Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Co to jest Ping? 8 najlepszych sposobów na zmniejszenie pingu w grach online

Jak zmniejszyć ping w grach online? To jedno z najczęstszych pytań, które przychodzi na myśl podczas gry online. Ale nie martw się wcale! W dzisiejszym artykule przedstawiono wszystkie możliwe sposoby zmniejszenia pingu i szczegóły techniczne.

Przejdźmy zatem do rzeczy bez żadnego wstępu!

Zmniejsz ping w grach online

Jeśli chcesz mieć silne i widoczne miejsce w ekscytującym świecie gier online, powinieneś wiedzieć, jak działa ping. Dla gracza kradzież piłki jest kluczem do sukcesu i profesjonalizmu. Chociaż wielu graczy robi wiele, aby poradzić sobie z niedogodnościami wynikającymi z powolnego działania Internetu i innych czynników, które psują ich grę, nadal mogą zostać zabici z powodu kilkusekundowego opóźnienia w grze, co jest denerwujące!

Wszyscy doświadczyliśmy takich sytuacji. Aby zapobiec takim przypadkom, skorzystaliśmy z najnowszych technologii, takich jak laptopy, sprzęt do gier, oprogramowanie i różne urządzenia, aby zwiększyć naszą prędkość i zapobiec opóźnieniom i spowolnieniu. Weź prędkość.

Chociaż w grach online nawet ułamek sekundy jest ważny, gracze zapominają o głównej przyczynie wolnego tempa, czyli pingu. Jeśli nigdy nie słyszałeś o pingu, trafiłeś we właściwe miejsce! Naszym celem jest wyjaśnienie pingu i jego działania w grach online.

Chociaż nie można wyeliminować pingu podczas gry online, istnieją sposoby na lepszą, szybszą i wydajniejszą grę. Dzięki tym metodom nie musisz już marnować pieniędzy na najnowszy sprzęt, aby przyspieszyć, a ostatecznie nie uzyskasz od nich dobrej odpowiedzi i poniesiesz porażkę.

Wysoki ping oznacza słabe połączenie z serwerem. Nie ma znaczenia, co robisz i w co grasz online; W każdym razie, jeśli masz wysoki ping, prędkość Internetu spadnie. Tyłek, nie martw się! Możesz łatwo rozwiązać ten problem, dokonując szeregu ustawień i optymalizując swój plan internetowy, aby ulepszyć sieć i zwiększyć prędkość odbierania i wysyłania wiadomości, dzięki czemu będziesz grać lepiej i zapewnić sobie pozycję na szczycie tabeli liderów gry. Zatrzymaj to.

Jak powiedzieliśmy w tym artykule, owca zapewni Ci najlepsze sposoby na zmniejszenie pingu. Ale wcześniej zobaczmy, jaki jest ping.

Co to jest ping?

Słowa ping i lag są często używane zamiennie, ale w świecie gry te dwa słowa mają różne znaczenia. Ping to miara szybkości, z jaką sygnał jest wysyłany do serwera i zwracany do konsoli do gier, ale opóźnienie oznacza to samo opóźnienie.

Istnieje oprogramowanie, które pozwala zmierzyć czas połączenia między serwerem a konsolą; Na przykład, jeśli grasz w grę walki, każdy wykonany przez Ciebie ruch jest wiadomością wysyłaną do serwera w celu ostrzeżenia, jeśli Twój ruch zostanie zgubiony lub wykonany na czas.

Może się to wydawać proste, ale jeśli ping jest wysoki, wiadomość zostanie opóźniona, przez co stracisz czas, a nawet staniesz się ofiarą ruchu przeciwnika i ostatecznie przegrasz grę.

Jak zmniejszyć ping

Ping służy do zapewnienia, że ​​odstęp czasu pomiędzy odebraniem i wysłaniem wiadomości pomiędzy konsolą do gier a serwerem gier wynosi milisekundy. Ponieważ jednak konsola do gier lub platforma, na której grasz, nie wysyła sygnałów radiowych i musi przechodzić przez oddzielny serwer, nazywa się to pingiem.
Co to jest wysoki ping?

Tutaj w grę wchodzi opóźnienie. Kiedy czas potrzebny na odebranie i retransmisję sygnału, powszechnie zwanego echem, jest długi, pojawia się opóźnienie lub zmniejszenie prędkości. Jeśli więc ktoś zapyta Cię, jakie jest Twoje opóźnienie, odnosi się ono do szybkości pingowania oraz szybkości i wydajności gry na Twoim urządzeniu.

Co to jest opóźnienie?

