Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zrozumienie stawek wysyłki obliczanych przez przewoźnika w czasie rzeczywistym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zrozumienie stawek wysyłki obliczanych przez przewoźnika w czasie rzeczywistym

Kiedy klienci kupują produkt od an biznes e-commerce, często muszą płacić więcej niż za sam produkt. Wysyłka jest niezbędna do przetransportowania produktu z miejsca przechowywania do domu klienta. Jednak ta usługa rzadko, jeśli w ogóle, jest bezpłatna dla właścicieli sklepów. W rezultacie muszą dodać stawkę wysyłki do zakupu.

Pojawia się tu pytanie ile obciążyć klienta za wysyłkę. Odpowiedź może być trudniejsza do osiągnięcia, niż mogłoby się wydawać. Nie jest to tak proste, jak nałożenie tej samej kwoty w dolarach na każdego, kto odwiedza witrynę. Firma z siedzibą w Miami wyda znacznie więcej na wysyłkę towaru do Tokio niż do Tallahassee. Pobieranie tej samej opłaty za wysyłkę od obu klientów może oznaczać utratę zysków z transportu produktu na tysiące kilometrów. Ryzykują również poważne obciążenie klientów, którzy mieszkają stosunkowo blisko.

Istnieje kilka innych metod ustalania odpowiedniej opłaty. Biorąc pod uwagę ryzyko odebrania od ciebie Marża zysku i niezadowolonych klientów, będziesz chciał tego, który jest najdokładniejszy. W zależności od struktury firmy, zapasów i potrzeb, wysyłka ryczałtowa może być pomocny. Jednak firma internetowa byłaby rozsądna, gdyby opierała swoje opłaty za wysyłkę na odległości i czasie.

Jakie są stawki przewoźnika obliczane w czasie rzeczywistym?

Korzystanie ze stawek wysyłki obliczanych w czasie rzeczywistym bezpośrednio od przewoźników to najlepsza metoda określania kosztów wysyłki. Ta metoda precyzyjnie i wiarygodnie określa, ile będzie kosztować Twoja firma wysyłka z jednego miejsca do drugiego. W ten sposób możesz mieć pewność, że nie obciążysz swoich klientów zbyt wysokimi lub niskimi kosztami.

Przewoźnik oblicza stawki wysyłki w czasie rzeczywistym pomóc firmom znaleźć równowagę między szybkością dostawy a kosztami wysyłki. Szybsze środki transportu mogą zwiększyć zadowolenie klientów, ale zazwyczaj są droższe. Jeśli stawki za wysyłkę okażą się zbyt drogie, firma może w końcu pochłonąć część kosztów. Co gorsza, klienci mogą być mniej skłonni płacić za większą wysyłkę oprócz ceny zakupu. (W związku z tym klienci uwielbiają oferty za darmo lub po obniżonych cenach przy kasie).

Czynniki brane pod uwagę w obliczanych stawkach wysyłki

Głównym czynnikiem jest odległość między lokalizacjami dystrybutora artykułu a adresem klienta. Im więcej mil dostawca musi przebyć, tym więcej musi zapłacić. Czas jest kolejnym ważnym czynnikiem wpływającym na stawki wysyłki, ponieważ terminowość jest tak ważna dla Twojego sklepu internetowego. Bez tego prawie niemożliwe jest przewidzenie kwoty wysyłki, którą należy obciążyć klienta. Niektóre metody wysyłki mogą dostarczać produkty szybciej niż inne.

Rekommenderad:  Jak zdobyć linki zwrotne bez publikowania przez gości (15 metod)

Kolejnym ważnym czynnikiem jest sam przewoźnik. Różni przewoźnicy mają różne możliwości, co z kolei skutkuje różnymi stawkami. Wiele z nich, jeśli nie wszystkie, ma tabele opcji wysyłki z zakresem odległości, czasów i cen. Firmy mogą skorzystać z niektórych lub wszystkich z tych opcji i pozwolić klientom wybrać, w jaki sposób mają być dostarczane ich produkty.

Sklepy internetowe działające na platforma handlu elektronicznego można zintegrować bezpośrednio z następującymi przewoźnikami.


