Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zainstalować ADB i Fastboot na komputerze

Jedną z najlepszych funkcji Androida jest to, że możesz szybko przyspieszyć jego działanie i dostosować system operacyjny według własnych upodobań.

ADB i Fastboot Jednak dostosowywanie to nie jedyna funkcjonalność tego systemu operacyjnego, a jego możliwości wykraczają poza to.

Jedną z rzeczy, które musisz wiedzieć o Androidzie, jest to, że jeśli chcesz wprowadzić w nim zmiany lub zainstalować system operacyjny, być może będziesz musiał to zrobić za pośrednictwem ADB i fastboot.

Jesteśmy z Tobą w tym artykule, ucząc Cię, jak zainstalować ADB i Fastboot na swoim komputerze komputer więc możesz to zrobić szybko. Wykonaj kroki opisane w tym samouczku.

Jak zainstalować ADB i Fastboot na komputerze

Narzędzia fastboot i ADB służą do zmiany systemu operacyjnego Android. Narzędzia te są również pomocne podczas flashowania fabrycznego systemu operacyjnego i wprowadzania trybów odzyskiwania. Możesz zainstalować ADB i Fastboot na swoim komputerze bez żadnych skomplikowanych procedur. Jeśli chcesz zainstalować je na swoim komputerze, wykonaj poniższy prosty proces.

Tuż przed rozpoczęciem powinieneś wiedzieć, że proces ich instalacji był w przeszłości znacznie bardziej skomplikowany, ponieważ trzeba było zainstalować kilka sugestii, nie wiedząc, jak zacząć.

Ponadto możesz zainstalować ADB tylko w jednym katalogu, co oznacza, że ​​jeśli chcesz używać ADB, możesz to zrobić tylko w tym konkretnym katalogu i gdziekolwiek indziej.

Jednak w ciągu ostatnich kilku lat Android ogólnie ewoluował, a jego narzędzia stały się znacznie lepsze. Nauka instalacji ADB i Fastboot na naszym komputerze skupia się na całym systemie ADB, którego instalacja zajmuje tylko kilka sekund, a po zainstalowaniu wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować wiersz poleceń w dowolnym miejscu na komputerze i rozpocząć korzystanie z ADB. Zatem bez dalszej dyskusji przyjrzyjmy się, jak zainstalować ADB i fastboot na komputerze.

CZYTAĆ:  Jak używać podpowiedzi jako mikrointerakcji

Kroki do pracy

W tym miejscu należy pamiętać, że pakiet instalacyjny zawiera również wszystkie globalne sterowniki potrzebne dla Twojego konkretnego urządzenia, więc nie musisz się martwić instalacją oddzielnych sterowników.

Jednym ze sposobów sprawdzenia, czy udało Ci się zainstalować fastboot i ADB, jest otwarcie wiersza poleceń w dowolnym miejscu na komputerze i wpisanie frazy ADB, a jeśli instalacja się powiedzie, na stronie wiersza poleceń zobaczysz zestaw kodów.

Co sądzisz o instalacji ADB i Fastboot na komputerze? Czy ten poradnik był dla Ciebie pomocny? Jakie jeszcze wskazówki możesz dodać do naszej historii? Prosimy o przesłanie nam swoich komentarzy i informacji na ten temat.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobieranie premium motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmobezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie redmiPobieranie premium motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo