Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Zwycięzcy konkursu fotografii pogodowej 2024

Zdjęcie gigantycznych fal uderzających w latarnię morską zwyciężyło w konkursie na fotografię pogody 2022 organizowanym przez Królewskie Towarzystwo Meteorologiczne.

Konkurs fotografów pogodowych organizowany jest co roku przez Królewskie Towarzystwo Meteorologiczne (RMetS) z siedzibą w Wielkiej Brytanii we współpracy z AccuWeather.

RMetS to organizacja charytatywna będąca wiodącym niezależnym ekspertem w dziedzinie klimatu i pogody. Jednocześnie AccuWeather jest źródłem prognoz pogody, z którego codziennie korzysta ponad 1,5 miliarda ludzi, pomagając im planować swoje życie.

W tym roku dramatyczne zdjęcie Christophera Easona Huragan Eunice, nakręcone w zeszłym roku w Wielkiej Brytanii, znalazło się na szczycie 22 nominowanych zdjęć, dzięki czemu Eason otrzymał nagrodę w wysokości 560 dolarów.

Za drugie i trzecie miejsce otrzymały także nagrody pieniężne. Zwycięzca w kategorii telefonów komórkowych otrzymał 560 dolarów, a zdobywca drugiego miejsca 280 dolarów.

ogólny zwycięzca

  • Christophera Easona

Kiedy prognozowano burzę i przyniesiono pierwsze czerwone ostrzeżenie dla południowego wybrzeża Anglii, wiedziałem, że muszę znaleźć miejsce, aby ją zarejestrować. Postanowiłem jechać pod kierunek wiatru w stronę wyżyn i nieco dalej. Przybyłem wcześnie i widziałem wielu fotografów tonących w deszczu i wodzie morskiej i stojących bardzo blisko ściany portu.

W nagrodę otrzymałem kolekcję zdjęć.

Na tegorocznym zwycięskim zdjęciu jurorzy stwierdzili, że pokochali siłę natury; Ponieważ przypomina nam, jak mali i nieistotni jesteśmy, oraz przekazuje ruch i dramatyczną moc morza oraz odporność sztucznego budynku.

drugie miejsce

  • Zhenhuan Zhou

Drugie miejsce w konkursie fotografii pogodowej 2022

trzecie miejsce

  • Wyślij e-mail do Vilmali Benito

Zwycięzca w kategorii urządzeń mobilnych

  • Aung Chan Tar

Drugie miejsce w kategorii telefonów komórkowych

  • Vince’a Campbella

Ulubiony zwycięzca publiczności

  • Jamiego Russella

Zwycięzca kategorii młody fotograf

  • Eris Peel

Drugie miejsce w kategorii młody fotograf

  • Shreya Nair

Zwycięzcy konkursu fotografii pogodowej 2022

***

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłeś oglądając ten odcinek Shutter. Aby zobaczyć więcej prac, odwiedź stronie internetowej konkursu. Co sądzisz o zwycięzcach konkursu fotografii pogodowej 2022? Które zdjęcie najbardziej Ci się podobało?

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie lawyBezpłatne pobieranie motywów WordPresskurs udemy do pobrania za darmo