Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Dowiedz się, jak utworzyć wiadomość e-mail w panelu C

Tworzenie wiadomości e-mail w C-Panel może początkowo wydawać się niejasne i skomplikowane, ale obejmuje najprostsze kroki i ustawienia. Administracyjne e-maile oparte na nazwie domeny Twojej witryny są ogólnie wysoko cenione przez Twoich klientów i partnerów biznesowych. Z drugiej strony taki e-mail będzie Ci potrzebny, aby aktywować niektóre funkcje na swojej stronie. Utwórz hosty poczty e-mail. Nauczymy Cię, jak to zrobić

Domyślnie logując się do C Panel nie masz aktywnego konta e-mail. Twoja podstawowa nazwa użytkownika może wyglądać na skonfigurowaną jako adres e-mail, ale jeśli chcesz z niej korzystać, musisz ją dodać jako adres e-mail konta w panelu C.

Czego będziesz chciał w tym artykule:

Od 2018 r. ponad 3 miliardy ludzi korzysta z poczty elektronicznej. Konto e-mail jest jednym z najważniejszych elementów Twoich danych kontaktowych, które często są potrzebne do wielu czynności w Twoim życiu. Możesz tworzyć konta e-mail reprezentujące nazwę domeny Twojej witryny, uzyskiwać dostęp do poczty e-mail za pośrednictwem bezpłatnego internetowego klienta poczty e-mail lub korzystać z preferowanego klienta poczty e-mail (takiego jak Outlook, Mozilla Thunderbird lub Apple Mail).

  • Kroki, aby utworzyć wiadomość e-mail w hostingu panelu C
  • Wniosek
  • Często Zadawane Pytania

Kroki, aby utworzyć wiadomość e-mail w hostingu panelu C

Krok 1: Zaloguj się do panelu C

Wejdź do panelu C. Istnieją różne sposoby wejścia do Panelu C. Na przykład możesz https://przykładowadomena.com:2083; wpisz domenę swojej witryny w polu domeny przykładowej.

CZYTAĆ:  Jak chronić witrynę WordPress przed hakerami (17 porad ekspertów)

Krok 2: Zaloguj się do kont e-mail

Przewiń w dół w cPanel, aż znajdziesz ikonę Konta e-mail. Następnie kliknij ikonę po jej znalezieniu.

Konto e-mail w panelu C

Krok 3: Utwórz e-mail

Na tej stronie zobaczysz konta e-mail, które zostały utworzone do tej pory. Jeśli istnieją już konta, zostaną one wymienione tutaj. Kliknij przycisk „Utwórz”.

Utwórz wiadomość e-mail w panelu C

Krok 4: Wybierz domenę

W tym kroku na monitorze pojawi się okno Utwórz konto e-mail. Wybierz domenę lub domeny, których chcesz używać dla swojego konta e-mail. Jeśli masz wiele domen na tym koncie hostingowym, kliknij menu rozwijane i wybierz żądaną domenę. Jeśli na tym koncie korzystasz tylko z jednej domeny, pojawi się tylko ta domena i będziesz mógł kontynuować tworzenie poczty w Panelu C i przejść do kolejnego kroku.

Wybierz domenę podczas tworzenia wiadomości e-mail na panelu C

Krok 5: Utwórz nazwę użytkownika

Wprowadź żądaną nazwę użytkownika lub nazwę użytkownika w tym polu. Wybrana przez Ciebie nazwa domeny lub tak zwana domena zostanie automatycznie dodana do Twojego adresu e-mail. Pamiętaj, że w wiadomości e-mail możesz używać wyłącznie liter, cyfr, kropek, myślników i podkreśleń. Pamiętaj, że nazwa użytkownika może mieć tylko 64 znaki.

Utwórz nazwę użytkownika e-mail w Cpanel

Wszystko, co musisz wiedzieć o administratorze bezpośrednim

Krok 6: Utwórz hasło

Następną opcją jest ustawienie hasła lub hasła do konta e-mail. W tym polu możesz wpisać żądane hasło lub wysłać link na adres e-mail użytkownika, aby użytkownik mógł ustawić dla siebie prywatne hasło za pośrednictwem linku przesłanego na jego adres e-mail. Aby aktywować hasło poprzez przesłanie linku na inny adres e-mail, należy zaznaczyć opcję „Podaj alternatywny adres e-mail”.

Utwórz silne hasło

CZYTAĆ:  Kliknij Google Gravity. Czuję się szczęśliwy

Krok 7: Skonfiguruj miejsce do przechowywania

Następną opcją jest wybranie Miejsca do przechowywania. Domyślnie ilość miejsca na dysku jest ustawiona na 250 MB. Jest to ilość miejsca, jaką konto e-mail może zajmować na serwerze. Możesz zmienić tę wartość lub pozwolić, aby Twoje konto e-mail zajmowało miejsce na czas nieokreślony, wybierając opcję Bez ograniczeń.

Skonfiguruj miejsce do przechowywania poczty e-mail w panelu C

Krok 8: Automatycznie utwórz folder

Po skonfigurowaniu miejsca na koncie e-mail zobaczysz opcję „Automatycznie twórz foldery dla adresowania Plus”. Jeśli korzystasz z Adresowania Plus, ta opcja umożliwia automatyczne tworzenie folderów. Możesz także wybrać opcję odwrotną, aby nie tworzyć folderu automatycznie.

Automatyczne tworzenie folderów

Krok 9: Pozostań na stronie!

Możesz także wysłać do użytkownika wiadomość powitalną, która uczy jak skonfigurować usługę klienta pocztowego. Oczywiście domyślnie ta opcja jest zaznaczona. Jeśli nie chcesz wysyłać wiadomości e-mail, odznacz to pole.

Krok 10: Ostatni krok

Kliknij niebieski przycisk o nazwie „Utwórz”, aby utworzyć konto. Jeśli chcesz pozostać na tej samej stronie po utworzeniu wiadomości e-mail, zaznacz opcję „Pozostań na tej stronie po kliknięciu Utwórz”.

Jak utworzyć wiadomość e-mail w panelu C

Wniosek

Gratulacje! Teraz możesz utworzyć wiadomość e-mail w panelu C! Zawsze możesz utworzyć wiele kont e-mail w cPanel z zakupioną domeną dla różnych sekcji. Adres e-mail będzie oparty na Twojej domenie, na przykład twoja [email protected]. Wygląda bardziej profesjonalnie niż zwykła domena Gmail czy Yahoo i jest łatwiejsza do zapamiętania. Chociaż istnieje kilka bezpłatnych opcji tworzenia kont e-mail, korzyści płynące z korzystania z tej usługi są ogromne. Możesz skalować swoją aplikację w zależności od bieżących potrzeb i cieszyć się oczekiwaną wysoką wydajnością.

Często Zadawane Pytania

Z jakiego adresu e-mail korzysta C Panel?

Usługa hostingu poczty e-mail cPanel to popularny host poczty e-mail, który umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail i zarządzanie kontami e-mail za pośrednictwem poczty internetowej i klientów poczty e-mail (Outlook, Thunderbird, Mail).

CZYTAĆ:  Jak rozmyć tło w programie Illustrator?

Jak uzyskać dostęp do poczty e-mail w panelu C z Gmaila?

Aby to zrobić, przejdź do strony rejestracji konta Google. Miałem nadzieję, że możesz wpisać swoje imię i nazwisko, a następnie kliknąć Użyj mojego obecnego adresu e-mail zamiast wpisywać nowy. Następnie wpisz adres e-mail cPanel, który połączyłeś z kontem Gmail i wybierz hasło. Kiedy skończysz, kliknij Dalej.

Jak przekazać pocztę e-mail z panelu C do programu Outlook?

  • Wejdź do panelu C.
  • W sekcji Poczta kliknij opcję Przesyłki dalej.
  • Kliknij opcję Dodaj usługę przesyłania dalej domeny.
  • Z rozwijanego pola wybierz domenę, z której chcesz przekazywać dalej pocztę. Następnie wpisz domenę, którą chcesz przekierować.
  • Kliknij opcję Dodaj usługę przesyłania dalej domeny.

Jak przekazać wiadomość e-mail do Panelu C?

Przejdź do interfejsu cPanel Forwarders ( cPanel >> Strona główna >> E-mail >> Forwardery ). W menu Zarządzanie wybierz domenę, której e-maile chcesz przekazywać dalej. W menu Utwórz usługę przesyłania dalej konta e-mail kliknij opcję Dodaj usługę przesyłania dalej domeny. Pojawi się interfejs Dodaj nową usługę przesyłania dalej domeny.

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie XiaomiPobieranie premium motywów WordPressdarmowy kurs on-line