykuły i zawartość serwisu. To narzędzie ma wiele funkcji, które wyjaśnimy poniżej:

 • Comiesięczne sprawdzanie współczynnika wyszukiwania każdego słowa kluczowego w Google
 • Oszacuj koszt niezbędny do promowania każdego słowa kluczowego
 • Oszacuj wielkość konkurencji dla każdego słowa kluczowego
 • Sprawdzanie liczby linków zwrotnych do witryn konkurencji

2. narzędzie współpracowników:

Seoworkers to kolejne przydatne narzędzie SEO, z którego możesz skorzystać dzięki przydatnemu szkoleniu podczas korzystania z programu. SEO używają tego narzędzia do analizy i przeglądu swojej witryny. Za pomocą tego narzędzia możesz oczywiście sprawdzić także strony konkurencji.

3. Mozbara:

Mozbar to kolejne narzędzie do analizy SEO obsługiwane przez przeglądarkę Chrome. Chociaż to narzędzie jest bezpłatne, możesz wykupić subskrypcję, aby lepiej korzystać z jego funkcji. Udogodnienia oferowane przez Mozbar obejmują:

 • Sprawdzanie linków do stron i domen
 • Sprawdzenie ważności strony, domeny

Wprowadzenie 2 narzędzi, które możesz sprawdzić seo online wykupując u nich abonament

Istnieje wiele narzędzi do sprawdzania SEO witryny online, z których możesz skorzystać w zależności od kilku czynników. W dalszej części przyjrzymy się narzędziom, które pozwolą Ci z nich skorzystać, płacąc opłatę i kupując abonament.

1. Ahrefs:

Jeśli oczekujesz od narzędzia dużej wydajności, dlaczego nie wybrać Ahrefs? Bez wątpienia jednym z najlepszych narzędzi SEO premium jest Ahrefs, który najlepiej analizuje stronę internetową. Dzięki posiadaniu kompleksowej i kompletnej bazy danych firma, która wypuściła to narzędzie, może również dostarczać bardzo szczegółowe informacje SEO. Ahrefs jest łatwy w obsłudze i może dostarczyć informacji o natężeniu ruchu przychodzącego na stronę, liczbie kliknięć, sprawdzić ranking witryny i porównać ją z konkurencją.

2. Semrusz:

Semrush to jedno z najbardziej kompleksowych narzędzi z zakresu SEO, które obejmuje wszystkie narzędzia. Niewątpliwie po użyciu Semrush zdasz sobie sprawę, że nie potrzebujesz kolejnego narzędzia. Semrush może dostarczyć pełną analizę liczby linków, kliknięć, ruchu organicznego, przeglądu witryn konkurencji itp.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmokurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie karbonnPobieranie premium motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo