Brat Pablo Escobar ogłasza składany smartfon rywalizujący z Samsungiem i Huawei

Roberto de Jesús Escobar Gaviria, brat zmarłego handlarza narkotykami z Kolumbii, Pabla Escobara, ogłasza wprowadzenie na rynek kolejnego produktu technologicznego firmy Escobar Inc. W związku z tym firma ogłosiła wprowadzenie składanego smartfona Escobar Fold 1.

Urzędnicy Escobar Inc. twierdzą, że smartfon będzie konkurował z głównymi modelami tego formatu, w tym z Samsungiem Galaxy Fold i Huawei Mate X.

Zdjęcie smartfona Escobar Fold 1  od towarzystwa brata Pabla Escobara

Escobar kontra Musk… i 100 milionów dolarów zamówionych

Roberto Escobar jest współzałożycielem Escobar Inc. Jest to firma, która jest właścicielem i zarządza całą własnością intelektualną w odniesieniu do Pablo Escobar. Kilka znaków towarowych i innej własności intelektualnej zebranych z historii słynnego dilera narkotyków znajduje się pod jego opieką. W rezultacie firma Do tej pory zebrał ponad 100 miliardów dolarów od swojego powstania w 1984 roku.

Istnieje również dział ukierunkowany na rozwój wewnętrznych projektów pod nadzorem brata Pabla.

To nie jest pierwszy produkt ogłoszony przez Roberto i wzbudzający kontrowersje. Na początku tego roku ogłoszono miotacz ognia, który rzekomo był inspiracją dla produktu „Not a Flamethrower” wprowadzonego na rynek przez The Boring Company Elona Muska, CEO Tesli Motors.

Brat Pablo Escobar ogłasza składany smartfon rywalizujący z Samsungiem i Huawei 1

Aby okazać oburzenie, Roberto zażądał od Muska rekompensaty w wysokości 100 milionów dolarów. Ponadto grozi wniesienie sprawy do sądu, jeśli roszczenie nie zostanie uwzględnione.

Roberto Escobar ma na to cel Apple

Zgodnie z nowymi oświadczeniami Digital Trends, Kolumbijczyk wydaje się teraz dążyć Apple. Według informacji oskarża to firmę o oszustwo wobec klientów i informuje, że już toczy się proces, twierdząc, że zapłacił więcej niż $1 milion do swoich prawników, aby rozpocząć proces.

Poza pragnieniem, aby prowadzić Apple Sprawiedliwość i przekazując klientom to, co mówi, to nielegalne zyski, Escobar chce najpierw pokazać, że jest w stanie wprowadzić na rynek produkty lepszej jakości bez zawyżania ceny.

Escobar Fold 1 – Składany smartfon z „nadrukiem” Pablo Escobar

Właśnie z tą myślą narodził się Escobar Fold 1. Prezentuje to nowy składany smartfon z rodziny Escobar. Można to nawet kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy.

Zgodnie z intencjami firmy, celem jest dostarczenie klientom produktu wysokiej jakości za ułamek ceny, którą pobierają inni. Aby to osiągnąć, strategia polega na maksymalnym ograniczeniu sieci dystrybucji i zaoferowaniu produktu w znacznie niższym przedziale cenowym niż jego rywale, których ceny są wyższe 1500 dolarów.

Podobnie jak rywal Huawei Mate X, Escobar Fold 1 można złożyć do tabletu za pomocą 7,8 cale Ten wyświetlacz wykorzystuje technologię AMOLED i gwarantuje rozdzielczość FHD +.

Smartfon jest dostarczany z urządzeniem sistema operativo Android 9.0 oraz z ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 855 firmy 2,8 Ghz. Jeśli chodzi o aparaty, mamy dostępne zwykłe aparaty przednie i przednie, odpowiednio 18 MP i 20 MP.

The Fold 1 wciąż jest w stanie pomieścić 2 różne karty SIM i są dostarczane odblokowane i mogą być używane z dowolnym operatorem na świecie.

Trudno jest złamać smartfona!

Po kilku doniesieniach o niewiarygodności we wczesnych wersjach Samsunga Galaxy FoldEscobar Inc skorzystał z poślizgu. Później opracował produkt z poprawkami w składanym telefonie. Tak więc pewność siebie pozwala im wskazać, że są pewni, że ich Fold 1 Bardzo trudno będzie odejść.

Według oświadczeń Escobar telefon nigdy się nie zepsuje. W swojej konstrukcji zastosowano specjalny rodzaj tworzywa sztucznego w szkle w celu zwiększenia trwałości urządzenia. Mimo zmian, jak mówią, oferuje lepszą rozdzielczość niż rywale.

Pierwszy zestaw jednostek jest teraz dostępny online. Można jednak kupić tylko online i jest on ograniczony do 100 000 sztuk. Jak widzimy w oficjalnym sklepie, istnieją dwie wersje z różnymi sklepami. Jedna wersja 128 GB i jedna 512 GB, z zastosowanymi cenami odpowiednio 349 USD i 499 USD.