Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Zainstaluj Androida 8.1 Oreo na Sony Xperia Z3/Compact z CarbonRom (cr-6.1)

Przewodnik krok po kroku dotyczący pobierania i instalowania systemu Android 8.1 Oreo na Sony Xperia Z3/Compact z CarbonRom (cr-6.1): Cześć przyjaciele! Dzisiaj mamy świetną wiadomość dla wszystkich użytkowników Sony Xperia Z3. Niedawno ukazała się najnowsza aktualizacja CarbonROM (cr-6.1), która stała się natychmiastowym hitem. Dzisiaj porozmawiamy o CarboROM (cr-6.1) i o tym, jak łatwo go zainstalować na dowolnej Sony Xperia Z3. Niestandardowe ROMy, takie jak Lineage OS, Resurrection Remix, a nawet CarbonROM (cr-6.1) to niezwykle potężne ROMy, które sprawiają, że Twoje urządzenie jest znacznie potężniejsze, wydajniejsze i zdolne niż wcześniej, a jednocześnie zapewniają całkowitą kontrolę nad urządzeniem. Ta aktualizacja CarbonROM (cr-6.1) jest oparta na kodzie źródłowym Androida 8.1 Oreo i zawiera kilka naprawdę niesamowitych funkcji.

Sony Xperia Z3 posiada 5,2-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości Full HD 1920x1080p, stosunku ekranu do obudowy wynoszącym 70,9% i gęstości 424 PPI. Wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 2,5 GHz Krait 400, procesor graficzny Adreno 330, 3 GB RAM i 16/32 GB pamięci ROM. Jest wyposażony w oprogramowanie wewnętrzne Android 4.4.4 KitKat (z możliwością aktualizacji do wersji 6.0 Marshmallow), a także niewymienną baterię litowo-jonową 3100 mAh. Inne funkcje obejmują tylny aparat 20,7 MP, przedni aparat 2,2 MP, Wi-Fi, Bluetooth v4.2, GPS, host USB, technologię szybkiego ładowania i wiele innych.

Jeśli jesteś użytkownikiem Sony Xperia Z3 i chcesz zrootować swoje urządzenie i zainstalować CarbonROM (cr-6.1), ten post będzie dla Ciebie niezwykle przydatny. W tym poście podamy wszystkie ważne szczegóły, które musisz znać, a także instrukcję obsługi krok po kroku, która pomoże Ci zainstalować tę niestandardową pamięć ROM.

Co to są niestandardowe ROMy na Androidzie?

Niestandardowe ROMy są oparte na oficjalnych kodach źródłowych Androida, które są dostosowywane lub opracowywane przez programistów lub społeczność programistów. Niestandardowe ROMy zawierają mnóstwo dodatkowych dostosowań, co czyni je wyjątkowymi i popularnymi wśród miłośników Androida. Pamiętaj, że niestandardowe pamięci ROM nie są dostarczane przez Google ani innych dostawców urządzeń mobilnych, ale są opracowywane i utrzymywane przez społeczność i jej współpracowników.

Kilka przykładów: Lineage OS (wcześniej znany jako CyanogenMod), Paranoiczny Android itp.

Korzyści z niestandardowych ROM-ów

1) Waniliowy Android (styl pikselowy)

Większość niestandardowych ROM-ów opartych na AOSP jest wolna od oprogramowania typu bloatware i ma bardzo zbliżony wygląd do standardowego, co czyni je bardzo szybkimi. Te ROMy są bardzo zoptymalizowane pod kątem baterii i wydajności.

2) Dostęp do roota

Większość niestandardowych ROM-ów jest wstępnie zrootowana. Proces uzyskiwania pełnej kontroli administracyjnej nad urządzeniem z Androidem nazywa się Rooting On Android. Przypomina to uruchamianie programów jako administrator w systemie Windows.

Po zrootowaniu urządzenia możesz zainstalować na swoim urządzeniu różne MODY, jądro i ROMy. Możesz zainstalować najnowsze aktualizacje Androida (takie jak Android 8.0 Oreo) Na starym urządzeniu, instalując ROMy innych firm, takie jak CarbonROM (cr-6.1) lub Lineage OS 15. Możesz podkręcić procesor i kartę graficzną swojego urządzenia, aby uzyskać najlepszą wydajność. Możesz hibernować dowolną aplikację. Możesz podkręcić procesor, aby uzyskać lepszą żywotność baterii.