Teraz, gdy wiemy, czym jest ping, możemy zdefiniować opóźnienie jako okres pomiędzy wysłaniem a otrzymaniem wiadomości. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak zmniejszyć ping lub opóźnienia, ale zależy to od czynnika, który zwiększył ping lub opóźnienia. Aby zmniejszyć ping, musisz wypróbować różne metody, aby znaleźć ogólnie bardziej odpowiednie dla siebie rozwiązanie i przyspieszyć grę. Im wyższy ping, tym trudniej będzie grać. Ilość pingów i opóźnień ma duży wpływ na lepszą lub gorszą grę online.

CZYTAĆ:  Jak odblokować kogoś na Instagramie? Szybka porada

Jakie czynniki zwiększają ping?

Jeśli Twój ping jest zbyt wysoki, przyczyną może być jedna z poniższych. Oczywiście należy pamiętać, że ping jest złożonym problemem i zwykle równie trudno jest zidentyfikować dokładną przyczynę lub zapewnić rozwiązanie umożliwiające jego zmniejszenie.

Twój ping może mieć wpływ na wszystko, od ustawień sieci po dostawców usług, a nawet na to, gdzie mieszkasz. Oto tylko 4 główne przyczyny wzrostu pingu.

1- Serwer gry

Czasami przyczyną wysokiego pingu jest serwer gry. Choć dysponujemy szeroką gamą serwerów gier, to dzięki dostępnej technologii bardzo ważny jest wybór odpowiedniego serwera do gry. Jeśli znasz adres IP serwera, możesz połączyć się z nim przed grą i przetestować jego prędkość.

Ponadto, im bliżej serwera znajduje się Twoja lokalizacja lub konsola do gier, tym mniejsze pingowanie i szybsza rozgrywka. Jeśli Twój serwer był wystarczająco szybki i nie sprawiał problemów, spójrz na czynnik drugi.

2- Odległość od serwera

To jest całkiem jasne. Im bliżej serwera znajduje się konsola, tym szybsze jest połączenie internetowe, mniej pinów i tym płynniejsza gra w systemie. Jeśli więc Twoja lokalizacja jest zbyt daleko od głównego serwera, ze względu na odległość powinieneś spodziewać się prędkości pingowania wynoszącej 20 milisekund na 100 milisekund.

3- Wyrównanie sieci lub przepustowości

Kiedy mówimy o przepustowości, musimy wziąć pod uwagę kwestię utraty pakietów. Im większe marnotrawstwo, tym dłuższy czas pingowania.

Ten problem może wystąpić, ponieważ wielu użytkowników łączy się z określonym serwerem lub siecią, mając do przetworzenia długą listę rzeczy. Powoduje to niestabilność sieci w godzinach szczytu i zmniejsza się, gdy obciążenie jest zmniejszone.

Oczywiście gracze doskonale zdają sobie sprawę, że potrzebują dużej przepustowości, aby pobierać bardzo duże pliki i wysoką grafikę, aby grać w grę poza chmurami. Aby zapobiec pingowi, obniż jakość grafiki, aby zobaczyć znaczną zmianę w czasie trwania pingu.

Innym sposobem rozwiązania tego problemu jest monitorowanie sieci i wykrywanie godzin jej przeciążenia, aby w tych godzinach nie były pobierane żadne pliki, lub można skorzystać z innych metod opisanych w tym artykule, aby skrócić czas pingowania.

4- Jakość linii

Jest to bezpośrednio związane z procesem przesyłania danych. Liczba pingów zależy od szybkości wysyłania i odbierania wiadomości na danej ścieżce. Gdy tor jest bardziej odosobniony i otwarty, czas pingu maleje, a prędkość gry wzrasta i odwrotnie.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na prędkość pingu jest rodzaj używanego systemu. Jeśli konfiguracja Twojego komputera lub urządzenia nie jest odpowiednia dla konkretnej gry, podczas gry będziesz mógł napotkać duży ping.

Oczywiście możesz dokonać ustawień systemowych jako „szybkie ustawienia” i mieć dobrą konfigurację do gry. Pamiętaj, że samo to nie rozwiąże problemu z pingami, ponieważ dobry system do gier jest zawsze najlepszą opcją do uruchamiania wydajnych gier, a gry z wysoką grafiką zawsze mają dużo pingów.

Jak przetestować prędkość Internetu i czas pingowania? Wiele aplikacji online do testowania czasu pingowania, szybkości Internetu lub obu. Speedtest to popularny i przyjazny dla użytkownika przykład tego oprogramowania, które dobrze przeszło test.

