Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak pobierać prywatne historie z Instagrama w 2024 r

Jak pobierać prywatne historie z Instagrama w 2024 r

Jak pobierać prywatne historie z Instagrama

Możliwość przeglądania prywatnych historii na Instagramie jest czasem koniecznością, zwłaszcza jeśli chcesz zobaczyć, co robi Twój były partner na Instagramie – i czy mówi o Tobie dobre rzeczy, czy nie.

Rzeczywistość jest taka, że ​​jeśli nie skorzystasz z aplikacji innej firmy, będziesz mieć z tym problemy, więc musisz znaleźć firmę, która wie, czego szukasz i może Ci pomóc bez zbyt wielu zobowiązań.

Uzyskaj dostęp do ich prywatnego Instagrama tutaj

Możliwość pobierania czyichś prywatnych historii na Instagramie jest pomocna, pod warunkiem, że postępujesz etycznie, o czym porozmawiamy nieco dalej.

Na razie przejrzyjmy najlepsze witryny, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak pobierać prywatne historie z Instagrama.

Kluczowe dania na wynos

  • Glassagram to najlepszy wybór, jeśli chodzi o aplikacje, które pomogą Ci pobrać prywatne historie z Instagrama. Mają bezpłatną opcję, którą możesz wypróbować.
  • Zawsze upewnij się, że aplikacja, z którą współpracujesz, ma naprawdę dobrą obsługę klienta.
  • Staraj się używać takiej aplikacji tylko do przeglądania prywatnego konta na Instagramie kogoś, kogo znasz, aby nie przekroczyć granicy między tym, co jest etyczne, a tym, co nie.

Jak pobierać prywatne historie z Instagrama: najlepsze aplikacje 2024

  1. GlassagramZwycięzca!
  2. xMobi
  3. okoZy
  4. uMobix

1. Glassagram

Glassagram 2 1

Jeśli potrzebujesz niesamowitej witryny, która pomoże Ci nauczyć się pobierać prywatne historie z Instagrama, sprawdź Glassagram.

Wiedzą, że chcesz mieć możliwość pobierania prywatnych historii z Instagrama i prawdopodobnie będziesz chciał mieć możliwość pobierania prywatnych zdjęć i historii z Instagrama, gdy już to zrobisz.

Uzyskaj dostęp do ich prywatnego Instagrama tutaj

Jeśli to ty, sprawdź ich bezpłatną wersję próbną i przyjrzyj się, jak działają i dlaczego są uważane za najlepsze narzędzie do pobierania prywatnych historii z Instagrama.

Dzięki bezpłatnej opcji możesz zobaczyć prywatny profil na Instagramie, ale jeśli chcesz pobrać jakąkolwiek jego zawartość, musisz zapisać się na subskrypcję, za którą musisz zapłacić.

Mają naprawdę świetną obsługę klienta, która zwraca uwagę na potrzeby swoich klientów i zapewnią Ci całkowitą anonimowość, więc nie ma powodu do obaw, że Twoja tożsamość może zostać ujawniona.

Udało im się wypracować naprawdę dobrą reputację w branży, więc od poprzednich i obecnych klientów możesz zobaczyć, dlaczego ci goście będą teraz najlepszym wyborem.

2. xMobi

Xmobi-Instagram-Hacker-1

xMobi jest idealnym rozwiązaniem, jeśli niedawno przeżyłeś dość trudne rozstanie, ale uważasz, że Twój były może wypowiadać się o Tobie negatywnie w swoich relacjach na Instagramie.

Nie tylko chcesz mieć możliwość obejścia ich prywatnych ograniczeń na Instagramie, ale chcesz mieć możliwość pobierania ich prywatnych historii na Instagramie, aby móc sprawdzić je w późniejszym terminie lub po prostu upewnić się, że nie nie zawierać żadnych negatywnych informacji o Tobie.

Pobierz xMobi tutaj

xMobi to zaawansowane narzędzie do hakowania Instagrama, które już od jakiegoś czasu pomaga swoim klientom.

Będziesz mógł pobierać prywatne historie na Instagramie, a wszystko, czego potrzebują od Ciebie, aby móc to zrobić, to nazwa użytkownika prywatnego konta na Instagramie, na które próbujesz kierować reklamy.

Fakt, że są tak łatwe w użyciu, oznacza, że ​​możesz z nich korzystać, jeśli jesteś początkujący, a to pierwsza aplikacja, z którą pracowałeś, która może ci pomóc w tej stronie Instagrama.

Ponadto, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, traktują to naprawdę poważnie, a jeśli jesteś po zielonej stronie technologii, upewniają się, że ogólnie zapoznanie się z nimi zajmie kilka minut.

3. oko

Eyezy na Instagramie

Następna witryna i aplikacja na naszej liście, która jest naprawdę pomocna, jeśli próbujesz pobrać prywatne historie z Instagrama i próbujesz to zrobić z różnych powodów.

Mówią, że podoba im się pomysł pomagania rodzicom, którzy chcą mieć kontrolę nad swoimi dziećmi i nie chcą się martwić, czy zapewniają sobie bezpieczeństwo w Internecie.

Pobierz eyeZy tutaj

Zawsze myślą o przyszłości, jeśli chodzi o technologię jutra, dzięki czemu możesz mieć poczucie, że korzystasz z najnowszych i najlepszych opcji w branży.

Jeśli na początku masz jakieś zastrzeżenia, możesz zobaczyć ich funkcje w działaniu poprzez zakładkę na stronie i zorientować się, na co Cię czeka, jeśli zdecydujesz się na ich zarejestrowanie.

Po wybraniu planu członkostwa możesz zainstalować ich funkcje, a następnie wyodrębnić potrzebne informacje.

Ich pulpit nawigacyjny jest również bardzo prosty i łatwy w obsłudze.

4. uMobix

Aplikacja szpiegowska uMobix na Instagramie

Powtórzę: jeśli jesteś rodzicem, który chciałby wiedzieć jak najwięcej o tym, co dzieje się na prywatnym profilu Twojego dziecka na Instagramie i chcesz pobierać prywatne historie z Instagrama, ponieważ Twój nastolatek niedawno ustawił swoje konto jako prywatne, aby zachować wypadniesz, będziesz chciał sprawdzić ostatnią aplikację na tej liście, uMobix.

Pobierz uMobix tutaj

Obsługują rodziców na całym świecie, ale możesz oczywiście używać tej aplikacji również do sprawdzania, co u swojego byłego partnera.

Jeśli chodzi o funkcje, możesz w pełni wykorzystać ponad 30 z nich, które są rozmieszczone w wielu różnych serwisach społecznościowych, na wypadek gdybyś chciał zobaczyć, co robi Twój nastolatek nie tylko na Instagramie, ale także na Skype i nawet Snapchat.

Są to subskrypcje typu „wszystko w jednym”, dzięki czemu możesz korzystać ze wszystkich ich funkcji, nie płacąc dodatkowo.

Często zadawane pytania

Czy istnieje wersja demonstracyjna, którą mogę sprawdzić?

Większość prywatnych aplikacji do przeglądania i pobierania profili na Instagramie, takich jak te powyżej, które mogą pomóc w pobieraniu prywatnych historii na Instagramie, będziesz mógł wypróbować przed zakupem, co oznacza, że ​​będziesz mógł wypróbować ich produkty przez na początku bezpłatnie, zanim rozstaniesz się ze swoimi pieniędzmi.

Ułatwia to także wybór odpowiedniego planu subskrypcji w przyszłości.

Czy korzystanie z takich aplikacji jest całkowicie bezpieczne?

Rzecz w tym, że jeśli przeprowadzisz badania i wybierzesz aplikacje takie jak te powyżej, to tak, będziesz mieć naprawdę dobre doświadczenia i będziesz mieć pewność, że są one całkowicie bezpieczne i bezpieczne do użycia.

Jeśli jednak po prostu przeprowadzisz losowe wyszukiwanie w Google i będziesz mieć nadzieję na najlepsze, nie ma gwarancji, że będziesz mieć takie same doświadczenia.

Lepiej po prostu korzystać z aplikacji, o których wiesz, że na pewno będą w stanie Ci pomóc we właściwy sposób.

Jakie typy urządzeń są kompatybilne z tymi aplikacjami?

Jeśli chodzi o kompatybilność, aplikacje takie jak te powyżej będą w stanie pomóc Ci zarówno na urządzeniach iPhone, jak i na urządzeniach z Androidem, co jest świetne, jeśli nie jesteś pewien, z którego urządzenia korzysta już Twój były partner.

Jedyne, co musisz o tym wiedzieć, to to, że jeśli Twój były partner ma telefon z Androidem, będziesz potrzebować dostępu do telefonu przez kilka minut, aby zainstalować na nim aplikację.

Jeśli jest to iPhone, nie musisz tego robić.

Czego powinienem oczekiwać od obsługi klienta?

Rzecz w tym, że aplikacje, które Ci dzisiaj udostępniliśmy, oferują usługi, które są ciągłe; oznacza to, że istnieje ryzyko, że w pewnym momencie technologia będzie wymagała naprawy lub wystąpi usterka.

W przypadku czegoś takiego, oczywiście, musisz mieć możliwość łatwej rozmowy z zespołem obsługi klienta, więc powinieneś spodziewać się, że będziesz w stanie w pełni wykorzystać obsługę klienta, która jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę.

Czy pobieranie prywatnych historii na Instagramie jest etyczne?

Dopóki pobierasz prywatne historie z Instagrama za pomocą prywatnego narzędzia do pobierania Instagrama kogoś, kogo znasz, nie ma w tym nic złego etycznie.

Mówiąc to, musisz jednak zachować ostrożność i zdecydowanie nie powinieneś używać takiej aplikacji do prześladowania przypadkowego nieznajomego.

Końcowe przemyślenia

Ostatecznie pobieranie prywatnych historii na Instagramie może przynieść Ci wiele korzyści, o czym mówiliśmy powyżej.

Pamiętaj tylko, aby wypróbować dowolne bezpłatne wersje próbne, na które natkniesz się, aby znaleźć wersję idealnie dopasowaną do Twojej aktywności online.

Dzięki dowolnej z powyższych aplikacji możesz dowiedzieć się, jak pobierać prywatne historie z Instagrama w sposób prosty, a jednocześnie skuteczny.