Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zrozumienie jakości witryny zajmuje dużo czasu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zrozumienie jakości witryny zajmuje dużo czasu

Podczas spotkania Johna Muellera, które odbyło się 17 września 2021 r., webmaster martwił się o nowe strony, które dodał do swojej witryny – zazwyczaj o wiele młodsze strony. Martwili się także, jak wpłyną one na jakość witryny.

Był ciekaw, jaki będzie ogólny efekt dotyczący jakości nowszych stron w porównaniu ze starszymi.

John poradził, że jest to proces, który zajmuje dużo czasu. Dodawanie stron do witryn, które mają już tysiące stron, zajmuje dużo czasu. Google musi je rozumieć w kontekście wszystkich bardzo starych stron i zupełnie nowych, które właśnie zostały dodane.

Ta dyskusja ma miejsce w 15:20 momencie filmu:

John Mueller 17.09.2021 Transkrypcja Hangouta

Webmaster 4 15:20

Hej, John, ja, tylko kilka pytań. Kilka razy mówiłeś, że nie możesz po prostu pracować nad stroną lub zestawem stron, bo to niekoniecznie wystarczy, aby zapewnić im dobrą pozycję w rankingu, jeśli reszta witryny nie radzi sobie dobrze. Więc moje pytanie dotyczy, jak sądzę, konkretnie algorytmów z nowymi stronami, no wiesz, znacznie młodszymi stronami w witrynie. Kiedy Google się pojawia, indeksuje i stara się to zrozumieć, czy następnie porównuje te strony ze starszymi, starszymi stronami w witrynie? wejdź na stronę i powiedz: „No cóż, te strony są świetne, ale te znacznie starsze to w rzeczywistości bzdury”?

Więc to będzie miało wpływ na jakość, no wiesz, nowszych stron i stron kategorii? Czy to jest coś, co robią algorytmy, aby naprawdę zrozumieć jakość strony internetowej?

Jana 16:15
Myślę, że w pewnym sensie mogłoby to mieć miejsce. To znaczy, zwykle gdy próbujemy zrozumieć ogólną jakość witryny internetowej, jest to proces, który zajmuje dużo czasu. I ma tam, nie wiem, dość długi czas realizacji. Więc jeśli dodasz, nie wiem, 5 stron do witryny, która ma już 10 000 stron, wówczas prawdopodobnie skupimy się najpierw na większości tej witryny, a z czasem zobaczymy, jak to się ułoży wraz z nową zawartością. Więc myślę, że to idzie w kierunku, o który pytasz.