Zwiększanie partnerów dzięki UnionPay; Zapowiada nowe funkcje CashUp i Boost Up

Boost wprowadził dziś trzy nowe funkcje, które, jak twierdzi, dodają do systemu płatności bezgotówkowych. Po pierwsze, ogłosił, że oficjalnie współpracuje z UnionPay International (UnionPay), chińską instytucją finansową, starając się rozszerzyć swoją obecność handlową w Malezji.

Od razu użytkownicy Boost będą mogli korzystać z usługi UnionPay w ponad 125 000 sklepach handlowych w całym kraju, a nawet korzystać ze specjalnych zniżek i promocji UnionPay. Oprócz istniejących ofert Boost. Podczas wydarzenia Boost powiedział również, że jego system płatności bezgotówkowych będzie wkrótce dostępny do użytku na całym świecie w 31 krajach i w prawie 11 milionach punktów handlowych.

Aby skorzystać z opcji UnionPay, użytkownicy Boost będą mieli możliwość zezwalania kupującym uczestniczącym w programie na skanowanie ich kodów QR lub skanowanie kodu QR sprzedawcy.

Zwiększanie partnerów dzięki UnionPay; Zapowiada nowe funkcje CashUp i Boost Up 1

Drugą funkcją, która zostanie ogłoszona, była funkcja CashUp. Zasadniczo ta inicjatywa jest sposobem Boosta na zapewnianie zwrotów gotówki swoim klientom za każdym razem, gdy płacą oni swoim systemem w swoich ulubionych sklepach internetowych. W tym celu nagrody uzyskane za zakupy zostaną natychmiast i bezpośrednio przeniesione z powrotem do ich portfela premiowego po potwierdzeniu wydatków od kupującego biorącego udział w promocji.

Co więcej, użytkownicy Boosta będą mogli również zdobyć podwójne lub więcej nagród, gdy użytkownicy dokonają zakupu w sklepach partnerskich Boosted. Aby jeszcze bardziej osłodzić pulę, wszystkie zarobione cashbacki mają nieograniczone daty wygaśnięcia, co oznacza, że ​​użytkownicy Boost mogą nadal gromadzić nagrody i punkty cashback.

Zwiększanie partnerów dzięki UnionPay; Zapowiada nowe funkcje CashUp i Boost Up 2

Wreszcie, Boost ogłosił również swój nowy system nagród, BoostUp. Boost wyjaśnia, że ​​wymyślił system oparty na informacjach zwrotnych od swoich klientów. Mówiąc, że chcieli więcej niż tylko nagrody pieniężne za korzystanie z systemu płatności.

BoostUp nagradza monety Boost użytkownikom przy każdej transakcji. Ponadto nowa funkcja wprowadza również funkcję Shake, w której użytkownicy będą musieli wstrząsnąć telefonem, aby mieć szansę na wygranie dodatkowych monet podwyższających, zwrot gotówki w portfelu premiowym, nagrody i szansę na zdobycie złotego biletu.

Zwiększanie partnerów dzięki UnionPay; Zapowiada nowe funkcje CashUp i Boost Up 3

Zwiększanie partnerów dzięki UnionPay; Zapowiada nowe funkcje CashUp i Boost Up 4

Dla szczęśliwego odbiorcy, który wygra Złoty Bilet, będziesz ubiegać się o „ekskluzywne prezenty związane ze stylem życia”, takie jak wycieczki zagraniczne, wyjazdy lub spotkania z lokalnymi celebrytami.

BoostUp wprowadzi również nowy system poziomów. Mówiąc najprościej, użytkownicy Boostu otrzymają dostęp do systemu niwelacji, zaczynając od poziomu pierwszego i osiągając poziom czwarty. Na poziomie czwartym użytkownicy będą mieli dostęp do specjalnych korzyści BoostUp, w tym 20% zniżki na rachunku podczas wizyty w Plaza Premium Lounge.

Zwiększanie partnerów dzięki UnionPay; Zapowiada nowe funkcje CashUp i Boost Up 5

Możesz pobrać aplikację Boost za pośrednictwem Google Play na urządzenia z Androidem i Apple App Store na iOS. W odniesieniu do funkcji UnionPay QR, Boost mówi, że funkcja będzie dostępna w aplikacji od 1 Od listopada.