Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zrobić zrzut ekranu w Google Pixel 7a (proste kroki)

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Androida, czy iOS, wiesz, jak istotna może być funkcja zrzutów ekranu. Może pomóc Ci zapisywać wszystko, od ważnych szczegółów rozmowy po śmieszne memy i nie tylko.

To samo tyczy się użytkowników Pixela 7a. Na szczęście istnieje wiele sposobów na zrobienie zrzutu ekranu w Google Pixel 7a. Jeśli kupiłeś nowego Pixela 7a i masz problem z robieniem zrzutów ekranu, ten poradnik będzie dla Ciebie pomocny. W tym poradniku dowiesz się jak zrobić zrzut ekranu na Google Pixel 7a.

Rozumiemy, że zrobienie zrzutu ekranu może dla większości wydawać się proste, ale dla niektórych jest to wyzwanie, szczególnie w przypadku zmiany urządzenia na nowe, takie jak Google Pixel 7a. Nie bój się! Ten przewodnik przeprowadzi Cię przez cztery różne metody robienia zrzutów ekranu na swoim Google Pixel 7a.

Każda technika jest przyjazna dla użytkownika i zaprojektowana tak, aby proces ten był prosty, nawet dla tych, którzy nie są obeznani z technologią.

Jak zrobić zrzut ekranu za pomocą przycisków sprzętowych

Jak zrobić zrzut ekranu w Google Pixel 7a (proste kroki)

Najpopularniejszym sposobem zrobienia zrzutu ekranu w Google Pixel 7a będzie użycie kombinacji przycisków sprzętowych. Oto jak możesz to zrobić –

  • Przejdź do obrazu, który chcesz przechwycić na swoim Pixelu 7a
  • Jednocześnie musisz nacisnąć przyciski zasilania i zmniejszania głośności

Jak zrobić długi zrzut ekranu w Google Pixel 7a

Nie wszystkie zrzuty ekranu muszą ograniczać się do treści widocznych na ekranie. Jeśli aplikację lub witrynę można przewijać, przewijanie zrzutów ekranu lub długich zrzutów ekranu może umożliwić wydłużenie ekranu i uchwycenie czegoś więcej niż tylko ekranu na jednym obrazie. Ta opcja będzie działać w aplikacjach i witrynach internetowych, które można przewijać. Oto jak zrobić długi zrzut ekranu –

  • Przejdź do strony, na której chcesz zrobić zrzut ekranu (pamiętaj, że musi to być strona lub aplikacja z możliwością przewijania, w przeciwnym razie ta funkcja nie będzie działać)
  • Zrób zrzut ekranu za pomocą przycisku zasilania i zmniejszania głośności
  • Po wyświetleniu podglądu zrzutu ekranu wybierz obok niego opcję „Przechwyć więcej”.
  • Następnie przeciągnij krawędzie, aby zrzut ekranu był tak szeroki lub długi, jak chcesz
  • Po zakończeniu naciśnij „Zapisz”