Oprócz zapewnienia, że ​​będziesz pracować z Speedtest, oprogramowanie to regularnie dostarcza dokładnych statystyk dotyczących szybkości pingowania Twojego systemu i Internetu.

Oprócz tych funkcji oprogramowanie Speedtest pozwala porównać ze sobą prędkości pingowania różnych serwerów i wybrać najlepszą możliwą opcję, która odpowiada Twoim potrzebom lub silniejszym sygnałom.

Najbliższy serwer ma najkrótszy czas pingowania, ale pamiętaj, że im więcej osób korzysta z najbliższego serwera, tym więcej pingów będzie miał Twój system.

Inne przydatne platformy, które pozwalają przetestować ping i prędkość Internetu, to oprogramowanie internetowe — ja i speedmart.net, które mogą uzyskać dostęp do prędkości ping serwerów w pobliżu i na całym świecie. Przed wykonaniem testów prędkości Internetu i polecenia ping ważne jest ponowne uruchomienie całego odpowiedniego sprzętu i użycie kabla internetowego (kabla sieciowego) do komunikacji. Jeśli nie masz kabla sieciowego, nie będziesz mógł przetestować szybkości systemu; Powinieneś także mieć statystyki czasu pingowania przed i po procesie przesyłania sygnału z routera do Twojej lokalizacji.

Ponadto test pingu wykryje obszary w domu, w których Twój system ma krótszy czas pingowania, dzięki czemu możesz cieszyć się grą.

Dla niektórych pytanie brzmi: jaki jest związek między kablem sieciowym a zmniejszeniem liczby pingów? Odpowiedź jest bardzo prosta; a Połączenie przewodowe charakteryzuje się mniejszymi zakłóceniami i przepustowością niż połączenie bezprzewodowe. Ponadto połączenia przewodowe są bardziej poufne i prywatne niż sieci Wi-Fi.

Jaki jest najlepszy współczynnik pingu do uruchomienia gry online?

Jednostką miary wskaźników pingu są milisekundy, w skrócie ms, co jest bardzo krótkim opisem ogromnej zmiany w czasie gry. Jeśli jesteś zawodowym graczem w gry online, współczynnik pingu Twojego systemu powinien wynosić 20 milisekund lub mniej.

CZYTAĆ:  Jak usunąć media w telegramie

Rozmiar ten umożliwia konsoli do gier przesyłanie danych na serwer w rozsądny sposób. Oczywiście większość gier działa z szybkością pingowania wynoszącą 50 milisekund, a czasem mniejszą niż 100 milisekund.

Posiadanie współczynnika pingu wynoszącego 20 milisekund jest jak wygranie Pucharu Świata, ale w wielu przypadkach, gdy osiągnięcie tego współczynnika staje się trudne, w dalszej części tego artykułu przedstawimy proste rozwiązania umożliwiające zmniejszenie tego współczynnika.

Najlepsze sposoby na ograniczenie gier typu ping online

Ogólnie rzecz biorąc, zmniejszenie szybkości ping sprawi, że połączenie będzie szybsze i zapewni lepszą obsługę, a wykonując poniższe metody, będziesz w pełni świadomy tej różnicy.

1- Korzystanie z połączenia przewodowego (kabel sieciowy)

Od czasu pojawienia się technologii Wi-Fi komunikacja stała się szybsza, wyraźniejsza, silniejsza i dokładniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Istnieje jednak niewielka różnica między systemem Wi-Fi a systemami kablowymi, takimi jak Ethernet.

Chociaż sygnał bezprzewodowy jest pozbawiony sygnału, zamieniając Twój system w profesjonalną stację roboczą do gier z takimi funkcjami, jak brak zakłóceń, integralność sygnału i duża prędkość, jakość komunikacji z czasem spada.

Dlatego jeśli myślisz o uruchomieniu gry w sieci bezprzewodowej, zanim cokolwiek zrobisz, zamień ją na kablową sieć Ethernet, a najlepiej użyć do tego możliwie najkrótszego kabla. Im krótszy kabel:

Transmisja danych staje się bardziej jednolita dzięki sygnałowi
Twoje urządzenie jest mniej podatne na zakłócenia i zakłócenia powodowane przez inne urządzenia elektroniczne

Połączenie Ethernet jest szybsze i bardziej zintegrowane niż połączenie bezprzewodowe i charakteryzuje się mniejszą zmiennością.

Chociaż gracze korzystający z silnego połączenia bezprzewodowego nigdy nie zrozumieją różnicy między tymi dwoma typami połączeń, należy pamiętać, że jeśli podczas gry napotkasz utrzymujące się opóźnienia w sieci, sieci Ethernet znacznie lepiej naprawią te błędy niż sieci bezprzewodowe.

