Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zostań nauczycielem online z Cambly – bez doświadczenia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zostań nauczycielem online z Cambly – bez doświadczenia

Czy chcesz zarabiać na mówieniu po angielsku online? Z Camblymożesz zarabiać jako korepetytor języka angielskiego i nie potrzebujesz tytułu licencjata, certyfikatu TEFL ani doświadczenia, aby zacząć.

Nie tak dawno temu, kiedy byłem nauczycielem, pamiętam, jak ekscytujące było kształcenie. Uwielbiałem tworzyć różne projekty z moimi uczniami, wchodzić z nimi w interakcje, patrzeć, jak ich twarze rozjaśniają się, gdy coś rozumieją, a przede wszystkim uwielbiałem przebywać z osobami, które tak bardzo pragną się uczyć.

Z drugiej strony oczywiście przyszło straszne poprawianie i nieuchronne projektowanie i przeprojektowywanie planów lekcji. Nie zrozumcie mnie źle, lubiłem tworzyć plany, ale ilość czasu, jaką zajęło mi przygotowanie idealnej lekcji (jestem trochę perfekcjonistą w niektórych rzeczach!) zajęła wiele godzin. Zadręczałem się każdym szczegółem i jeszcze bardziej tęskniłem za tym, jak je przedstawić.

Kiedy mój mąż i ja zdecydowaliśmy się spróbować przeżyć z jednego dochodu, naprawdę zacząłem tęsknić za moimi uczniami, ale byłem wdzięczny za przerwę w planowaniu lekcji i wiele godzin papierkowej roboty. Często myślałem o tym, jak doskonałe byłoby nauczanie, gdybym nie musiał martwić się planowaniem lekcji lub innymi rzeczami porządkowymi, które musiałem wykonywać jako nauczyciel.

Więc zacząłem szukać potencjalnych zajęć dydaktycznych bez planów lekcji. To było, kiedy odkryłem Cambly!

Jeśli jesteś podobny do mnie i masz talent do interakcji z ludźmi, a także uwielbiasz ideę nauczania i pomagania innym (bez tworzenia planów lekcji), to zostanie nauczycielem Cambly może być dla Ciebie!

Co to jest Cambly?

Co jest Cambly, a jak to dokładnie działa? Z Cambly będziesz mógł odkrywać nowych ludzi na całym świecie i zamieniać swój wolny czas w okazję do zarabiania pieniędzy, po prostu rozmawiając ze studentami uczącymi się angielskiego jako języka. Tak to jest poprawne; Cambly płaci Ci za rozmowy ze studentami z całego świata.

Zasadniczo Cambly to internetowa usługa nauczania i korepetycji języka angielskiego, która łączy Ciebie (nauczyciela) z uczniami uczącymi się języka angielskiego.

Cambly wykorzystuje do tego własną platformę wideo, a jeszcze lepsze jest to, że możesz rozmawiać z dowolnego miejsca. Łączenie się ze studentem Cambly może odbywać się na laptopie, komputerze stacjonarnym w domu, a nawet za pośrednictwem aplikacji Cambly, jeśli jesteś w podróży ze swoim telefonem!

Co wyróżnia Cambly spośród innych internetowych firm ESL?

Dzięki Cambly możesz logować się z dowolnego miejsca, na tak długo lub na tak krótko, jak chcesz, i rozmawiać z uczniami według własnego harmonogramu. Oprócz aspektu synchronizacji, Cambly błyszczy w swojej zdolności do swobodnego omawiania przez uczniów i nauczycieli gramatyki, interpunkcji i slangu, a wszystko to bez ograniczeń ustrukturyzowanego środowiska.

Rekommenderad:  Co robić, kiedy Windows 11 nie zostanie zamknięty

Jakie są kwalifikacje, aby zostać nauczycielem Cambly?

Cambly ma jeden z najbardziej dostępnych formatów dołączania. Nie potrzebujesz certyfikatu nauczyciela ani wcześniejszego doświadczenia w nauczaniu, aby zostać korepetytorem Cambly. Oprócz tego musisz spełnić trzy wymagania.

 • Musi być native speakerem języka angielskiego; może mieszkać w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii lub gdziekolwiek indziej, gdzie mieszkają rodzimi użytkownicy języka angielskiego. Jednak nie akceptują kandydatów z Kalifornii.
 • Potrzebujesz komputera. Podczas gdy Cambly umożliwia użytkownikom dostęp do nauczycieli za pośrednictwem tabletów i smartfonów, nauczyciele muszą mieć komputer lub laptop z kamerą internetową i mikrofonem. Będziesz także potrzebować niezawodnego połączenia internetowego. Jeśli masz komputer stacjonarny, być może będziesz musiał kupić oddzielną kamerę internetową, aby pracować jako korepetytor.
 • Musisz być w stanie akceptuj płatności przez PayPal.

Kolejna uwaga dotycząca wymagań technicznych: chociaż mikrofony komputerowe zwykle działają dobrze, niektóre mogą brzmieć stłumione lub w ogóle nie działać. Na przykład z mikrofonem mojego komputera mój głos jest całkowicie zagłuszany przez hałas w tle. Aby odnieść sukces jako korepetytor lub na jakimkolwiek stanowisku online, które wymaga przemawiania lub nauczania innych, powinieneś zainwestować w mikrofon lub zestaw słuchawkowy z wbudowaną funkcją redukcji szumów.

W jakich godzinach mogę pracować jako nauczyciel Cambly?

Jedna z najlepszych korzyści, jakie będziesz mieć jako Cambly korepetytorem jest to, że sam ustalisz godziny! Możesz pracować tyle, ile chcesz, logować się w każdej chwili i odbierać połączenia.

Ponieważ pracujesz z osobami z całego świata, ustalasz ramy czasowe i godziny. Innymi słowy, Cambly jest otwarte na przyjęcie pracy o każdej porze dnia i nocy. Jak to się ma do elastyczności?

Proces aplikacji Cambly

Jak to jest zarejestrować się i zacząć korzystać z Cambly? Poszedłem dalej i zapisałem się jako korepetytor i byłem zdumiony, jak łatwy był ten proces.

Po kliknięciu przycisku „rozpocznij”, wypełniasz podstawowe informacje o sobie i zakładasz profil korepetytora.

Następnie Cambly sprawdzi komputer, aby upewnić się, że mikrofon i kamera są kompatybilne.

Następnie musisz utworzyć krótki film. Nie martw się, jeśli trochę boisz się aparatu; to bardzo proste, a Cambly pozwala nagrywać tyle razy, ile chcesz. Upewnij się, że masz dobre oświetlenie i wolne od szumów tło. Sprawdź mój zrzut ekranu poniżej!

Rekommenderad:  Mankind Pharma Limited — historia sukcesu firmy stojącej za niektórymi z najpopularniejszych produktów farmaceutycznych

Jak widać po notatce „nagraj kolejny film”. Cambly powyżej, zajęło mi kilka prób, aby wideo wyglądało tak, jak chciałem (trochę osobowości „typu A” znów się pojawia). Na szczęście Cambly zapewnia również kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci z Twoim filmem. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że wideo jest bardzo swobodne, więc baw się dobrze!

Po przesłaniu filmu musisz poczekać, aż Twoje konto zostanie zatwierdzone, zanim rozpoczniesz czat wideo ze studentami. Otrzymasz wyskakujące okienko podobne do tego:

Jeśli nie oddzwonisz od razu, nie martw się. Zbadałem doświadczenia innych osób i niektórzy twierdzą, że może minąć tydzień lub dłużej, zanim Cambly zatwierdzi Twoje konto.

Ile pieniędzy mogę zarobić jako nauczyciel Cambly?

Cambly płaci swoim korepetytorom za każdą minutę. Wiem, że to brzmi inaczej, ale system jest dobrze zaprojektowany. Podczas czatowania z uczniami Cambly śledzi Twój czas, a następnie płaci Ci za każdą minutę nauczania angielskiego online.

Dzięki Cambly możesz uczyć dorosłych za $00,17 za minutę, co daje 10,20 USD (USD) za godzinę.

Lub możesz dołączyć do Cambly Kids i uczyć dzieci w różnym wieku 4-15 za $00,20 za minutę lub 12,00 USD (USD) za godzinę. Całkiem fantastyczne do zarabiania pieniędzy w wolnym czasie.

Kolejną wielką korzyścią jest to, że Cambly płaci ci w każdy poniedziałek. Jeśli suma przekracza 20 USD (łatwo to osiągnąć w zaledwie 2 godzin tygodniowo), możesz spodziewać się stałej gotówki na swoim koncie PayPal co tydzień!

Być może zastanawiasz się, czy Cambly może być pracą na pełny etat, a odpowiedź zależy od twoich celów finansowych. Jeden nauczyciel udokumentowany że jej średnie zarobki z platformą wynoszą 330 USD tygodniowo, pracując około 26-30 godzin tygodniowo. Musisz także pamiętać o odłożeniu pieniędzy na podatki od samozatrudnienia i ubezpieczenie zdrowotne, ponieważ będziesz pracować jako niezależny wykonawca.

Jak radzić sobie z podatkami?

Podobnie jak w przypadku wielu niezależnych kontraktów, będziesz nadzorować stronę podatkową wszystkich zarobków, które otrzymujesz jako nauczyciel Cambly. Innymi słowy, ponieważ jesteś niezależnym wykonawcą, będziesz odpowiedzialny za zgłaszanie wszystkich swoich zarobków z Cambly.

Rekommenderad:  Odinstaluj programy w Windows bez śladu z Smarty Unistaller

Recenzje i zalecenia dotyczące zostania nauczycielem Cambly

Chociaż nie pracowałem dla Cambly, wiele osób tak. Cambly utrzymuje a 3.7-gwiazdkowa ocena na Glassdoor, przy czym ponad 78% korepetytorów poleca Cambly znajomemu, a 78% aprobuje dyrektora generalnego Cambly.

Wiele recenzji zachwyca się elastycznością korepetycji z Cambly, a korepetytorzy twierdzą również, że uwielbiają interakcję z uczniami z różnych części świata.

Kolejny świetny aspekt Cambly jest to, że będziesz miał okazję uczyć się razem ze swoimi uczniami, rozmawiając z nimi. Korepetytorzy mogą naturalnie zanurzyć się w innym języku obcym i kulturze, jednocześnie zarabiając pieniądze; to wygrana-wygrana!

Oto kilka innych wspaniałych korzyści, które korepetytorzy Cambly podkreślili w swoich recenzjach:

 • Możliwość zdobycia doświadczenia w ESL (angielski jako drugi język) dla osób uczących się języka nieanglojęzycznego.
 • Prosta, swobodna konwersacja, która nie wymaga przygotowania do lekcji.
 • Nieustrukturyzowane środowisko i nieplanowane godziny. Ty wybierasz, kiedy chcesz się logować i rozmawiać ze studentami.
 • Nie wymaga kursów TEFL ani certyfikatów.

Jeśli chcesz przeczytać rzeczywiste recenzje na temat Cambly, możesz przejść do Glassdoor i je sprawdzić!

Natknąłem się również na kilka wad, których można się spodziewać po każdej pozycji, dotyczącej Cambly.

Oto niektóre z najczęstszych skarg, które znalazłem:

 • Sporadyczne problemy z połączeniem internetowym.
 • Studenci Cambly mają możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego przed zarejestrowaniem się.
 • Niskie wynagrodzenie.
 • Brak korzyści.

Wniosek

Jeśli kochasz interakcję z ludźmi i szukasz sposobu, aby zostać nauczycielem angielskiego online, zostanie korepetytorem Cambly to idealna okazja dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją podróż jako kobieta pracująca w domu, czy ją rozwijasz, praca dla Cambly to prosty sposób na zarabianie pieniędzy co tydzień.

Czy jesteś gotowy, aby zostać korepetytorem Cambly? Wspaniały, Kliknij tutaj! Więcej firm zajmujących się nauczaniem online znajdziesz w tym poście.

Uwielbiamy słuchać naszych czytelników! Czy masz pytania dotyczące Cambly? Zostaw komentarz lub pytanie poniżej!

Pierwotnie opublikowano 28 maja 2019 r. Treść zaktualizowano w grudniu 2023 r.