Zrozumienie programu Adobe InDesign z jego historią, funkcjami i funkcjami

Zrozumienie Adobe InDesign

Co wiesz o Adobe InDesign? Adobe InDesign to oprogramowanie lub aplikacja, która służy do tworzenia takich prac, jak ulotki, plakaty, czasopisma, przeglądarki i tak dalej. Oznacza to, że ta aplikacja koncentruje się na drukowaniu dokumentów. Aplikacje wydane przez Adobe Systems są zawarte w jednej z wielu aplikacji do publikowania na komputerze.

Adobe InDesign jest używany nie tylko na komputerach, ale jest także kompatybilny z telefonami komórkowymi i tabletami, które będą powiązane z Adobe Digital Publishing Suite. Głównymi użytkownikami tego oprogramowania są artyści i graficy. Adobe InDesign to także oprogramowanie, którego użycie jest związane z układem lub układem czasopism, książek, a także gazet.

Powodem, dla którego wiele osób woli Adobe InDesign od innych aplikacji do projektowania, jest to, że ta jedna aplikacja oferuje wiele zalet. Jedną z oferowanych zalet jest to, że użytkownicy mogą łatwo tworzyć projekty na wielu stronach lub układy na wielu stronach. Dla tych z was, którzy wcześniej korzystali z Adobe Pagemaker, być może program Adobe InDesign jest już znany.

Adobe InDesign oferuje również wiele funkcji, które można wstawiać bezpośrednio do dokumentu bez żadnych problemów. Nie musisz więc zawracać sobie głowy korzystaniem z innych dostawców efektów graficznych, ponieważ wszystko jest objęte programem Adobe InDesign.

Historia Adobe InDesign

zrozumienie Adobe InDesign i jego historii

Każda obecna aplikacja z pewnością ma swoją historię. Nie ma wyjątku od faktycznego programu Adobe InDesign. Ta aplikacja jest następcą Adobe Pagemaker. Około 1998 r. Ogłoszono, że Adobe Pagemaker prawie stracił cały rynek z powodu istnienia QuarkXpress 3.3 który został następnie wydany w 1992 roku i wersji 4.0 który został wydany w 1996 roku.

Następnie Quark próbował kupić Adobe i chciał uniknąć firmy, która stworzyła Adobe Pagemaker, aby uniknąć problemów pachnących antymonopolem. Jednak pragnienie Quarka okazało się odrzucone przez Adobe, gdzie wolą kontynuować swoje nowe projekty związane z układem lub układem strony.

Projekt został rozpoczęty przez Aldusa za pomocą kodów zwanych Shuksan. Kod został później przemianowany na K2, który został później wprowadzony jako Adobe InDesign 1.0 około 1999 r. Następnie w 2002 r. Adobe InDesign stała się pierwszą aplikacją dołączoną do Mac OS X – natywnego publikowania dextrop lub skróconego do oprogramowania DTP.

Następnie dla wersji Adobe InDesign 3, aplikacja zyskuje na sile, gdy jest również używana jako pakiet wraz z Adobe Photoshop, Acrobat i Illustrator w pakiecie Creative Suite. Adobe InDesign może również eksportować dokumenty pochodzące z plików PDF lub Portable Document Format, a także obsługuje wiele języków.

Ponadto Adobe InDesign jest także jedyną aplikacją, która obsługuje istnienie Unicode, który jest użyteczny w przetwarzaniu tekstu, przejrzystości zaawansowanych funkcji, obsługuje JavaScript i inne. Teraz program Adobe InDesign stał się bardziej zaawansowany i zawiera wiele innych zaawansowanych funkcji.

Funkcja Adobe InDesign

Adobe InDesign

Jaka jest więc funkcja Adobe InDesign? Należy rozumieć, że funkcją aplikacji Adobe InDesign jest wspomaganie procesu tworzenia układów gazet, książek, czasopism i tym podobnych. Tak więc, jeśli potrzebujesz wyrównywania układu dla celów wspomnianych wcześniej. Adobe InDesign to najlepsza aplikacja, z której możesz teraz korzystać.

Ta aplikacja zapewni Ci wygodę. Użytkownikom Adobe InDesign łatwiej będzie nie tylko ułożyć stronę lub układ, ale można także użyć do ułożenia tekstu zgodnie z ich potrzebami i pragnieniami. Ponadto zawijanie tekstu jest tak schludne i łatwe w użyciu, że dla użytkowników, którzy nie są zbyt obeznani z programem Adobe InDesign, nie napotykają znaczących przeszkód.

Jeśli chodzi o książkę, Adobe InDesign jest również bardzo przydatną aplikacją, w której nie trzeba już mylić zarządzania tak wieloma stronami w książce. Dzięki programowi Adobe InDesign wszystkie strony, które wyglądają dużo, będą znajdować się w jednym dokumencie, dzięki czemu nie będziesz mieć żadnych trudności.

Funkcje Adobe InDesign

Co to jest Adobe InDesign? Adobe InDesign to

Po poznaniu znaczenia, historii i funkcji Adobe InDesign. Jakie zatem funkcje sprawia, że ​​ta aplikacja jest jedną z zalecanych?

    Alternatywne układy: ta funkcja umożliwia dostosowanie dokumentów do już istniejących układów. Tutaj możesz bezpośrednio użyć układu poziomego do użytku na tablecie lub innym urządzeniu. Możesz także zapisać nowy układ w tym samym dokumencie, aby ułatwić porządkowanie plików. Płynny układ: ta funkcja ułatwi użytkownikom, którzy chcą również wprowadzić ustawienia na stronie według obiektu na obiekt. W ten sposób treść automatycznie dostosuje się do reguł, które zostały zastosowane. Nowy format łatwiej dostosuje się do programu Adobe InDesign. Powiązana treść: użytkownicy mogą łączyć się między jednym obiektem z jednego dokumentu do drugiego. Użytkownik może również przenieść obiekt do kilku lokalizacji, które wciąż znajdują się w tym samym dokumencie. Content Collector: ta funkcja może być używana przez użytkowników do wzięcia jednej lub kilku części zawartości, a następnie umieszczenia jej na tym samym lub różnych dokumentach. Wystarczy przeciągnąć, a następnie wybrać zawartość.

Takie jest wyjaśnienie znaczenia Adobe InDesign wraz z historią, funkcjami i funkcjami Adobe InDesign. Mam nadzieję, że jest to przydatne.