Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

QuickBooks Desktop, online lub hostowany komputer stacjonarny QuickBooks: co musisz wiedzieć!

QuickBooks Desktop, online lub hostowany komputer stacjonarny QuickBooks: co musisz wiedzieć!

Obecnie większość małych firm polega na QuickBooks, niezależnie od tego, czy są to QuickBooks online, komputery stacjonarne, czy hostowane komputery stacjonarne QuickBooks.

QuickBooks jest popularny wśród właścicieli firm, ponieważ automatyzuje i zarządza różnymi funkcjami finansowymi, takimi jak rozliczenia, płatności za faktury, płatności między firmami, raportowanie podatkowe i płace. Wielu właścicieli firm decyduje się na zatrudnienie wewnętrznego lub zewnętrznego księgowego do zarządzania usługą QuickBooks, ale bardzo często właściciele firm sami korzystają z usługi QuickBooks. Istnieją różne wersje QuickBooks i większość właścicieli firm spędza czas na zastanawianiu się, które pakiety oprogramowania są najbardziej przydatne dla ich firmy.

Istnieją dwie główne wersje QuickBooks, QuickBooks Online i QuickBooks Desktop. Właściciele firm muszą poświęcić czas na przemyślenie, jakie oprogramowanie preferują dla swojej firmy. Chociaż oba pakiety oprogramowania mają wiele podobieństw, istnieją również pewne zauważalne różnice, które liderzy biznesowi powinni wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu. Usługa hostingu dla przedsiębiorstw na komputery stacjonarne QuickBooks dostawca pomoże Ci w hostingu różnych wersji QuickBooks zgodnie z Twoimi potrzebami biznesowymi.

Szybkie Książki

Poniżej omówiono niektóre z głównych różnic między tymi dwoma pakietami, co pomoże Ci wybrać najlepszy dla Twojej firmy.

Szybkie książki online

Wersja online QuickBooks to oprogramowanie „oparte na chmurze”. Oznacza to, że dane będą przechowywane na serwerze w „chmurze”. Zaletą korzystania z QuickBooks w chmurze jest to, że możesz uzyskać dostęp do swoich informacji z dowolnego komputera w dowolnym momencie, a wszystkie informacje są automatycznie przesyłane i przechowywane.

Kiedy „kupujesz” QuickBooks Online, nie kupujesz oprogramowania, po prostu „subskrybujesz” (lub dzierżawisz) prawo do jego używania. Zaletą tego systemu jest brak konieczności pobierania oprogramowania na konkretne urządzenie. Dlatego też, jeśli w Twojej firmie regularnie pojawiają się nowe komputery, może to zmniejszyć bóle głowy. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla właścicieli małych firm, którzy są bardzo mobilni i niekoniecznie przywiązani do konkretnej lokalizacji.

Pulpit QuickBooks

QuickBooks Desktop to pakiet oprogramowania, który można kupić i pobrać bezpośrednio na komputer. Dlatego dostęp do programu QuickBooks Desktop można uzyskać tylko z urządzeń, na których zainstalowano oprogramowanie. Na dłuższą metę QuickBooks Desktop jest znacznie tańszy niż QuickBooks Online, ponieważ jest to jednorazowy zakup.

Dlatego jeśli jesteś właścicielem firmy, który zajmuje się wszystkimi swoimi finansami i nie wymaga zdalnego dostępu, warto kupić pakiet QuickBooks Desktop.

Hostowany pulpit QuickBooks

Jeśli chcesz wygody QuickBooks Online, ale potrzebujesz niezawodności i solidnej obsługi odpowiednich komputerów stacjonarnych, oferujemy Hostowany pulpit QuickBooks. Najlepsze z obu światów. Oznacza to po prostu, że zajmujesz się księgowością lub pozwalasz sobie pomóc. Dzięki hostowanemu programowi QuickBooks Desktop możesz przechowywać swoje dane w chmurze i uzyskiwać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie Pulpit w chmurze systemu Windows zdalnie.

Wniosek:

Uważa się, że QuickBooks jest najlepszym oprogramowaniem księgowym dla małych i średnich firm. Wiele firm wybrało wersję QuickBooks zgodnie ze swoimi potrzebami biznesowymi. Aby zapewnić bezproblemową integrację QuickBooks, potrzebujesz dobrego dostawcy usług hostingowych.

Dostawcy usług hostingowych, tacy jak Apps4Rent, mają doświadczenie w dostarczaniu szerokiej gamy rozwiązań hostingu w chmurze. Pomagają także w różnych usługach migracyjnych, takich jak Migracja IMAP do Office 365 i pomoże Ci w wyborze właściwej wersji QuickBooks zgodnie z wymaganiami Twojego przedsiębiorstwa.