Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Zwiększ sprzedaż dzięki tym 10 wskazówkom ekspertów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zwiększ sprzedaż dzięki tym 10 wskazówkom ekspertów

Obserwatorzy mediów społecznościowych i wyświetlenia stron internetowych są świetne. Ale jeśli nie możesz faktycznie przekształcić ich w płacących klientów, Twoja firma nie może osiągnąć zysku. Sprzedaż wymaga kilku technik i umiejętności, które często są niedoceniane. Ale członkowie internetowej społeczności małych firm mają cię w zasięgu ręki. Przeczytaj ich wskazówki poniżej.Opanuj te umiejętności, aby zwiększyć sprzedaż

Sprzedaż to umiejętność. Ale wiąże się to również z kilkoma innymi umiejętnościami. Jeśli chcesz sprzedawać więcej i zarabiać, Tutaj to niektóre obszary do pracy od Harry’ego Vaishnava z Small Biz Viewpoints. Po przeczytaniu udaj się do BizSugar, aby zobaczyć, którzy członkowie musiał zostać.

Znajdź najlepsze wtyczki strony docelowej WordPress

Strony docelowe mogą być niezwykle potężnymi narzędziami sprzedaży. Wysyłają potencjalnych klientów na dedykowaną stronę zaprojektowaną specjalnie pod kątem konwersji. Jak więc go skonfigurować? Adam Connell z Blogging Wizard Akcje niektóre z najlepszych wtyczek do witryn WordPress tutaj.

Naśladuj te przykłady stron docelowych

Gdy masz już infrastrukturę do stworzenia strony docelowej, nadszedł czas, aby dodać trochę treści. Może pomóc w zebraniu inspiracji od innych marek, które z powodzeniem korzystają ze stron docelowych. Ten post w GetResponse autorstwa Qhubekani Nyathi obejmuje 15 przykładów do naśladowania.

Popraw swój współczynnik klikalności dla generowania potencjalnych klientów

Jeśli chcesz generować leady ze swojej strony internetowej, musisz zoptymalizować współczynnik klikalności. Ale jak możesz to osiągnąć? Oferty Elechi Emekobum porady w tym poście z Onaplatterofgold.com.

Używaj Gmaila jako CRM

Platformy CRM mogą być nieocenione w zwiększaniu sprzedaży. Ale zupełnie nowe firmy mogą nie mieć zasobów, aby zainwestować w wysokiej jakości narzędzie. Na szczęście Gmail oferuje funkcje, z których możesz korzystać na początku. Iwana Taylor Akcje wskazówki w tym poście DIY Marketerów.

Rekommenderad:  Dzięki trybowi XPan OnePlus W KOŃCU otrzymuje Hasselblad-y

Twórz świetne oferty B2B

Propozycje i oferty są często częścią procesu sprzedaży dla firm B2B. Musisz więc wyróżnić swoją. W tym poście Small Biz Daily Himaan Chatterji oferuje wyjaśnienie na głównych składnikach skutecznych narzutów.

Popraw konwersje dzięki oprogramowaniu Heat Map

Mapy ciepła to narzędzia zaprojektowane w celu pokazania, w jaki sposób ludzie wchodzą w interakcje z Twoją witryną. Odpowiednio stosowane mogą pomóc w dostosowaniu, które zwiększy liczbę konwersji. Ucz się więcej w tym poście Startup Bonsai autorstwa Matta Morana.

Zwiększ konwersje dzięki copywritingowi bezpośredniej odpowiedzi

Copywriting jest często uważany za skuteczne narzędzie biznesowe w marketingu przychodzącym. Ale może również zwiększać sprzedaż, gdy jest używany we właściwym kontekście. W tym poście Klint Marketing Moss Clement szczegółowo opisuje marketing bezpośredniej reakcji i jego potencjalny wpływ na sprzedaż. Członkowie BizSugar omówione post dalej tutaj.

Dostosuj się do zmian wprowadzonych przez Google

W przypadku lokalnych firm sposób, w jaki wyświetlasz się w wynikach wyszukiwania Google, może być jednym z najważniejszych czynników decydujących o konwersjach. Wyszukiwarka zmieniła ostatnio sposób wyświetlania niektórych wyników na urządzeniach mobilnych. Uczyć się więcej, Czytać ten jasny lokalny post Stephanie Newton.

Obserwuj te lokalne trendy recenzji

Recenzje mogą być kolejnym ważnym czynnikiem konwersji lokalnych klientów. Co zatem zmieniło się w tej dziedzinie w 2021 roku? Joy Hawkinsa przemija niektóre istotne trendy w tym poście dotyczącym wyszukiwania w wyszukiwarkach.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.