Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zmienić postawę odbijania w MLB The Show 23

Jeśli jesteś fanem baseballu lub nawet zagorzałym graczem, wiesz, że MLB The Show oferuje najbardziej realistyczną serię gier symulacyjnych, która oferuje ekscytującą rozgrywkę i mnóstwo niesamowitych funkcji. Seria ta trwa już od jakiegoś czasu, a jej najnowszą odsłoną jest MLB The Show 23.

Gra posiada złożoną mechanikę, która pozwala dostosować sposób gry w baseball, a jedną z nich jest wybór pozycji do walki. Ponieważ odbijanie i zdobywanie punktów będzie stanowić znaczną część tego sportu, mądrze będzie poeksperymentować z postawami pasującymi do preferowanego stylu gry i meczu.

W grze dostępnych jest wiele pozycji odbijania, w tym ogólna, byli gracze i obecni gracze. Najlepiej będzie przyjąć postawę zapewniającą idealną równowagę pomiędzy siłą i zdolnością do nawiązania kontaktu z piłką, gdy chcesz zdobywać punkty. W tym przewodniku dowiesz się, jak zmienić postawę odbijania w grze MLB The Show 23.

Jak zmienić postawę odbijania w MLB The Show 23

Jak zmienić postawę odbijania w MLB The Show 23

Jeśli ciekawi Cię, czy możesz zmienić swoją postawę odbijania w MLB The Show 23, z przyjemnością dowiesz się, że jest to możliwe. Możesz dokonać zmian w postawie odbijania podczas tworzenia postaci lub w trakcie gry. Do wyboru są różne opcje. Jeśli chcesz zmienić postawę odbijania, oto kroki, które musisz wykonać:

  • Uruchom grę
  • Następnie przejdź do Ustawień
  • Następnie kliknij Wygląd
  • Wybierz opcję Ruch i dźwięki
  • Poszukaj kreatora postawy odbijania

Znajdziesz tu szeroką gamę postaw odbijania, a niektóre z nich zostały zaczerpnięte od prawdziwych graczy. Każda postawa odbijania pomaga graczom wyglądać inaczej podczas meczów, szczególnie podczas walki. Możesz eksperymentować z rotacją dłoni, przesunięciem bioder, przesunięciem dłoni, przesunięciem przedniego łokcia i nie tylko. Pamiętaj, że każda postawa odbijania będzie miała inne animacje i gracze mogą je wypróbować jedną po drugiej, aby wybrać najlepszą postawę dla swojej postaci.