Znaki Messiego dla Madrytu: zmiana ninja Twitch przez…

Jest że serpentynowy najbardziej znany na świeciei jeden z największych zwycięzców. Ninjaże Lionel Messi z Twitch z Amazon, opuścić platformę co uczyniło go sławnym i milionerem, który przeniósł się do swojego wielkiego rywala, Mikser Microsoft. Nie przesadzamy, kiedy mówimy, że ta zmiana drużyna Odpowiada to podpisaniu Messiego w Madrycie lub Ronaldo w Juventusie. Być może to ostatnie porównanie jest dokładniejsze, jak wyjaśnimy.

Ale to nie jest proste zmiany koszuli. Niecały rok po wydaniu Scarlett i PS5 Xbox, Microsoft przeniósł token, podpisał najsłynniejszy na świecie streamer do streamowania wyłącznie na platformie streamingowej Mixer. I wszyscy tam wskazują Będzie to ważna część, która pomoże w sprzedaży Xbox Scarlett, a zwłaszcza Halo Infinite.

Ale kim jest ninja? Tyler Blevins, jego prawdziwe imię to serpentynowy, ktoś, kto jest zaangażowany w przesyłanie wideo na żywo, w porównaniu do nagrania wideo z użytkownik YouTube. Zasłynął w zeszłym roku Fortnite życie, zbierz więcej niż 5 miliony obserwujących, zarówno w Twitch jak w YouTube (Teraz ma 22 miliony). Tutaj widzimy, jak gra Fortnite ze słynnym raperem Kaczor. Ninja zdobywa ponad 100 000 obserwujących w ciągu jednej godziny:

W 2018 roku Ninja już teraz otrzymuje 500 000 $ miesięcznie za samą grę Fortnitei od tego czasu jego sława wzrosła, podpisując kontrakty reklamowe na kilka milionów dolarów.

Kilka tygodni temu powiedział swojej żonie, która również zrobiła to samo w ciągu najbliższych dwóch lat będą prowadzić trochę życia towarzyskiego, i zaczynamy rozumieć dlaczego. Tyler Blevins to wie Życie zawodowe streamera jest jeszcze krótsze niż życie piłkarza.. Dzisiaj wstałeś, a jutro w rynsztoku, zapomniany przez wszystkich. Niedawno przyznał, że w latach swojej sławy chciał zarabiać pieniądze ”aby wspierać moją rodzinę przez całe życie„I jest w tym.

Ninja nie wyjaśnił, dlaczego to się zmieniło. Twitch dla Mixer lub ile Microsoft zapłaciło. Ale jasne jest, że liczba ta musi być wysoka, ponieważ będzie ona transmitowana wyłącznie w mikserach, podczas gdy nadal jest używana Twitch, YouTube i więcej

Ale oprócz pieniędzy wszystko pokazuje, że kryje się w tym coś jeszcze. Mixer jest platformą strumieniową Microsoft, ale daleko w tyle Twitch z Amazon, lubią to fani gier wideo YouTube. Tymczasem mikser dodaje około 70 000 taśm Twitch Zbliżać się 2 miliony

Dzięki podpisowi Ninja Mixer zyska klientów i zapewni popularność swojej platformie, Kiedy gra Fortnite. Właściwie to już ma. Ninja ma już 370 000 subskrybentów w rejestrze platformy Mixer i właśnie zaczął strumieniować swój pierwszy film.

Ale wszystko pokazuje, że wizja Microsoftu wykracza poza wynajęcie Ninja do streamowania Fornite. Xbox Scarlett zostanie wydany w przyszłym roku, a grą będzie Halo Infinite, tytuł przeznaczony dla wielu graczy, idealny do przesyłania strumieniowego. Jeśli spojrzymy na biografię Ninja, zobaczymy, że zanim została poznana Fortnite, Ninja jest profesjonalnym graczem Halo. Następnie elementy pasują do siebie.

Po uruchomieniu Halo Infinite Ninja będzie platformą do przyciągnięcia ludzi do gry i Xbox Scalett. Oczywiście, w tym tryb Battle Royale, a Microsoft spróbuje uczynić go nowym. Fortnite, przynajmniej pod względem popularności. Bardzo sprytny dramat Phila Spencera.

Ciekawie będzie zobaczyć, czy to działa i czy gwiazdy Ninja nadal świecą Twitch.