Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Samouczek instalacji Drupala w Direct Admin

W tym artykule chcemy Cię nauczyć, jak Twój bezpośredni administrator może mieć profesjonalną witrynę. Jednym z ważnych obszarów programowania jest projektowanie stron internetowych. Ale jeśli możesz twierdzić, że zaprojektowałeś profesjonalną, a jednocześnie prostą witrynę do korzystania z systemów zarządzania treścią. Drupal jest jednym z takich systemów. Instalując Drupala, będziesz mieć dostęp do funkcji profesjonalnego, wydajnego, szybkiego i wszechstronnego systemu zarządzania treścią.

Zanim udostępnisz tutorial dotyczący instalacji Drupala w Direct Admin, lepiej zapoznać się z niektórymi funkcjami, które zapewnia ten system. Czym jest Drupal i jakie ma funkcje przekonają Cię do jego instalacji.

instalacja Drupala korzyści

Drupal to system zarządzania treścią oparty na języku programowania PHP. Systemy zarządzania treścią (CMS) umożliwiają użytkownikom edycję, dodawanie lub usuwanie treści ze strony internetowej za pomocą przeglądarki na telefonie, tablecie lub komputerze. Instalując Drupala, otrzymasz edytowalne jądro, za pomocą którego możesz edytować wygląd witryny i dodawać do niej różne moduły, aby uczynić witrynę taką, jaką chcesz.

Oprócz wyglądu, instalacja Drupala w Direct Admin daje Ci potężny panel, za pomocą którego możesz zarządzać witryną i edytować jej zawartość. Ten system zarządzania treścią daje Ci możliwości profesjonalnego edytora strony lub redaktora, umożliwiającego zaprojektowanie strony internetowej w dowolny sposób.

Przeczytaj: Przekierowanie 301? Dowiedz się, jak korzystać z przekierowania 301

Oprócz tego instalacja Drupala w Direct Admin pozwala na profesjonalną kontrolę i zarządzanie przepływem pracy oraz publikowaniem treści. Oprócz tych funkcji możesz zwiększyć interakcję witryny z użytkownikami, zarządzając forami i ustawiając różne poziomy dostępu. System ten zapewnia również atrakcyjne funkcje do pracy z różnymi adresami URL. Możliwość dostosowania adresu URL tego systemu nie jest dostępna w żadnym innym systemie zarządzania treścią.

CZYTAĆ:  Samouczek weryfikacji dwuetapowej CPanel

Instalując Drupala w Direct Admin i mając WordPress, możesz profesjonalnie i idealnie zaprojektować i wdrożyć dowolną witrynę, od sklepów, przez strony edukacyjne, po serwisy informacyjne.

Teraz, gdy najważniejsze zalety Drupala CMS zostały już zidentyfikowane, najlepiej jest dokładnie zapoznać się z etapami instalacji Drupala w Direct Admin.

