Znudzony Twoim Apple Watch Zespół muzyczny? Wypróbuj jedną z tych bardziej ekscytujących opcji

Znudzony Twoim Apple Watch Zespół muzyczny? Wypróbuj jedną z tych bardziej ekscytujących opcji 1

Od początku, Apple zwrócił na to uwagę Apple Watch opaski zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było dostosowywać i można je w dużej mierze zamieniać, co pozwala wybrać pas, który preferujesz ze względu na styl życia, garderobę, profesjonalną oprawę itp.

Ułatwia to także wymianę zużytych lub uszkodzonych Apple Watch zespół do nowej wersji. Ale istnieje tak wiele opcji, gdzie w ogóle zaczynasz szukać opcji, która będzie dla ciebie odpowiednia?

Zacznij od naszej poręcznej listy najlepszych Apple Watch zespoły, które znaleźliśmy! Kontynuuj czytanie, aby znaleźć odpowiedni dla siebie.

Zasługujesz na to, że możesz biegać, wędrować, uprawiać sport i wykonywać prace na podwórku, nie martwiąc się o kosztowny mały ekran wokół nadgarstka. Opaska SupCase to tak naprawdę w pełni ochronna obudowa ze zderzakiem do pochłaniania wstrząsów i podwyższoną ramką, która zmniejsza ryzyko uszkodzenia ekranu. Jest idealny, jeśli nosisz zegarek podczas wielu aktywności na zewnątrz, ale pamiętaj, że jest on zaprojektowany na lata 2018/2019 Apple Zegarki specjalnie. Zdobądź to tutaj.

Jeśli jesteś wielkim fanem opaski do zegarków ze stali nierdzewnej, spodoba ci się ta zastępcza opaska, która naśladuje te stalowe ogniwa, jednocześnie łatwo zakładając Apple Watch. Jest szeroko kompatybilny z wieloma różnymi Apple Watch seria i wygląda na droższe niż jest. Zdobądź to tutaj.

Opaski silikonowe są bardziej elastyczne, mogą zapewnić wygodniejsze dopasowanie, jeśli do tego jesteś przyzwyczajony. Ten model jest nie tylko w szerokiej gamie kolorów pasków wewnętrznych, ale ma poręczną blokadę paska, dzięki czemu opaska wygląda profesjonalnie, oraz trwałą stalową klamrę, która umożliwia jej zapięcie. Zdobądź to tutaj.

Ta wąska płócienna opaska doskonale nadaje się do łatwego przełączania między ustawieniami profesjonalnymi i codziennymi, a nawet ma wiele odcieni do wyboru w zależności od tego, co wygląda najlepiej. Pasek jest wodoodporny i w razie potrzeby można go prać w pralce. Jeśli wolisz swój Apple Watch aby dopasować wiele różnych strojów bez większych problemów, jest to dobre miejsce na początek. Zdobądź to tutaj.

Jest kilka powodów, dla których naprawdę lubimy ten zespół. Po pierwsze, istnieje kilka konfigurowalnych opcji szerokości, które oferuje stosunkowo niewiele pasków zegarków, i dobrze jest wybrać tę, która jest odpowiednia dla Ciebie. Po drugie, nietoksyczny materiał żywiczny jest w pełni wodoodporny i naśladuje ten piękny wygląd agatu, który może osiągnąć niewiele innych materiałów. Zdobądź to tutaj.

Jeśli twoje standardy mody są nieco wyższe niż wszystko, co dotychczas widziałeś, spójrz na tę opaskę ze stali nierdzewnej Secbolt, która łączy elegancki, szykowny fason z wszechstronnym paskiem z sześcioma składanymi klamrami. To idealne akcesorium do uprawiania sportu Apple Watch nawet przy bardziej wymagającym stroju wieczorowym. Zdobądź to tutaj.

Czasami nic nie zrobi jak skórzany pasek. Ta opaska Maikes to minimalistyczny model skórzany z klamrą ze stali nierdzewnej. Jest wygodny, wyjątkowo prosty w użyciu i zaprojektowany tak, aby nie dziwnie pachniał od razu po wyjęciu z pudełka. To kolejna opcja, która działa dobrze z prawie każdym Apple Watch Serie tam. Zdobądź to tutaj.

Ta wysoce oddychająca opaska jest idealna dla osób o wrażliwej skórze lub osób lubiących pot. To świetny dodatek do twojej edycji Nike Apple Watch, ale nada również innym modelom bardziej sportowy wygląd. Jest także sprzedawany po bardzo niskich cenach! Zdobądź to tutaj.

Niewiele zespołów może zaoferować świetną funkcjonalność i niesamowity styl, ale to z pewnością taki. Jest to wytrzymała opaska zaprojektowana do wytrzymania praktycznie każdej czynności dzięki wytrzymałemu nylonowi w kolorze oliwki i kilku różnym rozmiarom. Note że istnieje również wiele innych wariantów kolorystycznych do wyboru. Zdobądź to tutaj.