Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak podłączyć nową domenę lub zaparkować domenę na hoście z panelem C

Park domen to domena zaparkowana w domenie głównej połączonej z hostem i wyświetlająca zawartość domeny głównej połączonej z hostem. Na przykład, jeśli adres domeny głównej Twojej witryny to Mizbanfa. Ir, wyobraź sobie, że domeny Mizbanfa. Zarejestrowałeś także domeny .net i Mizbanfa.org, a teraz chcesz mieć pewność, że jeśli ktoś wpisze do przeglądarki adres Twojej witryny z rozszerzeniem .net lub .org, domeny te automatycznie uwzględnią treść Twojej głównej witryny. Program, więc jeśli Twój główny adres strony internetowej to Mizbanfa. Ty i Ir parkujecie domenę Mizbanfa.org na hoście swojej witryny. Ktokolwiek wejdzie w przeglądarkę na domenę Mizbanfa.org, domena Mizbanfa.org jest dokładnie zawartością domeny głównej. Oznacza to, że wyświetla Mizbanfę. Wewnątrz siebie i dzięki możliwości parkowania domeny możesz podłączyć dowolną domenę do hosta swojej witryny, aby te domeny również dokładnie wyświetlały treść Twojej głównej witryny.

Przed wykonaniem operacji parkowania domeny wewnątrz hosta panelu C jest bardzo ważny punkt: jeśli go nie zastosujesz, nie będziesz w stanie poprawnie zaparkować żądanej domeny na swoim hoście internetowym. Chodzi o to, że jeśli chcesz usunąć domenę – zaparkuj ją na serwerze hostującym witrynę. Najpierw musisz ustawić DNS tej domeny zgodnie z DNS hosta Twojej witryny, dla której chcesz zaparkować metodę domeny. Jeśli nie znasz DNS hosta swojej witryny, możesz uzyskać go od firmy, o którą prosisz. Po ustawieniu DNS żądanego hosta w domenie, którą chcesz zaparkować na hoście, poczekaj 6 godzin, a DNS zostanie w pełni ustawiony. Następnie, po zaparkowaniu tej domeny na serwerze Twojej witryny, podejmij działania. Po ustawieniu DNS w wybranej domenie dołącz do nas, aby kontynuować ten praktyczny samouczek.

Szkolenie aliasów domeny w panelu domeny c

Najpierw ucząc się jak wejść do C-Panel, wchodzimy do hosta C-Panel naszej witryny, następnie z sekcji domeny musimy kliknąć na ikonę aliasów. Oczywiście należy pamiętać, że C-Panel nazwał aliasy możliwości parkowania domen w swoich nowych wersjach. Jeśli używasz starszej wersji C Panel, nazwa tej funkcji na Twoim hoście to zaparkowane domeny. Następnie klikamy aliasy, aby wejść na tę stronę.

Przed rozpoczęciem pracy muszę powiedzieć, że główna nazwa domeny tych hostów to mizbanfatv. Ir i teraz zdecydowaliśmy się zaparkować domenę Mizbanfa.org na tych hostach, aby zawartość mizbanfatv. Strona internetowa Ir wyświetlana jest wewnątrz domeny Mizbanfa.org. Aby to zrobić, w sekcji Utwórz nowy alias wpisz żądaną nazwę domeny w polu domeny, następnie zacznij wpisywać Mizbanfa.org i aby zaparkować domenę, kliknij niebieski przycisk dodaj domenę. . Zaparkuj domenę w cpaneluJak widać, widzimy zielony komunikat. Pomyślnie utworzyłeś alias „mizbanfa.org”. w cpaneluI samo zobaczenie tego komunikatu oznacza, że ​​nasza domena jest dobrze zaparkowana na hoście, teraz chcemy zobaczyć w praktyce, czy parkowanie domen zostało zrobione dobrze, czy nie, więc w przeglądarce zaczynamy wpisywać adres domeny głównej domeny strona internetowa mizbanfatv. Ir i wejdź i poczekaj 5 sekund, aż strona całkowicie się załaduje.
Jak widać jest to prosta witryna WordPress, a teraz otwieramy nową kartę w przeglądarce, a w niej znajduje się adres domeny, którą zaparkowaliśmy na hoście. Zaczynamy pisać, Mizbanfa.org i Inter. Tak, jak widać, ta domena jest dobrze zaparkowana na naszych hostach i wyświetla zawartość Mizbanfatv. Ir strona dokładnie w sobie, tj. z tym samym adresem co Mizbanfa.org.

Poradnik przekierowania domeny zaparkowanej na hoście na inny adres

Wracamy do strony aliasów lub tego samego parku, co druga domena w hostach C-Panel i stąd klikamy przycisk powrotu, aby powrócić tutaj do strony ustawień parkowania domen hosta C-Panel. Wszystkie domeny znajdujące się na hostingach Wiemy jak parkować, a interesującą rzeczą, której chcemy Cię nauczyć jest to, że możesz nawet przekierować lub przekierować domenę, którą zaparkowałeś na swoim panelu hostingowym na inny pożądany adres, taki jak nasza Mizbanfa. domena org. Zaparkowaliśmy go na serwerze mizbanfatv. Ir, możemy skierować go na adres innej witryny. W tym celu należy kliknąć opcję zarządzaj przekierowaniami znajdującą się przed zaparkowaną domeną. Park domen w panelu Host C lNa tej stronie, z sekcji Alias, „mizbanfa.org” przekierowuje do. Możemy przekierować zaparkowaną domenę Mizbanfa.org na inny adres. Aby to zrobić w tym polu, zaczynamy wpisywać żądany adres. https://mizbanfa.net A teraz klikamy niebieski przycisk Zapisz. w panelu hosta C lAby zobaczyć zielony komunikat, domena „mizbanfa.org” została teraz przekierowana na „https://mizbanfa.net”. w panelu hosta C lTeraz, żeby sprawdzić w praktyce czy przekierowanie parkowania domen zostało wykonane dobrze czy nie, otwieramy zakładkę i odmierzamy czas adresu naszej zaparkowanej domeny, wchodzimy na Mizbanfa.org i wchodzimy i czekamy 5 sekund aż strona się dobrze załaduje. Tak, tak i jak widać po wpisaniu adresu domeny Mizbanfa.org zostaliśmy automatycznie przekierowani na Mizbanfa.net. Usiądź i prześlij nam wszelkie pytania dotyczące Darin Park w komentarzach do tego filmu. Odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

CZYTAĆ:  Programowanie mikrokontrolera AVR Pełny przewodnik !

W następnym filmie instruktażowym pt. jak przekierować lub przenieść adres na inny adres w hoście C-Panel, aby później, w przypadku zmiany adresu strony Twojej witryny, móc przekierować ją na nowy adres za pośrednictwem hosta. Dołącz do nas i zobacz więcej tutoriali na temat Panelu C, który jest jednym z najpopularniejszych paneli kontrolnych do zarządzania hostami. Odwiedź www.mizbanfa.net lub śledź Maru na Twitterze i z. Skorzystaj ze wszystkich naszych tutoriali za darmo.

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie intexBezpłatne pobieranie motywów WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmo