Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Swędzenie prawej ręki: co to znaczy?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Swędzenie prawej ręki: co to znaczy?

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, nic nie jest zbyt małe ani zbyt nieistotne, aby warto je było rozważyć, nawet coś tak nieistotnego jak swędzenie dłoni.

Oczywiście lekkie swędzenie dłoni może być również całkowicie normalne; nie zawsze jest to znak, że jest coś związanego z pieniędzmi.

Oto, co musisz wiedzieć o swędzeniu prawej ręki, niezależnie od tego, czy jest to znak szczęścia, czy pecha, i co robić, gdy swędzenie prawej ręki. Porozmawiamy o różnych wersjach tego przesądu, niezależnie od tego, czy swędzenie prawej ręki oznacza, że ​​​​masz więcej szczęścia w loterii io wiele więcej. Zacznijmy.

Chcesz szybkich pieniędzy? Wypróbuj te metody! 👇

Co oznacza swędzenie prawej dłoni

Po pierwsze, twoja swędząca prawa ręka może być niczym, ale jeśli posłuchasz przesądów, może to mieć większe znaczenie, niż się spodziewałeś.

Najpopularniejsza wersja przesądu o swędzeniu prawej ręki? Oznacza to, że masz łatwy dostęp do pieniędzy. Kiedy zauważysz, że swędzi cię prawa ręka, to doskonały moment, aby jeszcze tego samego dnia kupić los na loterię lub poszukać łatwego zarobku.

Oczywiście istnieje wiele różnych wersji tego przesądu, w tym gdzieś, gdzie swędzenie prawej ręki faktycznie oznacza, że ​​​​za chwilę stracić pieniądze.

Różne wersje przesądów swędzenia prawej ręki

Podobnie jak wiele popularnych przesądów dotyczących pieniędzy, istnieje kilka różnych wersji przesądu swędzącej prawej ręki. W zależności od tego, skąd usłyszałeś ten przesąd, mogłeś usłyszeć, że swędzenie prawej ręki jest oznaką szczęścia i że masz zamiar zarobić pieniądze, lub że jest to oznaką pecha i że wkrótce przegrasz pieniądze.

To dość sprzeczne, prawda?

Cóż, część zamieszania można wytłumaczyć hinduską wersją tego przesądu. Widzisz, w wersji hinduskiej znaczenie twojej swędzącej dłoni zależy od tego, która ręka swędzi i jakiej jesteś płci.

Hinduskie pochodzenie tego przesądu

Wersje te są inspirowane różnymi częściami religii hinduskiej, zwłaszcza że niektórzy hinduscy bogowie mają określone znaczenie przypisane do swoich rąk i jak ręce po jednej stronie symbolizują różne rodzaje dobrobytu, a ręce po drugiej stronie mają przeciwne znaczenie duchowe.

Więc jeśli twoja prawa ręka swędzi i jesteś kobietą, to znak szczęścia. Ale jeśli swędzi cię lewa dłoń, może to oznaczać, że wkrótce stracisz pieniądze lub że nadszedł czas, aby zaoszczędzić pieniądze zamiast je wydawać.

Ale jeśli twoja prawa ręka swędzi i jesteś mężczyzną, oznacza to coś przeciwnego. W tej wersji to swędzenie lewy ręka to znak szczęścia, a nie swędzenie prawej dłoni.

Swędzenie prawej ręki Inne interpretacje

Więc może twoje swędzenie lewej ręki jest tym szczęśliwym. A może znaczenie swędzącej dłoni zależy od osobistych doświadczeń i powinieneś trzymać się dowolnej wersji tego przesądu, która wydawała się działać, gdy otrzymujesz pieniądze.

Inne wersje tego przesądu mają mniej wspólnego z kupowaniem losu na loterię, a więcej z ogólnym szczęściem. Może to być znak, że masz pieniądze w poczcie lub że masz zamiar uzyskać dużą zniżkę na ważny zakup.

W końcu szczęście na loterii nie jest jedynym sposobem na otrzymanie pieniędzy, a nawet znalezienie wolności finansowej.

Niektórzy uważają, że im bardziej swędzą cię dłonie, tym więcej pieniędzy napływa do ciebie, zwłaszcza gdy swędzenie prawej ręki już wcześniej przynosiło ci pieniądze.

Słuchanie swędzenia prawej ręki może nie być doskonałym sposobem na zostanie multimilionerem, ale to nie znaczy, że nie pomoże ci od czasu do czasu zarobić trochę dodatkowej gotówki.

Czy prawa ręka czy lewa ręka ma znaczenie, jeśli chodzi o swędzące dłonie

Mówiliśmy już trochę o tym, jak hinduska wersja tego przesądu zależy od tego, czy swędzi cię prawa ręka, czy swędzenie lewej ręki, ale co z innymi wersjami.

Cóż, prawda jest taka, że ​​jeśli chodzi o przesądy na temat swędzących dłoni, to działa to w obie strony. Niektórzy uważają, że swędzenie lewej ręki oznacza, że ​​masz pieniądze lub że wkrótce je stracisz.

To samo dotyczy swędzenia prawej ręki. Niektóre wersje tego przesądu mówią, że swędzenie prawej ręki przynosi pecha, podczas gdy inne wersje mówią, że swędzące dłonie oznaczają pieniądze i szczęście.

Ponieważ może to pójść w obie strony, myślimy, że swędzenie dłoni jest dobrym wskaźnikiem pewnego rodzaju pieniędzy, ale zależy to od indywidualnej interpretacji.

Stworzyć moje konto!

Znaczenie świądu lewej ręki

Może to dlatego, że twoja lewa ręka jest bardziej kojarzona ze szczęściem, ale jeśli chodzi o swędzenie lewej ręki, wydaje się, że przesąd jest trochę bardziej związany z kupowaniem losu na loterię lub przypadkowym zdobywaniem innych rodzajów pieniędzy.

To nie znaczy, że za każdym razem, gdy swędzi cię dłoń, powinieneś zacząć kupować losy na loterię. Jeśli myślisz o wysłuchaniu swędzenia lewej ręki, dobrze jest zastanowić się, czy istnieją inne możliwe przyczyny swędzenia dłoni, inne niż natychmiastowe starania o nieoczekiwane pieniądze.

Mimo to, jeśli swędzące dłonie pracowały dla ciebie w przeszłości, prawdopodobnie nie ma nic złego w słuchaniu twojej swędzącej dłoni.

Powiązane: Pasywna strona pośpiechu, aby zarabiać pieniądze

Co się dzieje, gdy swędzą obie ręce?

Odkładając debatę na temat swędzenia lewej lub prawej ręki na bok, co w przypadku, gdy obie ręce swędzą w tym samym czasie?

Cóż, niektórzy ludzie powiedzieliby, że twoja swędząca dłoń nadal oznacza, że ​​​​wkrótce będziesz zarabiać pieniądze lub że byłby to dobry dzień na kupno losów na loterię. Ale kiedy obie ręce swędzą, dobrym pomysłem może być upewnienie się, że nie ma medycznego powodu, dla którego swędzi cię ręka.

Nawet jeśli chcesz zarabiać więcej, dbanie o swoje zdrowie, w tym swędzenie skóry, powinno być na pierwszym miejscu.

Lub możesz przyjąć, że oznacza to kombinację rzeczy. Że dzisiaj jest dobry dzień, aby zdobyć los na loterię, ale powinieneś również sprawdzić przepływ pieniędzy i upewnić się, że nie tracisz pieniędzy i że masz uporządkowane oszczędności.

Oczywiście, gdy masz swędzące dłonie, jest całkiem możliwe, że masz do czynienia z suchą skórą lub inną całkowicie normalną przyczyną.

Czasami swędząca prawa dłoń oznacza pieniądze, a czasami po prostu swędzą ręce.

A co z bólem prawej ręki?

Swędzenie prawej dłoni to jedno, ale kiedy ręka zaczyna boleć, być może nadszedł czas, aby przestać myśleć o przesądach na temat swędzących dłoni i zastanowić się, czy istnieje przyczyna medyczna, która mogłaby wyjaśnić objawy.

Swędzenie dłoni oznaczające pieniądze jest stosunkowo powszechną sytuacją, ale nie ma nic podobnego do bólu dłoni, nawet prawej ręki. To nie jest pechowy znak, nawet jeśli boli cię twoja szczęśliwa ręka.

Istnieje wiele możliwych powodów, dla których swędzenie dłoni zamienia się w ból dłoni, w tym reakcje alergiczne, urazy prawej ręki i inne problemy.

Kiedy twoja ręka regularnie swędzi lub swędząca ręka zamienia się w bolesną rękę, czas udać się do lekarza. Może swędzenie dłoni oznacza po prostu, że jesteś ranny lub masz inny powód medyczny.

Naukowe powody swędzącej dłoni

Istnieje wiele możliwych przyczyn swędzącej prawej ręki, swędzących dłoni i innych problemów z ręką, niezależnie od tego, czy przeszkadza ci prawa ręka, czy lewa ręka. Nie ma wielu powodów, dla których możesz mieć swędzenie tylko prawej lub lewej ręki, poza reakcją alergiczną na coś, czego dotknąłeś tylko jedną ręką.

Ale swędzenie, takie jak swędzenie prawej dłoni, może wynikać z reakcji alergicznych, suchości skóry, zaburzeń nerwowych, urazów ścięgien i tkanek miękkich oraz wielu innych problemów.

Nawet choroby skóry, takie jak egzema i łuszczyca, mogą wyjaśnić, dlaczego swędzi lewa lub prawa dłoń, chociaż trudno jest to stwierdzić na pewno bez wizyty u lekarza.

Nawet jeśli twoja dłoń wróży regularne otrzymywanie pieniędzy, nadal warto się sprawdzić, aby być po bezpiecznej stronie.

Pochodzenie zabobonu swędzącej prawej ręki

Podobnie jak w przypadku wielu przesądów związanych z pieniędzmi, trudno z całą pewnością stwierdzić, skąd wziął się właściwy przesąd dotyczący swędzenia dłoni. Może to być ktoś, kto miał imponującą passę szczęścia w loterii, podczas gdy miał swędzącą dłoń.

Ale bardziej prawdopodobne jest, że ten przesąd jest starszy, ponieważ ludzie od dawna myślą o swędzącej dłoni i zwracają na nią uwagę.

To, czy jest to twoja lewa dłoń, czy prawa, wydaje się mieć znaczenie w wielu wersjach tego przesądu, ale niespójność sprawia również, że wydaje się prawdopodobne, że przesąd jest starszy. W końcu im starszy przesąd, tym więcej prawdopodobnie będzie różnych wersji.

Czy pochodzenie ma znaczenie?

Wspomnieliśmy wcześniej o możliwym hinduskim pochodzeniu swędzących lewicowych i prawicowych przesądów, ale czy pochodzenie przesądów ma znaczenie dla dzisiejszego zarabiania pieniędzy?

Prawdopodobnie nie. Jeśli twoja swędząca prawa ręka lub szczęśliwa lewa dłoń pomagają ci zarabiać pieniądze bez negatywnego wyniku, to pochodzenie tego przesądu prawdopodobnie nie ma większego znaczenia.

Czasami jednak znajomość pochodzenia przesądów może nadać im większe znaczenie duchowe lub kulturowe. Podobnie jak przesąd o tym, jak można dotknąć drewna, aby pozbyć się pecha, który jest pochodzenia walijskiego, wiedza o tym, skąd pochodzi przekonanie, może dać ci silniejsze połączenie z nim.

Ale niestety ten przesąd jest tak stary i tak różnorodny, że trudno jednoznacznie stwierdzić, skąd się wziął. Jeśli ty lub członkowie twojej rodziny łączycie się z jedną konkretną wersją tego przesądu, idźcie z tym. Chodzi o to, co działa dla Ciebie.

Inne przesądy pieniężne

Nie wszystkie przesądy dotyczące szczęścia i pieniędzy dotyczą prawej ręki. Istnieje wiele innych przesądów do wyboru, dotyczących zdobywania pieniędzy, dawania pieniędzy lub po prostu tego, jak osiągnąć wolność finansową.

Jak wszystkie przesądy, dobrze jest traktować niektóre z tych legend z przymrużeniem oka, ale to nie znaczy, że nie możesz w nie wierzyć, gdy potrzebujesz trochę szczęścia lub pieniędzy.

Ale najpierw porozmawiajmy o tym, dlaczego ludzie są tak przesądni.

Dlaczego jesteśmy tacy przesądni

Jeśli chodzi o przesądy, może wydawać się dziwne, że tak wielu ludzi wierzy w coś bez dobrego naukowego powodu.

Istnieje prawdopodobnie wiele powodów, dla których ludzie są przesądni. Po pierwsze, ludzie zawsze szukali ukrytych połączeń i wzorców w otaczającym nas świecie. Szukanie wzorców w rzeczach, których nie da się łatwo wytłumaczyć, jak szczęście, w naturalny sposób prowadzi do powstania wielu przesądów.

W końcu posiadanie zabobonnego przekonania, które wyjaśnia niewytłumaczalne w inny sposób, jest pocieszające. Zapewnia porządek i strukturę, niezależnie od tego, czy przesądy są dobrym, czy złym znakiem.

Bycie przesądnym może nie mieć dziś takiego sensu, ponieważ mamy o wiele więcej odpowiedzi i znamy naukowe powody niewyjaśnionych, ale to nie znaczy, że wiara w kilka przesądów jest zła, jeśli ci pomagają.

Niezależnie od tego, czy swędzenie prawej dłoni naprawdę oznacza pieniądze, posiadanie pewnych przesądów nie jest złe, jeśli jesteś odpowiedzialny i wiesz, co robisz.

Popularne przesądy pieniężne

Oto kilka innych powszechnych przesądów dotyczących pieniędzy, a także jeden przesąd, który pomoże ci w swędzeniu dłoni.

Dotknij drewna, aby usunąć złą energię

W wersjach przesądów o swędzącej dłoni, gdzie swędząca dłoń oznacza pecha lub że masz zamiar stracić pieniądze, jest jedno szybkie rozwiązanie.

Dotknij drewna swędzącymi dłońmi, a drewno pomoże usunąć negatywną energię z dłoni, pozbyć się swędzenia i odwrócić pecha.

Oczywiście ta metoda działa tylko wtedy, gdy źródło swędzenia dłoni naprawdę było związane ze szczęściem i może również pozbyć się szczęścia, a nie tylko zła.

Czarne koty (Japonia)

Czarne koty mogą przynosić pecha w Stanach Zjednoczonych, ale mogą być też oznaką szczęścia. W Japonii czarny kot przynosi niesamowite szczęście, zarówno do pieniędzy, jak i do codziennego życia.

Jesteśmy wdzięczni za tę różnicę, ponieważ oznacza to, że możemy teraz cieszyć się czarnymi kotami bez martwienia się o szczęście!

Zwracanie uwagi na czarne koty i okazywanie szacunku jest jednak integralną częścią szczęścia. Nie możesz ich po prostu zauważyć, musisz być dla nich miły, jeśli chcesz, aby czarny kot dopomógł ci w zdobyciu fortuny.

Nie kładź torebki na podłodze (Chiny)

Innym powszechnym przesądem jest to, że postawienie torebki na podłodze to dobry sposób na utratę pieniędzy. Ten chiński przesąd ma również kilka dobrych wyjaśnień. Położenie torebki na podłodze ułatwia jej kradzież, zwłaszcza w miejscach publicznych.

Ale ten przesąd wynika z tego, że trzymanie torebki zbyt nisko, nawet gdy ją nosisz, przynosi pecha.

Zgodnie z tym przesądem, najbezpieczniejszymi torebkami, aby uniknąć utraty pieniędzy, są torby na ramię i inne torebki, które znajdują się powyżej talii, gdy je nosisz. W ten sposób zapraszasz pieniądze do swojego życia, zamiast je tracić.

Zobacz Penny Pick It Up

To chyba jeden z najczęstszych przesądów. Zobacz odbiór grosza i przez cały dzień będziesz miał szczęście. Być może nawet uczono cię tego, gdy byłeś małym dzieckiem.

Ale jest trochę więcej tego przesądu. Większość ludzi nie zna dodatku do tego przesądu, podobnie jak wielu ludzi nie zna drugiej połowy „Ciekawość zabiła kota, ale satysfakcja go przywróciła”.

Druga połowa tego przesądu mówi, że powinieneś zbierać tylko grosze, które są rewelacyjne, bez względu na to, jak bardzo są błyszczące. Widzisz, lądowanie head-up jest tym, co czyni grosza szczęśliwym. Głową do dołu i jest to właściwie oznaka pecha, a nie odwrotnie.

Tak więc, jeśli chcesz zarobić pieniądze (więcej niż cent, który zarabiasz z grosza), możesz zrezygnować z groszy, które są ogonem do góry.

Ptasia kupa (Turcja)

Ten przesąd jest trochę bardziej powszechny niż niektóre inne, o których mówiliśmy, ale jeśli chcesz wygrać na loterii, może będziesz chciał mieć ten mały przesąd po swojej stronie.

W Turcji ptak robiący kupę na twoim ramieniu to nie tylko niedogodność, ale także znak, że nadejdzie szczęście, w tym możliwe zyski i dochody.

Oczywiście może to być spowodowane tym, że musi istnieć srebrna podszewka, aby dostać ptasią kupę na swój strój, ale to nie znaczy, że jest źle.

W końcu wszystko, co dobre po zrobieniu kupy, musi być lepsze, prawda? A jeśli w końcu zarobisz trochę gotówki, to dobrze, prawda?

Pieniądze przyciągają pieniądze

Ten konkretny przesąd ma z pewnością prawdziwe wytłumaczenie w pracy, ponieważ posiadanie dużej ilości pieniędzy znacznie ułatwia zarabianie pieniędzy. Ale istnieje przesądna wersja, która polega na trzymaniu pieniędzy pod ręką, aby pomóc w zdobyciu większej ilości pieniędzy.

Trzymanie niewielkiej ilości pieniędzy w portfelu lub torebce to sposób na zachęcenie do większej ilości pieniędzy na kontach. Może to być szczęśliwa moneta, pewna kwota w dolarach, której nigdy nie oddajesz, prawie wszystko, co możesz zatrzymać, aby utrzymać ruch pieniędzy.

Zachowaj numer 8 Wokół

Według chińskiej numerologii liczba 8 oferuje dużo równowagi i dobrej energii, która może pomóc przynieść pieniądze i szczęście w twoim życiu.

Numer 8 jest szczególnie ważne, aby zachować w domu równowagę i harmonię.

Jak podajesz numer 8 w twoim domu zależy od ciebie. Możesz mieć 8 konkretnych dekoracji, użyj numeru 8 jako dekoracja sama w sobie, dowiedz się, jak ją wykorzystać na półkach lub innych przestrzeniach, niektórzy ludzie projektują nawet swoje domy 8 windows Lub 8 drzwi.

Inwestowanie w swój kącik bogactwa

To kolejny chiński pomysł, niektórzy mogą nazwać to przesądem, inni po prostu nazywają to ważną częścią feng shui, ale południowo-wschodni róg twojego domu jest uważany za kącik bogactwa. To tam energia i perspektywy sukcesu finansowego spoczywają w Twoim domu.

To ważne, ponieważ zwracanie uwagi na ten zakątek domu, w tym dbanie o energię i zapraszanie dobrobytu do swojego życia.

W końcu zarabianie pieniędzy często polega na pozostawieniu siebie otwartym na możliwości.

Wypełnianie kącika bogactwa w twoim domu bibelotami, które symbolizują pieniądze i innymi sposobami przyciągania dobrobytu do twojego domu, jest znaczącym pierwszym krokiem do stworzenia dobrobytu.

Ostatnie przemyślenia na temat swędzącego przesądu prawej ręki

Przesądy mogą nie zawsze działać lub być najbardziej niezawodnymi narzędziami pomagającymi zarabiać pieniądze lub osiągać w życiu to, czego chcesz. Ale czasami mogą podać ci małą pomocną dłoń. Niezależnie od tego, czy wierzysz we wszystkie przesądy, które wymieniliśmy, czy tylko w ten o swędzeniu prawej ręki, nadal może pomóc ci uzyskać to, czego potrzebujesz.

Oczywiście nadal musisz być odpowiedzialny za swoje pieniądze i sposób zarabiania pieniędzy. Niezależnie od tego, czy szukasz szczęścia, chcesz pozbyć się pecha, czy czegoś pomiędzy, kilka przesądów po twojej stronie nie zaszkodzi.

To nie jedyne przesądy, jakie istnieją. Istnieje wiele innych przesądów dotyczących szczęścia, pieniędzy, bogactwa i wszystkiego, czego możesz szukać w życiu. Wszystko, co musisz zrobić, to wyjść i je znaleźć.

Aha, i ostatnia rzecz. Niezależnie od tego, czy chcesz zarabiać pieniądze, budować biznes, czy po prostu chcesz zarobić trochę więcej, aby odłożyć oszczędności, powodzenia!