Aby uzyskać więcej informacji nt Rootowanie Androida, sprawdź nasz szczegółowy post tutaj > Co to jest rootowanie telefonu z Androidem? Zalety i wady
3) Regularne aktualizacje

Większość producentów smartfonów z systemem Android zapewnia 2-letnie wsparcie oprogramowania, po czym urządzenia nie otrzymają żadnej oficjalnej aktualizacji. W takim przypadku użytkownicy muszą w pełni polegać na niestandardowych pamięciach ROM, aby przetestować najnowszy Android na swoich urządzeniach.

Większość twórców niestandardowych ROM-ów zapewnia 4)regularną aktualizację, co jest jedną z najlepszych rzeczy w niestandardowych ROM-ach.

4) Personalizacja

Android słynie z dostosowywania, a niestandardowe ROMy przenoszą to na inny poziom. W przeciwieństwie do standardowych, standardowych ROM-ów z systemem Android, niestandardowe ROMy mają różne opcje dostosowywania. Poniżej udostępniamy kilka z nich

 • Użytkownicy mogą włączyć lub wyłączyć pasek nawigacyjny
 • Użytkownicy mogą dostosować ikony paska nawigacji i paska stanu
 • Niektóre niestandardowe ROMy są dostarczane z różnymi MODami
 • Niektóre niestandardowe ROMy są dostarczane z niestandardowymi jądrami, które umożliwiają użytkownikom podkręcanie lub podkręcanie procesora i karty graficznej.
 • Niektóre niestandardowe ROMy obsługują motywy stron trzecich
5) Bateria i wydajność

Większość niestandardowych ROMów ma wygląd bardzo zbliżony do standardowego Androida. Niestandardowe pamięci ROM są bardzo zoptymalizowane, co zapewnia lepszą żywotność baterii i płynną pracę.

Informacje o systemie Android 7.1.2 Nougat (CarbonROM (cr-6.1)):

Aktualizacja Androida 7.1.2 Nougat to aktualizacja przyrostowa zawierająca szereg poprawek błędów i optymalizacji. Wszystkie funkcje Androida 7.0 i 7.1 są dostępne w Androidzie 7.1.2 Nougat. Najnowsza aktualizacja znacznie poprawiła wydajność i stabilność systemu. Jedną z cichych funkcji wprowadzonych w wersji 7.1.2 są gesty odcisków palców

[su_heading size=”18″ align=”left” class=”Bold”]powiązane posty[/su_heading]

Wymagania wstępne

 • Upewnij się, że bootloader na Twoim urządzeniu jest odblokowany, urządzenie jest zrootowane i masz zainstalowane niestandardowe odzyskiwanie.

Jak odblokować program ładujący dowolnego Androida za pomocą Fastboot

 • Upewnij się, że Twoje urządzenie ma ponad 50% baterii.
 • Upewnij się, że wziąłeś kopię zapasową ważnych danych. Teraz przejdź do instalacji CarbonROM (cr-6.1) na Sony Xperia Z3.

Zastrzeżenie

RootMyGalaxy.net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone Twojemu urządzeniu (urządzeniom). Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, postępuj na własne ryzyko.

Pobierz CarbonROM (cr-6.1) dla Xperii Z3/Compact

Kroki, aby zainstalować system Android 8.1 Oreo na Sony Xperia Z3/Compact z CarbonRom (cr-6.1)Zainstaluj Androida 8.1 Oreo na Sony Xperia Z3/Compact z CarbonRom (cr-6.1)

 • Upewnij się, że Twoje urządzenie jest zrootowane i masz zainstalowaną najnowszą wersję odzyskiwania TWRP. (Sprawdź Wymagania wstępne Sekcja powyżej)
 • Pierwszy, pobierać pliki z powyższego linku.
 • Teraz przenieś pobrane pliki do pamięci wewnętrznej urządzenia.
 • Teraz uruchom ponownie komputer do odzyskiwania TWRP, przytrzymując jednocześnie przyciski Armor i zmniejszania głośności przez kilka sekund.
 • Wykonaj kopię zapasową, wybierając opcję na ekranie głównym, a następnie dane i pamięć podręczną z menu odzyskiwania.

Jak utworzyć i przywrócić kopię zapasową Nandroid na urządzeniach z Androidem

 • Teraz wybierz opcję instalacji, a następnie wyszukaj pobrany plik ROM, a następnie wybierz go. Następnie flashuj plik Gapps, a następnie Magisk (opcjonalnie).

Jak zainstalować niestandardową pamięć ROM poprzez odzyskiwanie na dowolnym systemie Android
Jak flashować GApps (Zip) poprzez odzyskiwanie TWRP
Jak zainstalować Magisk na Androidzie Nougat, aby uzyskać root

 • Po zakończeniu procesu flashowania uruchom ponownie telefon, a zostanie uruchomiony najnowszy system Android

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego artykułu, nie wahaj się skomentować poniżej.