Kroki instalacji Drupala w Direct Admin

 1. Pierwszym krokiem do instalacji Drupala jest jego pobranie. Oficjalna strona jest najlepszym i najbardziej niezawodnym źródłem pobierania tego systemu lub dowolnego innego systemu. Przejdź więc do drupal.org i wybierz opcję pobierania z menu Wypróbuj Drupal.
  Uruchomienie Drupala
 2. Na dole nowej strony link do pobrania znajduje się w niebieskiej opcji Pobierz Drupal.zip. Pobierz plik zip, aby zainstalować Drupala w trybie Direct Admin.
  Pobierz DrupalaDowiedz się, jak pobrać
 3. Musisz teraz przesłać pobrany plik do swojego hosta. Aby to zrobić, zaloguj się do hosta administratora bezpośredniego.
  Zaloguj się do bezpośredniego administratoraZainstaluj Drupala na Direct Admin
 4. W sekcji System i pliki kliknij Menedżer plików.
  Ustawienia bezpośrednie administratoraBezpośrednie ustawienia administratora dla instalacji Drupala
 5. Po wejściu na stronę Menedżera plików zobaczysz przed sobą kilka folderów. Wejdź do folderu Domeny, aby przesłać plik ZIP w głównej ścieżce witryny.
 6. Na nowej stronie kliknij żądany folder domeny. Następnie kliknij folder Public_html na wybranej stronie domeny.
  Skonfiguruj administratora bezpośredniegoPubliczne ustawienia HTML
 7. Teraz musisz przesłać swoje pliki na nową stronę, która się otworzy. W tym celu kliknij zieloną opcję Prześlij plik znajdującą się w lewym dolnym rogu strony.
  Prześlij plik do folderu publicznegoZainstaluj Drupala w Direct Admin
 8. W polu Prześlij pliki kliknij zieloną strzałkę, aby wybrać i przesłać żądany plik. Następnie kliknij Prześlij i poczekaj na zakończenie procesu przesyłania pliku. Jeśli proces przesyłania zakończy się pomyślnie, na ekranie pojawi się komunikat o pomyślnym przesłaniu.
  Udostępnianie plikuJeśli został przesłany, otrzymasz wiadomość o powodzeniu.
 9. Wróć do folderu public_html, aby wyświetlić plik zip Drupala. Kliknij opcję Wyodrębnij.
 10. System daje przegląd tego, co ma zostać zdekompresowane. Kliknij ponownie opcję Wyodrębnij, aby rozpocząć operację. W wyniku tej operacji w folderze public_html zostanie utworzony nowy folder o tej samej nazwie co plik zip Drupala. Kliknij na to.
 11. Kliknij odpowiednio Wybierz, Dodaj do schowka i na końcu Wyższy poziom.
  dodaj do schowkaKontynuuj ustawienia bezpośredniego administratora.
 12. Teraz kliknij opcję Przenieś pliki schowka tutaj w prawym dolnym rogu strony. Zostaniesz zapytany, czy istniejące pliki mogą zostać nadpisane. Kliknij OK. Pamiętaj, aby usunąć folder Drupala i plik ZIP. Wybierz je i kliknij Usuń.
  Przepisz plikiUsuń folder Drupal i plik zip.
 13. Po rozpakowaniu pliku zip w Direct Admin, musisz utworzyć nową bazę danych, aby zainstalować Drupala. Na stronach hostingu Direct Admin wejdź do panelu sterowania i wybierz Zarządzanie MySQL w sekcji Twoje konto.
  Ustawienia MysqlaMoje ustawienia SQL w bezpośrednim administratorze
 14. Na nowej stronie kliknij opcję Utwórz nową bazę danych. Wprowadź nazwę bazy danych, nazwę użytkownika i hasło. Na koniec kliknij Utwórz.
  Instalacja DrupalaZbuduj bazę danych w MySQL
 15. Masz teraz wszystkie niezbędne wymagania wstępne, aby zainstalować Drupala w trybie Direct Admin. Teraz otwórz przeglądarkę i wprowadź adres swojej witryny. Zobaczysz, że wejdziesz w ustawienia instalacji Drupala.
 16. Na stronie, która się otworzy, wybierz żądany język. Perski jest jednym z języków obsługiwanych przez Drupala. Po wybraniu języka kliknij Zapisz i kontynuuj.
  Instalacja DrupalaKliknij OK i kontynuuj.
 17. System poprosi Cię o wybranie jednego z domyślnych profili do zainstalowania w następnym kroku. Kliknij opcję Standard, a na koniec kliknij Zapisz i kontynuuj.
  نضب نورپالWybierz profil Drupala
 18. W kolejnym kroku, po sprawdzeniu wymagań lub wymagań związanych z instalacją Drupala, jeśli nie ma problemu, należy wybrać opcję Kontynuuj mimo to, aby przejść do kolejnego kroku.
  Instalacja DrupalaKliknij Kontynuuj
 19. Musisz wprowadzić informacje o bazie danych utworzonej w poprzednich krokach. Następnie kliknij Zapisz i kontynuuj.
  Wprowadzanie danych do bazy danychPo wprowadzeniu informacji kliknij Kontynuuj.
 20. Na etapie konfiguracji witryny zostaniesz poproszony o podanie informacji o witrynie, w tym jej nazwy i adresu e-mail. Na dole strony zostaniesz poproszony o wybranie nazwy użytkownika i hasła, aby zalogować się do Drupala.
  Instalacja DrupalaWpisz swoją nazwę użytkownika i hasło w Drupalu.
 21. Jeśli poprawnie wykonałeś wszystkie poprzednie kroki, Drupal zostanie pomyślnie zainstalowany w Direct Admin.
CZYTAĆ:  Zmień numer telefonu Gmaila; Samouczek dotyczący aktualizacji Gmaila dla telefonów komórkowych

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPress za darmoZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie CoolpadaPobierz motywy WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmo