Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Szkolenie z tworzenia baz danych w Direct Admin

W tym samouczku dowiesz się, jak utworzyć bazę danych na hoście DirectAdmin i jak utworzyć bazę danych na hoście DirectAdmin. Znaczenie bazy danych w języku perskim to baza danych i w rzeczywistości jest to zbiór informacji o regularnej strukturze. Zwykle stosuje się model relacyjny, w którym każdy zawiera serię tabel. Tabele te są czasami powiązane ze sobą i zawierają informacje o użytkowniku, takie jak nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail oraz jego imię i nazwisko lub logi skryptów lub niektóre ustawienia. Jest zapisywany z wtyczek. Aby zainstalować większość systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress i Joomla, potrzebujesz nazwy, nazwy hosta, nazwy użytkownika i hasła, aby uzyskać dostęp, więc w tym samouczku, z bazy wiedzy Hostfa, utwórz i usuń oraz dodaj nową nazwę użytkownika. Aby uzyskać dostęp do hosta DirectAdmin, dowiesz się.

Szkolenie z budowania bazy danych na hoście Direct Admin

Aby utworzyć na hoście Direct Admin, musisz najpierw zalogować się na swoim hoście. Dlatego po zakup gospodarzazaloguj się do swojego hosta, korzystając z instrukcji opisanych w samouczku wejście do bezpośredniego panelu administracyjnego i kliknij opcję Zarządzanie MySQL, podobnie jak na obrazku poniżej.

Teraz na tym etapie utwórz na hoście bezpośredniego administratorakliknij opcję Utwórz nową bazę danych.

Tworzenie bazy danych na hoście bezpośredniego administratora. Tworzenie bazy danych DirectAdmin

Na tym etapie wejdziesz na nową stronę podobną do poniższej ilustracji. W polu obok nazwy bazy danych musisz nazwai w polu obok Nazwa użytkownika bazy danych, nazwa użytkownika baz danychi na koniec naprzeciwko Nazwa użytkownika Hasło i Potwierdź Hasło, odpowiednie hasło. Wprowadź nazwę użytkownika i powtórz. Jeśli klikniesz opcję Losowe, użyjesz losowego hasła utworzonego przez administratora Host Direct. Sugeruję skorzystanie z tej funkcji do utworzenia hasła, ponieważ będziesz mieć silne hasło.

CZYTAĆ:  Analityka Big Data: uwalnianie mocy danych

Tworzenie bazy danych na hoście bezpośredniego administratora. Tworzenie bazy danych DirectAdmin

Ponadto możesz użyć poprzednich nazw użytkowników zamiast tworzyć nową nazwę użytkownika. Na obrazku poniżej zostały już utworzone dwie nazwy użytkowników; możesz wybrać jeden z nich i pozwolić mu uzyskać dostęp do nowego.

Tworzenie bazy danych na hoście bezpośredniego administratora. Tworzenie bazy danych DirectAdmin

Następnie, naciskając przycisk Utwórz bazę danych, poczekaj kilka sekund na załadowanie nowej strony.

Tworzenie bazy danych na hoście bezpośredniego administratora. Tworzenie bazy danych DirectAdmin

Jak widać na obrazku poniżej, baza danych została utworzona, a Hasło zostanie wyświetlone wraz z resztą wprowadzonych informacji.

Tworzenie w hoście bezpośredniego administratora. Tworzenie DirectAdmina

Aby przeglądać bazy usług hostingowych możesz kliknąć TUTAJ zgodnie z obrazkiem poniżej.

Tworzenie w hoście bezpośredniego administratora. Tworzenie DirectAdmina

Kolumna Wybierać a następnie kliknij przycisk Usuń.

Tworzenie bazy danych na hoście bezpośredniego administratora. Tworzenie konta DirectAdmin

Po tym kroku zostanie on usunięty i nie będzie można go odzyskać. Chyba że wykonałeś kopię zapasową na swoim hostingu lub poprosiłeś firmę hostingową o przywrócenie najnowszej kopii zapasowej, aby móc przywrócić.

Teraz, gdy znasz już tworzenie i usuwanie baz danych w Direct Admin, możesz zainstalować system zarządzania treścią lub CMS, taki jak WordPressa lub Joomla i uruchom swoją witrynę w serwisie hostingowym. W poniższych tutorialach metody logowania do PHPMyAdmin i niektóre błędy, które mogą wystąpić, zostaną przedstawione wizualnie. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego samouczka, chętnie zadamy je w sekcji komentarzy, abyśmy mogli jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania.

Pobieranie premium motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPressudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobierz motywy WordPress za darmokurs udemy do pobrania za darmo