Lista głównych przewoźników morskich

 • FedEx: Tego przewoźnika nie trzeba przedstawiać. Średnio 14 milionów dostaw dziennie w ponad 200 krajach, FedEx jest prawdziwie globalną firmą i powszechnie znaną marką.

 • USPS: Podłącz bezpośrednio do Urząd Pocztowy Stanów Zjednoczonych obliczać stawki w czasie rzeczywistym dla przesyłek krajowych i międzynarodowych.
 • UPS: Rejestrując konto w UPS (United Parcel Service of America), Twój sklep może łączyć się bezpośrednio z ich usługą internetową, aby dostarczać swoim klientom stawki w czasie rzeczywistym. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zintegrować swój sklep z UPS w celu obliczania kosztów wysyłki w czasie rzeczywistym, przeczytaj ten artykuł.

 • Poczta kanadyjska: The Korporacja Poczty Kanadyjskiej jest głównym operatorem pocztowym w Kanadzie. Założona ponad 150 lat temu korporacja dostarcza przesyłki do ponad 16 milionów adresów, pokrywając większy obszar niż jakakolwiek inna krajowa usługa pocztowa na Ziemi.
 • Purolator International: Ta kanadyjska firma świadczy usługi transportowe do, z i na terenie Kanady i Stanów Zjednoczonych. Niemal całkowity zasięg Purolator International do adresów w kraju i ich ogromna flota pojazdów transportowych łączą się, aby zapewnić partnerom łatwiejszy dostęp do Wielkiej Białej Północy.
 • Poczta australijska: Główna i największa firma pocztowa w Australii, Poczta australijska łączy kontynent od ponad 200 lat.

 • Correios: Ta państwowa firma jest również znana jako Empresa Brasileira de Correios e Telegrafos lub ECT. Correios prowadzi brazylijską pocztę od 1663 roku. Niedawno otworzyła się na wysyłkę e-commerce na całym świecie.
 • poczta królewska: Od pół tysiąca lat Royal Mail świadczy usługi pocztowe i kurierskie do Wielkiej Brytanii. Zapewniają zryczałtowaną stawkę za dostarczanie przesyłek o określonej wielkości, niezależnie od odległości – jest to znane jako usługa powszechna.
 • Parcelforce na całym świecie: Przewoźnik ten, będący częścią Royal Mail Group, działa w Wielkiej Brytanii i specjalizuje się w dostarczaniu paczek na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zintegrować Parcelforce Worldwide ze swoim sklepem 3dcart, Kliknij tutaj.
 • ReTrans Fracht: Ta firma zarządzająca logistyką jako jedna z pierwszych działała w Ameryce Północnej, ale obecnie jej zasięg wykracza poza Stany Zjednoczone i Kanadę. Po przejęciu jej przez Kuehne + Nagel w 2015 roku, ReTrans ma teraz dostęp do sieci 1000 lokalizacji w 100 krajach.
 • Ekspres TNT: Z siedzibą w Holandii, Thomas Transport ogólnokrajowy (TNT) posiada w pełni własne operacje w 63 krajach i dostarcza dokumenty, paczki i elementy frachtu do ponad 200 krajów. W Stanach Zjednoczonych ten przewoźnik jest obecnie znany jako FedEx Express.
 • Wycena frachtu: Jako broker spedycyjny, Wycena frachtu zapewnia stawki różnych przewoźników za ładunek ciężarowy (TL), ładunek mniejszy niż ładunek ciężarowy (fracht LTL), przyspieszony LTL lub intermodalny. Najlepsi obsługiwani przewoźnicy to Reddaway, Roadrunner, Saia, YRC, NewPenn i Southeastern Freight Lines.
 • Echo: Echo Global Logistics jest brokerem spedycyjnym. Dzięki Echo możesz zarządzać całym łańcuchem dostaw i otrzymać kompleksowe rozwiązanie do zarządzania transportem z dedykowanym zespołem specjalistów ds. Transportu do zarządzania każdą przesyłką.
 • Saia LTL Fracht: Saia LTL Fracht zapewnia klientom niezawodny jedno-, dwu- i trzydniowy serwis bezpośredni. Może to przyspieszyć cykle dostaw i umożliwić wykorzystanie mocy dystrybucji just-in-time. Wszystko to może zapewnić Twojej firmie solidną przewagę konkurencyjną. Obszar obsługi bezpośredniej firmy obejmuje 147 terminali obsługujących ponad 25 000 przesyłek dziennie.
 • Ekspres na całym świecie: Globalna firma logistyczna jest jednym z największych autoryzowanych sprzedawców przesyłek ekspresowych dla UPS® i zaufanym partnerem frachtowym dla ponad 45 przewoźników. Ekspres na całym świecie obsługuje miliony paczek i przesyłek frachtowych dla 30 000 małych i średnich firm.
Rekommenderad:  3 Lata w sektorze IT, co dalej: studium przeprowadzone przez AIM & Jigsaw Academy

Najlepsze aplikacje wysyłkowe dla witryn e-commerce

 • Zaawansowany menedżer wysyłek

  Ten przewoźnik obiecuje partnerom, że będą mieli „pełną kontrolę” nad procesem wysyłki w swoim sklepie. Zaawansowany menedżer wysyłek zapewnia wiele funkcji, w tym bezpłatną wysyłkę globalną, która umożliwia firmom wyłączenie bezpłatnej wysyłki w razie potrzeby.

 • Stacja Statkowa

  z Stacja Statkowa app, możesz w dużym stopniu dostosować front i back-end swojego sklepu, wdrożyć reguły automatyzacji dla większości aspektów witryny i nie tylko. Mają też bezpłatną aplikację mobilną, dzięki czemu możesz prowadzić swój sklep w podróży.

 • Gotowy nadawca

  Stworzony przez ReadyCloud CRM, Gotowy nadawca oprogramowanie pozwala zająć się zadaniami wysyłkowymi w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku. Szybkie drukowanie etykiet wysyłkowych i rozbudowane opcje automatyzacji to tylko dwie z wielu pomocnych funkcji.

 • WysyłkaŁatwe

  Ta aplikacja może połączyć Twoją firmę z bardzo konkurencyjnymi zniżkami na usługi USPS. Inne funkcje dla WysyłkaŁatwe obejmują bezpłatne plany dla mniejszych sprzedawców, łatwą organizację informacji, wysyłkę przez wielu przewoźników na jednym ekranie i aktualizacje w czasie rzeczywistym.

 • ShipWorks

  Nie do prześcignięcia, ShipWorks automatycznie daje sygnatariuszom bezpłatne konto USPS z najniższymi stawkami online dostępnymi online. Wśród wielu innych funkcji, ich szeroki zakres reguł automatyzacji pozwala zaplanować wszelkiego rodzaju zadania wysyłkowe.

 • Znaczki.com

  USPS od dawna liczy Znaczki.com jako zaufanego partnera. Dlatego ta firma zapewnia użytkownikom dostęp do każdej klasy poczty USPS, co oznacza dostęp do najszybszych i najtańszych usług wysyłkowych, jakie oferują. Ponadto Stamps.com zapewnia zniżki.

 • Endicja

  Spółka zależna Stamps.com, Endicja specjalizuje się w „internetowych usługach pocztowych dla biznesy e-commerce wszystkich rozmiarów”. Oprócz tańszych stawek za wysyłkę USPS, sprzedawcy detaliczni mogą korzystać z szeregu innych usług i rozwiązań pocztowych online.

 • ShipRush

  Ta usługa lubi promować unikalną funkcję: wyświetla opcje dostawy i stawki przewoźnika w tym samym jednym pulpicie nawigacyjnym, co znacznie upraszcza i ułatwia porównywanie. ShipRush zapewnia również zniżki dla USPS, FedExi innych przewoźników.

 • ShipMonk

  Ta aplikacja została stworzona, aby pomóc małym i średnim firmom rozwijać się dzięki rozwiązaniom technologicznym. ShipMonk’s zespół „Inżynierów szczęścia” wyróżnia się obsługą klienta na najwyższym poziomie.

 • ShipCaddie

  Funkcje tej aplikacji zapewniają znaczną kontrolę nad procesem wysyłki, a eksperci firmy mogą zostać wezwani do optymalizacji programów. ShipCaddie oferuje również program lojalnościowy.

Bez względu na to, jak to zaplanujesz, 3dcart oferuje najbardziej kompletną kalkulację kosztów wysyłki przewoźnika w czasie rzeczywistym. Jest to standard we wszystkich planach 3dcart bez dodatkowych kosztów.

Table of Contents