Po okablowaniu systemu upewnij się, że między systemem a lokalizacją modemu znajduje się jak najwięcej przeszkód, takich jak ściana, sufit i…, które powodują spadek sygnału. Jeśli to możliwe, zmniejsz maksymalnie odległość od modemu.

2- Zatłoczona przepustowość

„Maksymalnie dwie osoby są dobre, pozostałe trzy niech będą zajęte”! Ten prosty termin jest dobrym przykładem opisującym prędkość pingu. Jeśli Twoje połączenie internetowe jest mocne, ale masz problemy z opóźnianiem gry, sprawdź, co robią inne aplikacje systemowe.

Jeśli jedna lub więcej aplikacji pobiera, przesyła strumieniowo i przesyła strumieniowo duże programy online, współczynnik ping wzrośnie, a gra zostanie zakłócona.

Szybkość pingowania jest bezpośrednio powiązana z przepustowością i aplikacjami, których zużycie danych jest równoznaczne z uruchomieniem gry online i zwiększa liczbę pingów.

W rezultacie, aby skrócić czas pingowania, wszystkie uruchomione aplikacje, w tym Skype’a i Netflix, które zużywają dużo danych, powinny zostać zamknięte, podobnie jak inne gry, które mogą działać za kulisami Twojej głównej gry. , Zrób to.

Pamiętaj, że programy, które nie współpracują z Internetem, nie mają wpływu na Twój ping, natomiast strony, których nie potrzebujesz podczas uruchamiania gry, należy zatrzymać lub zamknąć.

Jeśli Twój modem znajduje się w miejscu, w którym inne osoby mogą uzyskać do niego dostęp, możesz ustawić limit czasu dla urządzeń łączących się z serwerem; Zmniejsza to obciążenie modemu, zwiększa prędkość linii i zmniejsza liczbę pingów. Jeśli nie jest to dla Ciebie możliwe, użyj prywatnej, niezakłócającej linii Ethernet.

3. Spróbuj połączyć się z serwerem lokalnym

Oczywiście ta metoda nie jest zbyt odpowiednia dla graczy, ale znacznie skraca czas pingowania. Łączenie się z serwerami lokalnymi jest bardzo łatwe ze względu na ich niewielką odległość od Twojej lokalizacji. Ponadto połączenie z siecią lokalną zwiększa wydajność i szybkość systemu.

4- Optymalizacja siły sygnału

Jeśli nie masz dostępu do sieci Ethernet, a ze względu na Twój styl gry musisz korzystać z sieci bezprzewodowej, lepiej pomyśleć o wzmocnieniu i optymalizacji siły sygnału swojej sieci.

Istnieje wiele programów, które mogą pomóc w szybszej i lepszej aktualizacji, ale dodatkowo potrzebujesz dobrego modemu, aby móc komfortowo wdrożyć proces redukcji pingów. Po przygotowaniu odpowiedniego modemu spróbuj wybrać miejsce jego instalacji, które nie będzie powodowało dodatkowego obciążenia i zakłóceń.

Umieść także modem Wi-Fi w najwyższym możliwym punkcie i dostosuj kąt anteny do 45 stopni, aby uzyskać bardziej stabilne, niskie oscylacje i szybkie połączenie. Zalecamy umieszczenie modemu jak najdalej od powierzchni, tak aby kąt sygnału WiFi był skierowany w stronę ziemi, a im wyższy modem, tym większa siła sygnału.

Szukając sposobu na zmniejszenie pingu w grach online, natknęliśmy się na film zatytułowany „Osiem bezpiecznych sposobów na przyspieszenie domowej sieci Wi-Fi”, który nieźle się ogląda.

CZYTAĆ:  5 sposobów szybkiego otwierania kalkulatora na komputerze Mac za pomocą skrótów klawiaturowych 2024

Na koniec lepiej przetestować test szybkości w trzech lub czterech różnych punktach domu, aby znaleźć najlepszą możliwą sytuację, w której moc sygnału modemu jest wyższa i cieszyć się płynną grą.

5- Zmień router (modem)

Po chwili włącz router i podłącz cały kabel; Przekierowanie może zająć trochę czasu, ale teraz twój router działa lepiej, a twój ping jest mniejszy. Możesz także zaktualizować oprogramowanie routera, ponieważ starsze oprogramowanie zakłóca jego działanie i zwiększa ping.

Jeśli router jest stary, nie może uruchamiać aplikacji wymagających dużej liczby połączeń, co zwiększa liczbę pingów. Posiadanie silnego routera skutecznie zarządza obciążeniem i znacznie zmniejsza ping.

6- Nie używaj serwerów proxy i VPN

Jeśli Twój serwer proxy i VPN są aktywne podczas przeglądania Internetu, pamiętaj, że musisz je wyłączyć podczas gry. Sieci VPN przekierowują Twoje urządzenie na serwer VPN przed komunikacją z serwerem gry. Oznacza to, że im dalsza jest ścieżka serwera VPN, tym dłuższa jest odpowiedź i wyższy ping. Dlatego przed rozpoczęciem jakiejkolwiek gry wyłącz VPN i usługi proxy na urządzeniu, w które chcesz grać, zwiększy to prędkość systemu i zmniejszy ping.

7. Wyczyść system za pomocą programu antywirusowego

Gry online mogą zainfekować Twój system. Nawet profesjonalni gracze czasami ignorują ten problem i wyłączają program antywirusowy, aby zagrać w konkretną grę. Powinieneś wiedzieć, że gdy wirus dostanie się na Twoje urządzenie, system rozpoczyna walkę o jego zniszczenie, co powoduje opóźnienia (spowolnienie) systemu i zwiększenie pingu.

Jeśli więc zauważysz, że Twój system nadal działa wolno, nawet ze świetnym routerem, siecią Ethernet i innymi rzeczami, może to być spowodowane wirusem lub innym złośliwym oprogramowaniem w systemie.

Aby zapobiec temu problemowi, zainstaluj niezawodne oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem na swoim komputerze lub urządzeniu do gier, aby regularnie skanować w poszukiwaniu złośliwych wirusów i chronić swoje urządzenie.

Ponieważ jednak złośliwe oprogramowanie działa również na dużych ilościach danych, najlepiej je wyłączyć podczas gry, aby zmniejszyć ping.

8. Skontaktuj się ze swoim wsparciem ISP

Po krótkim omówieniu pingu i sposobów jego zmniejszania na początku tego artykułu, nadszedł czas, aby zastosować to, czego się nauczyliśmy. Jeśli o określonych porach dnia zauważysz, że ciągle pingujesz na wysokim poziomie, oznacza to, że ruch na linii jest zbyt duży, co zmniejszy szybkość i wydajność Twojego systemu. Jeśli płacisz za usługi, dobrym pomysłem jest zgłoszenie tych błędów do pomocy technicznej dostawcy usług internetowych w celu sprawdzenia.

Jeśli jednak jesteś stale informowany o tych usterkach, ale nie podejmujesz żadnych działań, czas zmienić dostawcę usług internetowych lub wybrać niezawodną usługę poza swoim miejscem zamieszkania.
Przedstawiamy specjalne produkty redukujące ping

Oprócz wspomnianych powyżej strategii redukcji pingu, dostępne są akcesoria, które mogą pomóc w zmniejszeniu pingu.

Wybór odpowiedniego modemu do gry – Aby skoordynować zużycie energii i mocy w grze, potrzebujesz modemu o dużej mocy. Modemy do gier zwiększają siłę sygnału i zapewniają dedykowaną przepustowość dla takich działań. Zobacz listę tych modemów i ceny tutaj

Adaptery Ethernet – Adaptery zapewniają wysokiej jakości adapter liniowy o wysokiej wydajności dla Twojego urządzenia do gier. Powinieneś mieć dwa adaptery, jeden na modemie, a drugi blisko konsoli do gier. Zwiększy to prędkość i zmniejszy ping. Cena i zakup

Kable USB ze złotym gniazdem – choć niektórzy twierdzą, że nie ma to większego efektu, donoszono, że kable USB ze złotym gniazdem zmniejszają ping i przyspieszają urządzenia do gier. Najpopularniejszym kablem jest Cat 8, który może oferować prędkości 40 GBPS i MHS 2000. Cena i zakup

W końcu

Wreszcie, ping to słowo, które każdy gracz powinien znać, a priorytetem powinno być jego zmniejszenie. Niezależnie od modemu lub systemu, którego używasz, musisz upewnić się, że minimalizujesz czas pingowania. Jeśli więc twój ping jest wyższy niż 100 milisekund, na pewno będziesz opóźniony i nie będziesz mógł już łatwo grać.

Chociaż koncepcja pingowania jest bardziej odpowiednia dla gier i graczy, ważne jest, aby wiedzieć, że wyrządza on więcej szkody wydajności systemu, niż większość ludzi myśli.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie lenevoPobieranie premium motywów WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=